Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

leon

RNG aké davkovanie zvoliť pri týchto produktoch,ak sa môžu brať súčastne:Policosanol 10mg,Hawthorn Berry, 540 mg,Best Nattokinase 2000FU,Betaine HCL, 648 mg,DAKUJEM

perla1

RNG na co je dobre Goldenseal,na iherb je to dost pridane do pripravkov na imunitu,na SK som o tom nepocula.

Este ma zaujima ci sa borelioza prenasa len kliestami alebo je aj ina cesta prenosu.

Dakujem

RNG

rita 12, spina za nechtami moze obsahovat aj probiotika, ale aj skodlive mikroby a parazity. Dnes, ked sa popda chemicky hnoji je v nej podstatne menej probiotik a medzi ludmi sa siri podstatrne viac ludskyc infekcii, ktore su skodlive.
A nazdavat sa, ze sa nejak probiotika sami nasadia a to tie najlepsie a najuzitocnejsie druhy je naivne. Dnes uz vieme, ktrore su najuzitocnejsie a mozeme ich dostat ciste, tj bez primesy inych mikrobov spiny, vypestovane v laboratoriach.

RNG

Na riedenie krvi bezpecne a naviac rozbijanie krvnych zrazenin bez rizika krvacavosti ti stacia nattokinaza alebo serrapaptaza.Kombinacia s warfarinom,heparinom alebo coumadinom sa zasadne neodporuca.
Yam a doplnky mineralov na kosti ako napr vyrobok firmy Now, pod nazvom Bone strength jej odporucam brat, ked nechce doplatit na osteoporozu zlomeninami. Moze si pridat aj extra vitamin D-3 a K-2, v Bone strength je trochu ale odporucam viac. Tieto dva vitamionu su schopne presunit kalcifikaty z makkeho tkanva do kosti a samozrejme zlepsuju absorbciumineralov z potravy a ich zabudovanie do kostry.
Antihistaminika su aj prirodne, napr quercitin, davka 3 x 600 mg v case vzdusnych alergii.
Na odhlienenie je NAC, serrapeptaza a oreganovy olej.
Nakazy horneho dychacieho traktu zacinaju s kvapockovymi infekciami prinosnych dutin, Viac najdes cez Google.sk pod mojim nickom a slovom infekcie.
Ustne brane nic nie je na to velmi ucinne, ale kvapky roztoku citricidalu( profesional formula) mi zatial vzdy pomohli.
Biele skvrny su obvykle plesne na co je ucinny oreganovy olej, 2-5% do kokosaku.
Lecitin vinpocetin huperzine A a gingkolidy podporuju pamat.

RNG

Na riedenie krvi bezpecne a naviac rozbijanie krvnych zrazenin bez rizika krvacavosti ti stacia nattokinaza alebo serrapaptaza.Kombinacia s warfarinom,heparinom alebo coumadinom sa zasadne neodporuca.
Yam a doplnky mineralov na kosti ako napr vyrobok firmy Now, pod nazvom Bone strength jej odporucam brat, ked nechce doplatit na osteoporozu zlomeninami. Moze si pridat aj extra vitamin D-3 a K-2, v Bone strength je trochu ale odporucam viac. Tieto dva vitamionu su schopne presunit kalcifikaty z makkeho tkanva do kosti a samozrejme zlepsuju absorbciumineralov z potravy a ich zabudovanie do kostry.
Antihistaminika su aj prirodne, napr quercitin, davka 3 x 600 mg v case vzdusnych alergii.
Na odhlienenie je NAC, serrapeptaza a oreganovy olej.
Nakazy horneho dychacieho traktu zacinaju s kvapockovymi infekciami prinosnych dutin, Viac najdes cez Google.sk pod mojim nickom a slovom infekcie.
Ustne brane nic nie je na to velmi ucinne, ale kvapky roztoku citricidalu( profesional formula) mi zatial vzdy pomohli.
Biele skvrny su obvykle plesne na co je ucinny oreganovy olej, 2-5% do kokosaku.
Lecitin vinpocetin huperzine A a gingkolidy podporuju pamat.

iggzik

1. Objednal som oboje z Iherbu, tiez mal tento rok znizenu davku varfarinu bo mal krv v stolici. Ked dojdu (Source Naturals, SerraPeptase, 500 mg, 60 Capsules a Now Foods, Nattokinase, 100 mg, 60 Vcaps) ma vysadit ten varfarin, ci brat vsetky tri? "Odporucam davku nattokinazy udrzobne 3 x 2000 FU a intenzivne v case tromboz az 4 x 8000 FU " to je kolko v prepocte na to co som objednal ci ako si to mozem prepocitat. A ako dlho to ma vlastne brat?

2. Co sa matky tyka, ma vyoperovane vajecniky aj maternicu, k maternici som v tomto topicu cital, ze yam odporucate, ten mam tiez objednany,, ma uz diagnostikovany zaciatok osteoporozy a mava problemy z klbami. Hovorila, ze od detstva (11r) nosila podpedkove topanky a ma z toho vykryvene palce a ten klb na zaciatku palcov taky hodne velky co jej dost vadi pri chodzi a aj pri kupe topanok. Tiez kohutie ostrohy (daky problem s kostami co rastu v pete) chodila aj na ozarovanie s tymto.

3.1Do tretice setko dobre, cize ja =)) Da sa povedat, ze mam hodne zanedbany organizmus (dlhodobe sedenie pri pocitaci, zle stravovanie - vela sladkeho a malo plnohodnotneho), a dako som nikdy ani 100% zdravy nebol. Som pomerne casto chory posledne roky to je asi 2x do roka, kazda ta moja marodka je minimalne na dva tyzdne povacsinou az mesiac. Lekarka mi velmi rada predpisuje antibiotika,, ja ich casto ani neberiem bo moje skusenosti su, ze vobec mi nezaberaju, zoparkrat som ich vybral a pritom nejedol probiotika ale vela sladkeho, cize asi mam aj tie plesne v tych crevach ako spominate, ze sa tak vytvaraju.
Ako maly hodne caste marodky 3x do roka, vtedy to byvali hlavne laryngytidy a cely zivot problemy z dychanim, nemavam sopel ale velmi casto mam jednu, niekedy aj obe nosne dierky bud slabsie alebo viac nepriechodne, obcas musim aj iba ustami dychat. V 9tich mesiacoch som mal zapal stredneho ucha, co ma lekari zevraj dopovali skoro tri tyzdne v nemocnici antibiotikami co aj tak nepomohlo, a matka ma proti ich odporucaniam potom zobrala odtial. Rozpravat som zacal az ako 3 rocny lebo si neskoro vsimli lekari ako 2r, ze som mal zrasteny jazyk co mali, zevraj pri narodeni urobit. Vdaka tomu som bol zevraj nevyvynuty. Tiez som sa do 5ich rokov pocikaval do postele.
Co sa tyka tych marodiek tak ako dieta a aj teraz lekarky hovoria, ze to budu alergie,, no alergologicky nikdy nic nezistili tak to ukoncili s tym, ze mam alergiu ale moj imunitny system sa nevie prejavit, ze aku. Skusali mi predpisat antihistaminika, no nikdy som ich nebral, bo ma uz fakt nebavi byt pokusnym kralikom pharmaceutickych firiem.
Poslednych asi 7 tyzdnov sa snazim znovu davat dokopy, totalne som vysadil sladkosti, papkam ovocie a zelcu, obcas maso na bielkoviny, tiez protein tycinku od maxsport (neviem, ci je dobre to jest) hlavne v praci ked tam som dlho a mam iba jednu prestavku aby som aspon priblizne dodrzal ~3h jedenie.
V tej objednavke mam aj tie probiotika co odporucate od H.O. Dneska som si kupil znovu panensky kokosak a teraz ho skusim aj jedavat. Tiez aj extrakt z Aloe vera.

3.2 Na nechte palca lavej nohy mam uz 7+ rokov plesen. Kozna -> Batrafen, ked som ho bral 3x, posledne asi 7mesiacov som si nevsimol ani minimalny uspech, skor opacne na nechte sa mi zacali robit take biele suche skvrny, to nastastie preslo ked so ho vysadil. Pred rokom som na to daval kokosovy panensky olej ale ani to nepomohlo. Co sa tyka laveho "loziska" pri nom je to cele dake pokazene koza je tam taka okruhla nafuknuta gucka ci ako to nazvat a bolieva to. Obcas ked vela chodim alebo raz ked som sa korculoval, tak sa mi z toho aj krv pusti. Odvtedy mi tu korcule iba prachom zapadaju x(.

3.3 Vacsinou v lete ked som vonku pri vode a opalujem sa tak mi na laktach aj kolenach zacnu take asi 0.5mm kopceky na ploche asi 2.5cm priemer, co aj hodne svrbia tak si to skrabem, prestane to po par tyzdnoch,, tento rok som tam bol iba raz a hned to zacalo,, mavam to uz asi 3-4 roky

3.4 Na pravom uchu mam zevraj pigmentovu vadu co povedala tiez kozna a chcela aby som si to isiel dat vyrezat pred tym ako s tym budu problemy, no to som tiez odignoroval, bo kto si chce nechat ucho rezat.. Je to asi 3mm priemer kruhovy tvar taka tmava bodka.

3.5 Cely zivot mam aj tiez hodne slabu pamat, vela a rychlo zabudam alebo sa mi aj nedari ucit.

Dakujem velmi pekne za rady, trosku Vasho drahocenneho casu citanim tohto romanu a prajem vela zdravia Vam aj manzelke.

ritta12

Ahoj RNG, je pravda ze za nechtami su tie dobre prospesne probiotika? Dnes mi to tvrdil jeden starsi pan lekarnik ze kedy dnesne matky neumyvaju meustale ruky a nedezinfikuju ich a deti si ako kedysi davali do ust spinave ruky,alebo obhryzali nechty tak nemusime tak ako dnes kupovat probiotika,lebo predtym ich vlastne deti mali prirodzene. No mne sa nejak jeho tvrdenie nezda,lebo ktore prospesne probiotika ziju za nechtami? dakujem

perla1

RNG na co je dobre Goldenseal,na iherb je to dost pridane do pripravkov na imunitu,na SK som o tom nepocula.
Este ma zaujima ci sa borelioza prenasa len kliestami alebo je aj ina cesta prenosu.
Dakujem

RNG

Iony striebra a aj cast neutralnych castic pod 2 nanometre sa v zaludku kyselinou chlorovodikovou(solnou, HCl) zmeni na ovela menej ucinne chloridy. Preto absorbcia priamo do krvi cez sliznice v ustach moze byt ucinnejsia pre telo.
O krystiroch koloidnej striebornej vody som sice viackrat premyslal, ale pre nepohodlnnost som sa k tomu nikdy nedostal. Podobne mozes do tela dostat aj rozne ine materialy, co sa v zaludku kyselinami nicia.

Roman27

Dakujem za odpoved..potrebujem koloidne dostat do hrubeho creva tak potom asi klystir ?:)

A ze podrzat ho po malych mnozstvach v ustach 5 - 10 min. pre lepsie vstrebanie..je to pravda?

Z pozdravom Roman

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk