Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Na uistne ninfekcie odporucam brat ustne probiotika/oral probiotic. Tieto znacne ochrania zuby proti kazeniu, a naviac ochrania ciastocne aj horny dychaci trakt celkove.

RNG

Katyy na stravenie zeleninovych a strukovinovych cukrov ti pomoze enzym alpha galactosidase, mas ho napr v pancreatine firmy jarro, pod nazvom Pancreatin plus, kde to plus je prave ten specialny enzym na zeleninove cukry, ktore inac my stravit nevieme, ale zialbohu mnohe mikroby, vyrabajuce plyny v crevach ich vedia spracovat. Na pribranie musis jest okrem zelenin aj silne kaloricke jedla, ako oleje, orechy, ,olejnate semena a podobne.
Pouzivaj do zeleniny kokosak, to je dobre aj proti candide. Ak ti vadi kokosova chut, mozes ju potlacit napr ciernym korenim a cesnakom, to su tiez proticandidove doplnky

menma

rng, ano už som si pozrel tie doplnky ktore su zakázane už len čakat 5 až 14 dni takže zatial diky moc za ochotu potom ta ešte budem kontaktovat ako to všetko užívat a kedy + množstvo lebo do tohoto sa nevyznam inak robil som si domaci test na infekciu ústnich dutín lebo citim že niečo tam neni v poriadku a vyšlo mi tam že silna infekcia test suvisel z plutim do bohara ráno ked nemam umyte zubi a ani som nepil vodu takže skratka tie prípravky pomožu celkovo na cele telo ?

katy350

.... jaj a zabudla som ze aj protokol dr.berksona som douzivala. aj NAC. aj oreganovy olej. aj lecitin. a aj zahlienena som stale.
co by si mi este odporucil?
dakujem!

katy350

ja som tu zas s prosbou. ja uz fakt neviem co robit. mam za sebou koloid, gluten defense, triphalu, stale uzivam kyseliny, pancreatin trikrat denne, probiotika a plus selen a jod. zinok som vyradila, lebo mi z neho byvalo strasne zle, neviem preco.
moj problem ale spociva v tom, ze stale ziadne zlepsenie. zo stravy som vylucila vsetko mliecne, psenicu a vobec obilniny, kukuricu, ryzu, vajicka, drozdie... no proste trpim lebo som permanentne hladna, zelenina ma nenormalne nafukuje, takze sa stravujem velmi jednoducho a jednostranne. ozaj neviem co vobec smiem, lebo napriek vsetkemu ma stale nafukuje, plet mam cim dalej horsiu, stale sa mi vyhadzuje akne , padaju mi vlasy a moj jazyk je cim dalej belsi. tak co uz mam robit? mam 47 kil a rada by som sa konecne poriadne najedla. :((((

RNG

rita 12
Ucinok NAC a serrapeptazy v tele je rozdielny a preto odporucam brat najradsej oboje, alebo aspon jedno.
Na rozne choroby pomahaju rozne doplnky. Collostrum dodava najma imunoglobuliny, betaglukany povzbudia telo k vyssej aktivite bielych krviniek.
Tj aspon podla mojho nazoru collostrum je lepsie na viralne nakazy a betaglukany hlavne na ine nakazy.
Ja to vsetko samozrejme striedam a pouzivam , ked na mna nieco lezie, s cim sa moje vnucatka so mnou podelili, beriem viacero veci aby som to porazil za 3-4 dni bez horuciek a za plneho behu v robote.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk