Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

menma

dikydiky už som to všetko prekonzultoval z mamov ta už tiež je zufala lebo nevieme čo mi je takže to budem objednavat len nechapem tu L-manozu hladal som to na swansonvvitamins ale nenašiel som to tam dal som d vyhladavania a našlo tam nejaky vitamin C a pod. chcem to všekto objednat naraz + z hoogle citricidal 34 % ja si myslim že su to infekcie už davnejšie som si to myslel takže skusiim to takto a určite to bude mat nejaky effekt inakšie na tom swansonvitamins sa da objednavat cez UPS lebo píše že Sorry, we cannot ship this method to PO Boxes tak neviem či to zaškrnut či nie zajtra to chcecm už všetko objednat a začat bojovat proti tim infekciam

RNG

Menma, pyelonephritis je zapal ladvin vyvolany roznymi infekciami. Je plno metod, ako tie infekcie potlacit, zacnem s vyplachom, tj branim L-manozy, 2 gramy kazde 3 hodiny, co odhakne znacnu cast mikrobov zo stien sliznic ladvin a splachne ich mocom. Na candidy pozri cez Google.sk pod mojim nickom a slovom candida, ako na to. Na rozne ine infekcie pomaha brat napr NAC a serrapaptazu na ich odmaskovanie(biofilmy) a citricidal a oreganovy olej na ich potlacenie.
Vyborny je aj Berberine, davka 2 x 1 gram denne. Ludia to poznaju ako ovela slabsi extrakt z brusnic, kde sa nachadza aj trochu berberinu.

RNG

katy 350, menej drazdive doplnky su s jedlom, aj ked trosticku menej ucinne.
Nesmies brat vsetko naraz ale podla moznosti rozlozit. Na zaludok je priaznive 15 minut pred jedlom pozut 2 tablety DGL. To je adaptogen a podporuje regeneraciu zaludocnych stien(tj okrem ineho uzitocneho v tele)

RNG

Mayusa na "zabu" v ustach zabera vyborne postrek koloidnej striebornej vody.
Candida je vsade okolo nas aj v nas a otazka je len,, co ju podporujes alebo potlacas potravou, branim mikrovlaknin a probiotik.

menma

rng prepáč že zas otravujem ale zaujimal by ma tvoj názor ako by si liečil pyelonefritídou už dlhšie mam niektore priznaky takže chcem skusit nejak proti tomu zabojovať dnes ma bolí v pravom boku taka vystrelovacia bolesť už neviem čo robiť tak musim skušat niečo taketo je mi fakt mizerne

katy350

zacal ma priserne boliet zaludok, neviem ani lokalizovat presne ci je to zaludok alebo dvanastornik, nenormalne krce. neviem ci to nie je z tych vsetkych doplnkov ktore do seba cpem... prosim vies mi poradit nieco ukludnujuce na zaludok? lebo k doktorovi nejdem, to si radsej pockam co mi ty odporucis....
dakujem vopred!

Maoam

to preto, lebo Nystatin sa vyraba zo
Streptomyces noursei, ktore patri medzi actinobakterie :-)

nech ta to nemyli, Nystatin sa nasadzuje v liecbe ako antimykotikum proti istym druhom kvasiniek a plesni

ustny soor treba riesit, lebo to samo od seba nezmizne, co sa intimnej oblasti tyka, s tym by som na tvojom mieste skocila k lekarovi, pretoze casto je problem v type plienky, dalej je tam vlhko + teplo zla prievzdusnost - to vsetko velmi priaznivo vplyva na rast kvasiniek, ale treba to ukazat pediatrovi, pretoze moze mat aj iny problem - alergicku reakciu, ekzem...
a ak by to aj bola mykoza, tak na to sa ide zasa inak - lokalne + potrebne opatrenia (vysusenie specialnym pudrom atd.), preto s tym radsej zbehni k pediatrovi este raz...

mayusa

Ahoj Maoam, vdaka za reakciu.
Tak neviem ale ako citam na tom letaku tak tu pisu ze ten nystan patri do skupiny protiplesnovch antibiotik.
A mame len tie kvapky do mlieka zatial, lebo to na pipiku som si vsimla len vcera tak ziadnu mast na to nemame este.
Ale co ma zaujima ze ta candida tak ako je ci suvisi spolu. Ako sa mu to dostalo tam dole? tym ze ju ma v puse tak sa mu to rozsirilo to trav.traktu a tym padom to vycura a v plienke sa to rozsiruje? dobre to chapem?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk