Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

orol

Dobry neskory vecer p. Profesor

dovol mi otazku

Je liecivy tuk z Meles meles ? Konkretne AKE ZLOZENIE MA ???

Mohol by si mi prosim dat aj odkaz na nejaky seriozny link, adresu, ktory o uvedenom pojednava ???

Moc dakujem a pozdravujem

RNG

Lekari dodnes siria bludy v zmysle cukrov a sacharidov, podla nich to maju byt co najlahsie stravitelne jedla, tj s vysokym glycemickym, indexom, co vedie k cukrovkam , proti masu a proti nasytenym olejom v prospech nestabilnych a lahkooxidovatelnych polynenasytenych olejov, ktore na trhu su povacine znicene vytazovanim a spracovanim.
O com nikde nehovoria je fakt, ze mnohe parazity a mikroby maju ucinny system maskovania sa, zdruzovania sa do vacsich celkov, a tak sa spolocne branit proti prieniku latok co su pre nich skodlive(atb, antimikrobialne doplnky a protilatky, co vyraba telo a najma nase probiotika)

mastie

k mamando:
nechápem,prečo nemáš jesť mäso,veď candida sa väčšinou tvorí zo sladkých múčnych jedál,ja z mäsa nemám jesť bravčové...
a ak si sa parazitov aj zbavila,možno máš v sebe ešte ich odpad,na to je dobrý bentonit,len som sa chcela opýtať RNG,s akými následkami by sa mohol užívať ten, určený na čírenie vína

redka

fajn... ja sa este odhodlavam... a cakam na balik z iherbu s mk7... minule mi prisiel do tyzdna a teraz sa niekde zdrzal :/ druhy krat som skusila obacajnu postu a trva to dlhsie ako minule...

PF2014

Prežil som to, bez problémov, nič od včera inak necítim, ako som to zobral :D našťastie. A beriem to ráno, dnes som si dal 10000, ale so mnou to ako si nič nerobí, nie sú vidieť nejaké zmeny počas užívania.

redka

PF2014 ako? prezil si to? :D inac kedy to beries? rano? ked si dam vecer 10000 tak zaspim? nebudem hore celu noc z toho? :D

mamado

mastie, aj tebe ďakujem za radu. Asi to bude tá candida, nakoľko mám už dlho biely povlak na jazyku a doktorka mi povedala len toľko, že mám jesť menej mäso, ktoré ja ale jem len cez víkend.
Na parazity som už brala Zentel a veru vyšlo zo mňa niečo.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk