Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

PF2014

Ja osobne som po tých 3 týždňoch nič výnimočné necítil, akurát sa mi tuším ako by zvýšila trochu chuť do jedla a nejako to kilo som pribral, inak asi vôbec nič.

redka

Hej to som tiez niekde citala.. Asi tu :D ze naladovat pecen ci jak ste to nazvali vy dvaja... No a neco sa zmenilo ked si zacal s tymi davkami? Lebo tiez chcem zacat ked doberim ten 5 000 d3

PF2014

Bohužiaľ K2 nemám k tomu, užívam len sám vitamín D. Teda minulý mesiac som bral 21 dní dávku 15000 IU. A dnes som si dal nárazovú dávku 150000 IU, 30 kapslí, jedna tobolka má 5000 IU. Tak dúfam, že ma niekde nevyrúti, ale na jednej stránke bolo, že by to malo zdvihnúť hladinu dosť rýchlo a potom to udržiavať dávka medzi 5000-10000 IU.

PF2014

Neviem, či si to odporúčal ty alebo niekto iný, ale užil som dávku 150000 IU naraz. Dúfam, že to neni priveľa.

redka

To Dcko aj mna zaujima... Kupila som si kapsule s 10 000 IU ale mam pred tym respekt... Radsej este pockam kym mi pride aj mk7... Zatial beriem 5 000 IU dcka s k2 a jodom... Ale nie kazdy den...

PF2014

Ahoj RNG, chcel by som sa ťa spýtať, akú môžem zobrať maximálnu nárazovú dávku vitamínu D, aby som ho nemusel brať každý deň.

redka

Description
Natural Enzymes to Digest Fungal Cell Walls
Dietary Supplement
About Candex
Yeasts and fungi can flourish only as long as their cell walls remain intact. Studies show that the natural enzymes in Candex dissolve these cell walls. Candex is a safe, gentle and effective approach to fungal overgrowth, and has no adverse impact on healthy probiotics.

Dala by som sem link, ale asi by ho zmazali.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk