Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

menma

ešte dodam ak vieš nejaeku stránku kde sa to všetko da objednať v jednom aby som neprerabal na poštovnom daj mi prosím vedieť hladal som ten modifikovaný citrusový pektin ale zatial mi nenašlo žiaden obchod kde to kupuješ ty prosím ta ?

lumaraki

Ahoj, RNG.
Chcem si objednat dopu od source, ale doteraz
som mala flasticku s tyrkysovou nalepkou a oranzovym
slnkom. Teraz sa mi ponuka len s fialovou nalepkou a bielym slnkom na nalepke.
Co to znamena? Je to odlisny vyrobok?
Teraz vidim, ze maju vyrobky s tyrkysovymi nalepkami, modrymi aj fialovymi. Nerozumiem tomu, co mi to ma povedat.Je to vhodne na parkinsona?
Dakujem za radu aj v tomto smere, lumaraki.

RNG

katy, aj ked nevynechas vsetky cukry, musuis ich cio nasjviac obmedzit. Cukry chovaju candidu a na to aby si ju znicila ju nemozes predsa chovat.
Samozrejme takto polovicato mto mtrna nie 2-3 tuyzden na vynicenie candidy ale dlhe mesiace.
Nezabudaj na kokosak, to je velmi silny zdroj energie a vie nahradit cukry.

RNG

Katy 350, kyseliny enzymy rozneho druhu, mikrovlakniny a probiotika ti pomozu napravit stav travenia, zaroven mikrovlakniny a entericky pokryte enzymy ti precistia telo. Najlepsia/najjemnejsia mikrovlaknina su modified citrus pectines, ktore su tak jemne, ze sa vstrebaju aj do krvi a tak cistia vlastne cele telo, nie len traviaci trakt.

RNG

Ruza, moze to byt travenie(tj nedostatok kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik) alebo zla ustna mikrobialna flora.
Skus mu objednat aspon ustne probiotika/oral probiotics, to moze situaciu napravit.

katy350

Redbatica prepac zabudla som na to... no neviem ci mam brat este aj to,, neviem ci tu candidu mam... ale hlavne, keby som to aj uzivala, tak neviem ci by mi to pomohlo, lebo som citala ze pri tej proticandidovej kure by som musela vylucit vsetky cukry na dva tyzdne a to uz ozaj nezvladnem. to by som nesmela jest ani ovocie..no vobec si to neviem predstavit...
inak mozno by bolo fajn, keby niekto napisal, co sa vlastne smie jest a nie len co vsetko sa nesmie....

katy350

dakujem vam! ako prosim zistim ci je to candida? teda ci mam candidu?
s tou zmenou stravy som samozrejme uz zacala. drzim sa uz par tyzdnov, vylucila som vlastne vsetku muku, mliecne, ryzu, kukuricu...najprv som z toho bola zufala, ale zacinam si zvykat. je ale pravda, ze som stale hladna a takto asi ani nemam sancu pribrat. mam len 47 kg. je to dost narocne, kedze v zavodnej jedalni nemam sancu sa najest a doma nemam tolko casu si kazdy den nieco extra pripravovat a plus varit pre ostatnu rodinu nieco ine.. a najhorsie je ked vojdem hladna do obchodu a nic si nesmiem kupit.. :( a preto tie sladkosti su ozaj jedine, co ma zasyti, neviem si predstavit ze by som sa aj toho musela vzdat, co by som potom smela jest? ved len zelenina a ovocie ma nezasyti a teda odhliadnuc od toho, ze zelenina ma velmi nafukuje.
mam vobec nadej, ze mi tie alergie zmiznu ked budem drzat este dlhsie tuto dietu ze vynecham vsetky alergeny?
a este ak smiem otazku, co odporucate na odkyslenie organizmu? myslim z doplnkov, lebo listovej zeleniny tolko nezjem... vdaka!!

ruza66

ahoj RNG
velmi by som ta chcela poprosit o radu, neviem, co mam robit a ako poradit svojmu prtiatelovi...
ma taky problem, ze mu pachne z ust..aj, ked si napriklad umyje zuby....
no, tak nie je to vzdy, ale skor castejsie, ako menej...co v tom moze byt(zuby, zaludok......) a kam by si ho poslal???

dakujem pekne za odpoved

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk