Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Menma, kedze neviem co ti vlastne je a nemam krystalovu gulu, co by mi to povedala. pouzivaj aspon bezne doplnky co radim kazdemu ako zselen zinok, jod vitaminy nV E D-3 a K-2, a samozrejme kazdodenne ber mikrovlakniny na podporu probiotik a nasadzuj si kvalitne probiotika, kedze tie vyravaju pre nasu imunitu az 70% vsetkycy latok, tj 2 krat viac ako je samotne telo schopne vyrobit.
Dnes ma vacsina ludi zlu crevnu floru a preto aj podstatne znizenu imunitu.

menma

zdravím píšem tu celkom často pretože neviem čo mi je tak skúšam všetko, chcel by som skusit nejake pripravky proti infekciam a zapalom ktore samozrejme niesu nejak extra drahe najlepšie nejake učinne ktore si vela ludi chváli lebo ja mam slabu imunitu za 2 mesiace mam druhu nadhcu lepia sa na mna same choroby + celkova unava bušenie srdca bolesti noh neviem čo dalej.. skušam všetko tak prosím pomožte

RNG

mamado, napisal som ti.
Na alergie na mlieko su dnes na trhu dobre enzymy, co tento problem vyriesia. Pozri napr na produkt firmy Enzymedica, Lacto, dairy complete digestion. Odporucam brat aj napr pancreatin, enteric coated na odmorenie tela aj obycajny nechraneny s jedlom, lebo zamorenia su spravidla z nedostatku kyselin a enzymov.

mamado

RNG prosím Ťa o radu.
Týka sa môjho 6,5 ročného syna. Už dlho má zvýšené pečeňové testy. Dávala som mu dva mesiace protokol dr. Berksona.
Boli sme teraz na kontrole, krvných testoch. Zistili mu, že má stále zvýšené ALT. Doktorka mu chce urobiť biopsiu pečene. V decembri máme ísť na knzultáciu.
Som z toho nešťastná lebo syn si už vytrpel dosť.
Ešte mu zistili intoleranciu na laktozu dychovým testom.

Rada by som Ti ešte niečo napísala, len nechcem sem.
Môj e-mail: mimido19@gmail.com

Ak nesuhlasíš s e-mailovou komunikáciou, budem to akceptovať a chápať.

Ďakujem.

RNG

Kostiatko, je plno protizapalovych ale tie neadresuju pricinu. Pricina zapalov su rozne mikroby alebo dokonca parazity.
Skus zobrat roztok citricidalu, kapsule oregana a serrapaptazu. Toto ma tak siriky zaber, ze to moze zasiahnut vacsinu mikrobov co ten zapal sposobuju.
Nezabudaj si doplnat mikrovlakniny a probiotika a samozrejme kyseliny a enzymi, lebo miroby sa dostali do pankreasu pre nedostatok kyselin v zaludku a poskodeny oankreas nedava dostatok enzymov na spravne travenie.
Ak chces brat protizapalove, odporucam najma curcuminoidy, ako ma napr dr Best, pod menom, dr best curcumin phytosome, davka 2 x 1 gram.

RNG

Katy 350,. ak ma osteoporiozu alebo osteopeniou, tak by som to odovodnil, ze to potrebuje na kosti a daval by som jej 5000 IU vitaminu D-3 a 100 mikrogramov vitaminu K-2, aby sa nedolamala, ked nahodou padne.
Ta kapsulka vitaminu D-3 je tak mala, a lahko sa smykne dole hrdlom ze iste nebude protestovat.

RNG

Kajulka, kazde maso ma kvalitu roznu aj zamorenie podla toho, cim tie zvierata/hydinu krmili.
Vseobecne sa tvrdi, ze hydina je zdravsia, najma dnes, kde je tzv "Cervene maso" prenasledovane lekarmi(inac bezdovodne,podla mna, hoci tvrdia, ze to zvysuje pravdepodobnost cievnych ochoreni)
Slepacie maso za surova nesie so sebou daleko viac mikrobov, druhe je bravcove a najmenej zamorene pre nas je hovadzie.
Nedostatocne upecene/uvarene slepcie maso nam moze dat hromadu nakaz, bravcove tiez treba znacne povarit, lebo moze obsahovat aj parazity, hovadzie je relativne najcistejsie, takze to je jedine, co sa hodi napr v steakoch jest aj polosurove
Ale osobne som za hydinu pestovanu s volnym vybehom, a tak isto hovadzi dobytok na volnej pasi, samozrejme "neochranovane" atb a hormonami na vyssi prirastok.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk