Otázky na RNG

RNG

Baskka, co je to kvalitna kozmetika?
Je zlozena len zo samych jedlych veci, alebo je zalozena na chemikaliach a naftovych produktoch, ale draha a vychvalena vyrobcami?.
Na tie vyrazky skus pouzit zmes kokosoveho oleja a jemneho praskoveho cukru s par kvapkami citricidalu, profesional. Ak je to zo zamorenia tela, tak by to malo byt vselikde, nie len okolo nosa. Daj si pozor na mydla, ktore odmastuju kozu a tak tato praska a nachytaju sa zez tie praskliny rozne infekcie. Ked chces vidiet priklad prirodnej kozmetiky tak si to vygoogli pod mojim nickom a slovom prirodna kozmetika.
Odmorovanie tela je enzymami, absorbentmi pripadne aj chelaciou, kde mas zamorenie tazkymi kovami

Innfinity

Dakujem za odpoved.
A vies mi prosim poradit ako a cim zvysit tvorbu kyselin v zaludku?
Ja inak problemy s palenim zahy nikdy nemavam to som mala len teraz ked som zobrala enzymi.

mamado

RNG ďakujem.

Uvidím, čo mi povie lekárka v decembri.
Opýtam sa jej, či mu nemôžu urobiť radšej MMR ako punkciu. Je to predsa zásah do organizmu. Mal ich už dosť.

Ešte raz ďakujem.

redka

V pohode katy 350... Nikoho nenutim ;) ak by si zmenila nazor, ozvi sa... Alebo ak by mal niekto iny zaujem o candex za dobru cenu,tak sem pisnite ;)

numbius

zdravim ta RNG,

po tvojej odporucanej kure anti-candida sa mi za 2 tyzdne dost veci zlepsilo (ziadna scervenana, lupajuca pokozka v oblasti nosu, brady a ust/ pokozka sa uz tolko nemastila, ako predtym, intimne partie menej svrbeli) ale nevydrzal som a "zhresil som" a som v starych kolajach da sa povedat, takze to chcem opat skusit lebo stoji to zato, ze clovek sa zbavi veci ktore ho denne irituju, aj ked ta dieta je dost obmedzujuca...
- po -anti-candida diete som prestal uzivlat probiotika, mal som ich brat nadalej alebo ake je ich davkovanie ?
- k poslednej veci viralna imunita... kupil som si kapsule alloe vera (250 mg kapsula je ekvivalentom 30ml čistého aloe vera gélu celého listu). mozem tieto kapsule zamiesat do anti-candida diety ? ohladom este viralnej imunity pises vo svojich radach o brani selen, zinok atd... konzumujem vela cesnaku ten ma dost zinku nie ? otuzujem sa napomaha to viralnej imunite ?

Baskkka

Mam hnisave vyrazky, ktore sa stale opakuju, predovsetkym brada, nad ustami, pri koreni nosa.. Zmenila som stravu, pijem viac vody,nakupila som kvalitnu kozmetiku..a sa to vobec nezlepsuje. Predpokladam, ze by mohlo ist o hormonalnu nerovnovahu, no nie som si ista.

RNG

Baska, samozrejme to mozes spolu pouzivat. Ake skor, nez ti mozem nieco poradit, musis mi vysvetlit aky mas problem alebo proti comu sa chces branit.
Bezne odporucam kazdemu doplnit si
zinok, selen jod, vitaminy C E D-3 K-2, mikrovlakniny a probiotika, a cistit si cievy lecitinom aspon raz za tyzden.

RNG

IOnfinity, zrejme ti zaludok netvori mziadnu kyselinu, takze ked mas kvasenie v zaludku a plyny ti vytlacia jedlo do pazeraka, nemas pocit paly. Superenzymes obsahuju trosku kyseliny, ale nie dost na to, aby ti prestalo kvasenie a hnitie v zaludku, tj jedlo sa ti posobenim plynov vytlaci do pazeraku a kedze v superenzyme je trochu kyseliny, tak to samozrejme pali.
Ale na to, aby sa ti uzaver medzi zaludkom a pazerakom pevne uzavrel a v zaludku prestalo kvasenie a hnitie, potrebujes tych kyselin ovela viac.
Enzymy nezvysuju vyrobu kyselin

Baskkka

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať či môžem saw palmetto (320mg denne) , zvysene davky zinku (25mg), tekvicovy a pupalkovy olej (lyzica denne) a caje (zeleny, matovy, zihlavovy (korene)) spolu uzivat.
Odporucili by ste este nieco?
vdaka

Innfinity

Ahoj RNG,

prosim Ta mozem mat po uziti enzymov zaludocnu kyselinu?
Beriem od Now Super enzymes, 2x za den na lacno uz asi 2 tyzdne.Dnes rano som mala ale si hodinu po uziti taku strasnu kyselinu. Mozes mi prosim napisat cim to moze byt? Kyselinu inak vobec nemavam.

Dakujem