Otázky na RNG

RNG

menna, 1 ozs je asi 900 kvapiek. A davka co odporucam ja je aj na mne dlhorocne oskusana.
Vyrobca zo strachu pred FDA udava primalu davku.

Lucy29

Rng, ďakujem veľmi pekne za odpoved aj za rady. Mohli by ste mi prosim ešte odporučiť nejaky konkrétny prípravok s obsahom vitaminov D-3 a K-2. Dakujem

mata2424

Zdravim ta RNG, ja mám zas problem mám zistenu pasomnicu frekvenčne detoxikaciou. 2 mesiace som brala lieky manoverm a praziquantel a nezabralo. Ako je to možne, a ako tu beštiu dostať von??

katy350

ja mam este nejasnosti v uzivani niektorych doplnkov. prosim mohol by si mi to upresnit? betaglukan- ktory a ako casto? naco to je? kolostrum, chlorela, spirulina. a ktory vitamin c konkretne prosim. mam v tom zmatok, nechcem vsetko miesat, zacinam sa citit lepsie, ale nechcem to pokazit.. prosim o radu, ako casto a ako dlho uzivat tieto doplnky, ten betaglukan a kolostrum a vitamin c vobec neviem ... dakujem!!

kajulka6

RNG dnes rano som vykaslala taky maly zeleny hnis,no brrr. Inak mam teplotu iba 37, trochu pokasliavam a trochu ma boli hlava. Je toto uz na ATB? Inak oregano,gse,betaglukany,C a zinok uzivam uz 6 den ale stale som marod,tak vaham ci mam zobrat Sumamed.Uz sa mi to zda dlho,co ty na to? Dik

knaja

RNG, dakujem. Wobenzyn som bravala po operaciach asi asi 3x10tbl prve dni, neskor mensie davky. Praveze teraz beriem tu najslabsiu Serrapeptazu 30,000SU a po nej sa mi vidi, ze ked ma sem tam nieco pobolieva na tych diagnostikovanych miestach, ze sa tam nieco aj deje. Cize mojej mame na casto krvave bielka mozem davat aj lecitin a aj nieco z hrozna?? Na mna tiez podchvilou nieco lezie a to si davam propolis s citrovitalom a aj taky napoj, ktory predavaju eshopy pre sportovcov-mineralizovany a silne antioxidacny a zatial zabera. Napr. pri nadche je si dobre dat do nosa na 20 min. cibulu prip. cesnak a dychat podla moznoszi nosom. Znamy sa ani inac nelieci a vzdy to pomoze.

menma

rng ahoj tak dnes som si spravil prvu davku z toho citricidalu neni to ale nejak vela tých 35 kvapiek?? kolko asi ten citricidal vydrži ked to budem takto robit každý den?

RNG

Problemy hornycy dychacich ciest zacinaju s kvapockovou infekciou v prinosnycy dutinach , ktora sa tam moze udrzovat aj mesiace a s hloenami znova a znova nakazovat hrsdlo, mandle, priedusky pluca a dokonca sa moze dostat aj do stredneho ucha.
Zialbohu prakticky nic ustne braqne tu infekciu v prinosnycy dutinach neznici, takze odporucam kvapkat roztok citricidalu v kokosovom oleji do nosa, 3 x denne, v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin. Ked mas tam nakazu potlacenu, vlastne treba zacat uz pred tym, tak odhlienovanie NAC a serrapeptazou a najme branim kapsul oreganoveho oleja, napr takych co ma firma NOW. davka 3 x 2 kapsule, co kazda obsahuje zarucene 100 mg ucinnej latky, carvacrolu a co ma entericke pokrytie, takze sa nerozpusti v zaludku, kde by mohla drazdit ale az v crevach.

RNG

Knaja, enzymi, co sa absorbuju do krvi odburavaju v tele rozne zamorenia a nefunkcne utvary. Wobenzyme patri dnes uz k slabym enzymom, ale je to lepsie ako nic. Najma ked z neho beries aspon 20 tabliet denne.
Ja skor odporucam samozrejme silnejsie a lacnejsie entericky pokryte enzymy, ako napr Pancreatine firmy Solgar, kde v kazdej tablete je ekvivalent 3000 mg pankreatinu tj 15 krat tolko, ako v starom Wobenzyme.
Spominas tukove zhluky/lipomy, na ne je ucinna zlozka lipaza a podla toho posudzujes schopnos enzymov to odburat. Inac na lipomy casto pomoze aj obycajny lecitin, co odporucam kazdemu brat aspon 1 lyzicu tyzdenne, najma na cistenie ciev, tj prevenciu poroaziek,infarktov a zlyhanie nedokrvenych organov.