Otázky na RNG

PF2014

Neviem, či si to odporúčal ty alebo niekto iný, ale užil som dávku 150000 IU naraz. Dúfam, že to neni priveľa.

redka

To Dcko aj mna zaujima... Kupila som si kapsule s 10 000 IU ale mam pred tym respekt... Radsej este pockam kym mi pride aj mk7... Zatial beriem 5 000 IU dcka s k2 a jodom... Ale nie kazdy den...

PF2014

Ahoj RNG, chcel by som sa ťa spýtať, akú môžem zobrať maximálnu nárazovú dávku vitamínu D, aby som ho nemusel brať každý deň.

redka

Description
Natural Enzymes to Digest Fungal Cell Walls
Dietary Supplement
About Candex
Yeasts and fungi can flourish only as long as their cell walls remain intact. Studies show that the natural enzymes in Candex dissolve these cell walls. Candex is a safe, gentle and effective approach to fungal overgrowth, and has no adverse impact on healthy probiotics.

Dala by som sem link, ale asi by ho zmazali.

redka

Ano je to enzym ktory rozklada plast candidy a tak ju nici. Viac si mozes o nom precitat na iherbe, su tam aj ohlasy tych co to brali. Ja to uz nepotrebujem lebo som zistila, ze povod mojich problemov je inde, tak je skoda nechat tie kapsuly preexpirovat. Kludne si este o nom precitaj na iherbe a ak budes mat zajem, tak mi sem hod mail a ja ta kontaktujem, alebo ti dam moj ak chces...

redka

Lokes daj si este skontrolovat hladinu Dcka v krvi. Aj jeho nedostatok moze mat spominane ne.g dosledky.

Este raz spomeniem, ze mam na predaj takmer cele 120 tabl balenie candexu z iherbu - chybaju asi 2 kapsule. Povodna cena cca 38,5 eur + dan... Nova cena 30... Dohoda mozna, ja uz honebudem potrebovat...

RNG

Nuz na parazity treba protiparaziticka kura. Pozri cez firmu JUKL na ich protiparazitalny balicek.
Podla popisu je to 20 denna protiparaziticka kura podla dr Huldy Clark. A tato vynici zhruba 80% roznych parazitov, dvojnasobna davkabrana dlhsie az 90% parazitov rozneho druhu.

mastie

k mamado,aj pri chron. pankreatitíde býva príčinou candida,parazity,tak je prvoradá očista čreva a tie probiotiká