Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Numbius, vitiligo je podla roznych lekarov najcastejsie sposobene roznymi viruisami, co nosime vsetci v tele, ked sa nam znizi viralna imunita.
Takze pracuj na viralnej imunite, pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes.
Candida znizi imunitu celkove znizenim poctu probiotik v crevach, a zamoruje telo, takze mas znizenu aj viralnu imunitu

RNG

Katy, biely jazyk znamena velmi pravdepodobne candida v tele. Pozri cez google.sk pod mojim nickom na temu Candida ako sa jej da zbavit.
Nafukovanie v zaludku znamena nedostatok kyselin na co musis brat s jedlom doplnok kyselin, napr betain HCl s pepsinom a snazit sa s jedlom nepit, aby si si nerozriedila kyseliny. Pit az 3 hodiny po jedeni, podla moznosti len cistu vodu a dostatok, aby si si to natravene a sterilizovane jedlo kyselinami splachla do criev. Bez kyselin nemozes mat ani dobru ucinnost enzymov, mnohe z nich pracuju len s kyselinami.

RNG

Zapaly nestaci adresovat protizapalovymi, treba najst aj priciny zapalov a tie adresovat. To mozu byt rozne zamorenia, rozne mikroby, dokonca aj parazity.

numbius

otazocka p. RNG:

- moze mat spojitost vitiligo a candida ? lebo s vitiligom mam problem v intimnych partiach, bol som s tym aj pri koznej ta uz iba stroho konstatovala ze mal som prist skor... a ze v tychto oblastiach uv-lampy a akupnukturu pouzivat nemozu... (odpurucila bavlnenu bielizen, vyhybat sa slnku a ciernym veciam a nestresovat :) ), bol som aj pri urologovi ten mi nato povedal ze je to dost bezne, ze sa s tym stretol uz mnohokrat v tychto oblastiach...
- dneska som si vsimol ze nad clenkom sa mi zacina tvorit nove vitiligo ohnisko... co je vlastne pricinou tohto postihnutia... je to dost tazke na psychiku ak sa nieco take objavi na tele.
dakujem za odpoved

katy350

RNG velmi pekne dakujem!!
Mohol by si mi prosim este presne povedat, ktore enzymy a ako mam uzivat?
Zhrniem to este raz. Mam alergiu na psenicu, mlieko, kukuricu, vajicka, ryzu. Uplne biely jazyk. Nafukne ma aj voda. Som velmi velmi unavena.
Rano uzivam nalacno dve tabletky gluten defense. Protokol dr. Berksona v priebehu dna, pred kazdym jedlom jednu tbl. Betain, jednu tbl. Pankreatin, dvakrat denne Oregano Oil, psylium v prasku (ale to ma nenormalne naduva) a vecer probiotika s jablkom. Stav stale nezmeneny. Ake enzymy este uzivat a kolko? Lebo uz teraz sa mi to zda dost vela co hadzem do seba... dakujem este raz a prajem vsetko dobre!

RNG

Perla, boreliozne bakterie nasli nielen v krvi ale aj v slinach a semene.Takze aj takto je mozny prenos, hoci nie podstatne zriedkavejsie.
A co sa tyka rozneho bodaveho hmyzu , aj ten to moze preniest z jedneho cloveka na druheho, hoci je to menej caste, ako klieste, co su silny bacilonosici, a naviac prenasaju aj rozne viralne choroby a dokonca aj parazity, tj nie len boreliu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk