Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

perla1

Rng zdravim ta, vies mi vysvetlit z coho sa vyrabaju probiotika co to vlastne je,zo zvierat alebo rastlin....????
L. lactis
B.longum
rhamousus
Breve
Casei
Savivarius
L.Plantarum
L.Acidophils
L.Bifidum
DAKUJEM

ritta12

Ahoj RNG, momentalne na Slovensku je rozsirena Mykoplazma,ze vraj prichadza v 4-5 rocnom itervalea sposobuje atypicky zapal pluc.Kedze mam male dieta a kasle tak sa bojim. Co podla teba najlepsie zabera na mykoplazmu?
A este sa spytam co je lepsie pre skolkarske dieta 4,5 rocne na imunitu, aby uzivalo Betaglukany alebo Kolostrum?
A ked Betaglukan tak co je najvhodnejsie pre dieta extrakt z chlebovych kvasiniek,alebo hliva alebo agaricus pripadne reishi a tie cinske huby,citala som ze medicinske huby su testovane a aj ucinne to su ktore? O tych chlebovych=sacharomyces sa nepise. Dakujem

menma

ešte dodam ak vieš nejaeku stránku kde sa to všetko da objednať v jednom aby som neprerabal na poštovnom daj mi prosím vedieť hladal som ten modifikovaný citrusový pektin ale zatial mi nenašlo žiaden obchod kde to kupuješ ty prosím ta ?

lumaraki

Ahoj, RNG.
Chcem si objednat dopu od source, ale doteraz
som mala flasticku s tyrkysovou nalepkou a oranzovym
slnkom. Teraz sa mi ponuka len s fialovou nalepkou a bielym slnkom na nalepke.
Co to znamena? Je to odlisny vyrobok?
Teraz vidim, ze maju vyrobky s tyrkysovymi nalepkami, modrymi aj fialovymi. Nerozumiem tomu, co mi to ma povedat.Je to vhodne na parkinsona?
Dakujem za radu aj v tomto smere, lumaraki.

RNG

katy, aj ked nevynechas vsetky cukry, musuis ich cio nasjviac obmedzit. Cukry chovaju candidu a na to aby si ju znicila ju nemozes predsa chovat.
Samozrejme takto polovicato mto mtrna nie 2-3 tuyzden na vynicenie candidy ale dlhe mesiace.
Nezabudaj na kokosak, to je velmi silny zdroj energie a vie nahradit cukry.

RNG

Katy 350, kyseliny enzymy rozneho druhu, mikrovlakniny a probiotika ti pomozu napravit stav travenia, zaroven mikrovlakniny a entericky pokryte enzymy ti precistia telo. Najlepsia/najjemnejsia mikrovlaknina su modified citrus pectines, ktore su tak jemne, ze sa vstrebaju aj do krvi a tak cistia vlastne cele telo, nie len traviaci trakt.

RNG

Ruza, moze to byt travenie(tj nedostatok kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik) alebo zla ustna mikrobialna flora.
Skus mu objednat aspon ustne probiotika/oral probiotics, to moze situaciu napravit.

katy350

Redbatica prepac zabudla som na to... no neviem ci mam brat este aj to,, neviem ci tu candidu mam... ale hlavne, keby som to aj uzivala, tak neviem ci by mi to pomohlo, lebo som citala ze pri tej proticandidovej kure by som musela vylucit vsetky cukry na dva tyzdne a to uz ozaj nezvladnem. to by som nesmela jest ani ovocie..no vobec si to neviem predstavit...
inak mozno by bolo fajn, keby niekto napisal, co sa vlastne smie jest a nie len co vsetko sa nesmie....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk