Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

menma

už som to pochopil na to kašli ale mam väčší problém pri potvrdeni objednávky mi vyškočí toto

We're sorry; we are unable to process your order at this time. Please contact your bank for further assistance.

objednavam to cez VISA kartu kde môže byt chyba?

menma

ahoj rng na jednej položke na swansonvitamins mi píše že

We may not be able to ship this item to your area. See all shipping restrictions .

jedná sa konkrétne o toto Swanson Premium
NAC N-Acetyl Cysteine

čo mam robiť a pripade kupi čo sa môže stať ak to na colnici objavia

mayusa

Ahoj RNG, citala som na tvojej stranke ze na candidu sa nesmu zemiaky konzumovat, preco ?
Vcera ked uz som mala asi kilo zemiakov nasupanych na polievku ma to napadlo :(
Vdaka ti

ritta12

RNG A na odhlienenie odporucas NAC aj Serapeptazu, preco aj serapeptazu nestaci jeden odhlienovac ako NAC pro chorobach?
Rng a co je lepsie na podporu imunity u dietata co chodi do skolky betaglukan alebo kolostrum?

A su betaglukany z hribov horsie vstrebatelne ako z kvasnic? Ty uzivas len kvasnicove ci striedas ale detom asi viac odporucis kvasnicove pretoze mne tie cinske hriby pridu ze decka europske deti mozu mat problem a travenim tychto hribov,nie su na to navyknute,ci sa mylim? Dakujem za odpoved

RNG

Infinity, niektore horke veci/byliny a DGL mozu zvysit tvorbu kyselin, len ked mas napr virusami poskodene parietalne bunky, co kyseliny vyrabaju, tak to trva dlho, nez sa regeneruju, ked vobec.

RNG

Numbius, doplnky co odporucam odporucam pre to, ze ich nemozes dostat dostatok prakticky zo ziadneho jedla, Tj dostatok nie v zmysle starych odporucenych dennych davok z roku 1948, ktorych sa lekari tak krcovite a spiatocnicky drzia , ale podla novsich vyskumov a praxe lekarov, co maju na to inaksie nazory.
Probiotika staci nasadzat len z casu na cas, pre istotu a vzdy pri hnacke, ale mikrovlakniny treba brat cely zivot, aby si si udrzal tu probioticku floru v crevach.

RNG

Baskka, co je to kvalitna kozmetika?
Je zlozena len zo samych jedlych veci, alebo je zalozena na chemikaliach a naftovych produktoch, ale draha a vychvalena vyrobcami?.
Na tie vyrazky skus pouzit zmes kokosoveho oleja a jemneho praskoveho cukru s par kvapkami citricidalu, profesional. Ak je to zo zamorenia tela, tak by to malo byt vselikde, nie len okolo nosa. Daj si pozor na mydla, ktore odmastuju kozu a tak tato praska a nachytaju sa zez tie praskliny rozne infekcie. Ked chces vidiet priklad prirodnej kozmetiky tak si to vygoogli pod mojim nickom a slovom prirodna kozmetika.
Odmorovanie tela je enzymami, absorbentmi pripadne aj chelaciou, kde mas zamorenie tazkymi kovami

Innfinity

Dakujem za odpoved.
A vies mi prosim poradit ako a cim zvysit tvorbu kyselin v zaludku?
Ja inak problemy s palenim zahy nikdy nemavam to som mala len teraz ked som zobrala enzymi.

mamado

RNG ďakujem.

Uvidím, čo mi povie lekárka v decembri.
Opýtam sa jej, či mu nemôžu urobiť radšej MMR ako punkciu. Je to predsa zásah do organizmu. Mal ich už dosť.

Ešte raz ďakujem.

redka

V pohode katy 350... Nikoho nenutim ;) ak by si zmenila nazor, ozvi sa... Alebo ak by mal niekto iny zaujem o candex za dobru cenu,tak sem pisnite ;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk