Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

mastie

ku Katy350,myslím, že problém bude v neúplnej očiste,keď nemôžeš orálne,skúsiť si spraviť veľký klystír,čo zachytí aj tenké črevo

RNG

Menna , spravne davkovanie je 35 kvapiek toho citricidalu do litra vody, a pijes to pomalych glgoch (dolezite!!!) casto(kazdu 1/4 hodinu) tak aby si to mal do vecera vypite.

RNG

Katy 250, naducvanie v zaludku je z nedostatku kyselin, Naduvanie v crevach je z nedostatku spravnych enzymov a zo zlej crevnej flory Spravne osadene probiotika naduvaju len minimalne.

menma

Zdravím rng už mi prišiel z hoogle citricidal 29,5ml ako to mam dávkovať na flaštičke píšu myslim že 2-5 kvapiek inak ked to budem uživať tak to vyplavi aj tie dobre bakterie či nie?

katy350

velmi pekne dakujem vsetkym za rady!
ono je to pravda asi, ze uzivam toho vela, ale vsetko som uzivala postupne. studovala som to tu mesiace, kym som si tie doplnky poobjednavala..
potrebovala som sa poriadne precistit. zacala som koloidom a popri tom som brala len tie vitaminy. potom zase gluten defense rano nalacno a plus samozrejme tie kyseliny, pankreatin a vitaminy. potom zase ten protokol dr. berksona. proste vsetko postupne. ale stale ziadne zlepsenie. tak uz neviem ze co mam este robit. plet mam stale horsiu a horsiu, naduva ma uplne vsetko, brucho mam ako tehotna, padaju mi vlasy, hore mam uz normalne plesinu, jazyk biely az do zlta. hlieny.. no proste vsetko.. na zufanie. a samozrejme ze som vylucila vsetko mliecne, psenicu, vajicka, ...

RNG

Rita , betaglukan nic nezabija sam o sebe, je to len specialny polysacharid, ktory vyprovokuje telo, tj jeho biele krvinky k ovela vysseej aktivite a vyssim poctom.
Colostrum obsahuje imunoglobuliny, ktore priamo napadaju rozne mikroby.
Na odhlienenie odporucam NAC, serrapeptazu a oreganovy olej
A samoZrejme mikrovlakniny a probiotika, najma ked dieta pred tym pouzilo ATB.

perla1

Ahoj Rng, napisal si mi ze dnes je ovela viac nebezpecnych nakaz ako kedysi medzi ludmi,to si myslel tie choroby ako prasacie a ine chripky ci inaksie bezne choroby. Ja som si myslela ze je toto menej ako volakedy. A tie chlamydiove infekcie tu boli vzdy ci co sa stalo ked kazdy 2 ma plucnu chlamydiu.
A moze moja mama ked prekonala Boreliozu a stale ma hranicne vysledky aj ked sa dlhodobo liecila ATB moze slinami preniest bakterie na nas?
Je to mozne? Casto u nej jedavame. Dakujem

ritta12

RNG a nie je potom lepsie sa zamerat na Kolostrum ked zvysuje imunoglukany v tele ved to su hlavny bojovnici proti virusom a bakteriam ako Betaglukan, ten zvysuje "len" biele krvinky to je cast imunitneho systemu kdezto kolostrum dviha celu tu imunitu. Vies mi to nejak blizsie vysvetlit teda na co brat aj betaglukan, zabija ine druhy virusov=bakterii ako kolostrum? Ja to chcem nasadit skolkarovi, uziva dlhodobo betaglukan a aj tak je stale soplavy a pokasliava. Dakujem za vysvetlenie

mastie

ku Katy35O
mám z teba dojem,že užívaš veľa dobrých vecí,ale,až by som povedala jedno cez druhé, to nemôže telo dobre spracovať

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk