Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Ma priblizne 6.5 ppm ionov a po vysuseni som nameral celkove asi 13 mg striebra na liter, tj je to asi 13 ppm dokopy.
To ale je menej dolezite, ako to, ze to ma znacne vela velmi ucinnych ionov a neutralne castice su extra male, mnoho je aj pod 2 nanometre, co sa v crevach absorbuje do krvi. Vacsie castice sa nemozu absorbovat, tj ich ucinok je len v ramci traviacej sustavy.

RNG

Lumaraky citrusove pektiny zo supky pomarancov grapefruitov a celkove z duziny si pomerne velmi dlhe vlakniny, tj sa nemozu vlastne ani povazovat za mikrovlakniny. V hruskach a jablkach su pektiny ovela mensie a tie sa mozu povazovat za "rozpustne" mikrovlakniny.
Citrusove pektiny, ked ich specialne enzymami rozsekaju na ovela,mensie, co su modifikovsne citrusopve pektiny, tak su tak male, ze sa mozu dokonca absorbovat do krvi a tak telo cistit cele.
Takze ine mikrovlakniny nie su za tieto modifikovane naozajstna nahrada.

RNG

iggzik, heparin a jeho derivaty sice riedia krv, podobne aj warfarin a counadin, ale nerozbijaju krvne zrazeniny. Naviac mozu vyvolat krvacavost.
Nattokinaza, serrapaptaza a lumbrokinaza nielenze riedia bezpecne krv, ale aj rozbijaju krvne zrazeniny, tj fibriny aj tromby.
Odporucam davku nattokinazy udrzobne 3 x 2000 FU a intenzivne v case tromboz az 4 x 8000 FU, alebo aj viac.

lumaraki

Ahoj, RNG.
Medzi mikrovlakninami odporucas modifikovane citrusove pektiny. Su pre mna velmi drahe, pretoze kupujem dost doplnkov.
Urobi mi tu istu sluzbu pektin z grapefruitu?
Ma aj on malu molekulu , tj. cisti krv?
Dakujem za odpoved a za vsetky rady, lumaraki

iggzik

Dobry den, moj dedo (76) mal nieco pred viac ako rokom plucnu emboliu, berie na to varfarin ale dako mu to asi nepomaha bo nenidavno mu napuchla noha a na ultrazvuku mu povedali, ze ma zanesenu vnutornu zilu. Posledne vysledky u hematologicky, ze tiez neboli dobre.
Za hociaku radu vopred dakujem a klobuk dolu nad Vami ako sa nam snazite pomahat

RNG

Numbius, candidu si kazdy vypestuje sam tym ze je privela curov a vyeobkov z jemnych muk a nedostatok mikrovlaknin. Takze ti neradim sa vratit k predoslemu strevovaniu a aspon obmedzit jemne muky a cukry a pridat do diety mikrovlakniny kazdodenne a a obcas si nasadit probiotika.
To nakoniec dnes radim kazdemu...

RNG

Anonym, ani jedno zo spomenutych ti nemohlo zvysit zelezo v peceni alebo v krvi.
Pouzi protokol dr Berksona, snad so zvysenym zlcotokom, sa daco z toho zeleza dostane von. Samozrejme s tym musis pouzivat aj mikrovlakniny.
Zelezo z tela sa da odstranit phlebotomiou, tj pustanim krvi alebo chelaciou, ktorej dam rozhodne prednost pred phlebotomiou. Chelacia napr EDTA(1 gram RANO) musi byt sprevadzana remineralizaciou, tj brat mineraly na kosti s vitaminmi D-3 a K-2 VECER.
Lebo chelacia odstranuje vsetky mineraly, nie len zelezo, ale aj mnohe skodlive tazke kovy, hlinnik, kalcium aj magnezium.
Takze calcium magnezium a rozne stopove potrebne na kosti s musis doplnit v inom case.
www.irondisorders.org

numbius

zdravim RNG:

tak ukoncil som 2tyzdnovu anti-candida kuru. musim povedat ze mastna pokozka na tvari dost ustupila ale urcite to bude aj stravou, rovnako zmizla supajuca sa pokozka v okoli nosa ale obcas sa objavi to lupanie pokozky v oblasti ust a brady... svrbenie intimnych partii tiez ustupilo.
- mam otazocku mozem sa opat stravovat obcas "nezdravo" (sachardiy a cukry) samozrejme rozumne opat candide nepomohol... ?
- na zaver ma zmysel brat probitika a kokos. olej mimo diety+ a tiez dobranie citricidal-u ?
dakujem za napomocne rady

RNG,poprosim o radu...mohol by mi KURKUMIN sposobit zvysenie zeleza v krvi?mozno som kurkumu uzivala privela-styri tabl.denne koli artritide,velmi mi robil dobre...ale znova sa mi zysilo zelezo,a uz aj pecenove testy su dost zle. uzivam este extrat olivovych listov,a oregano,oboje v kvapkach -co z toho mi moze skodit?zeleny jacmen som tiez prestala brat. a co poradis ,ako si pomoc
t prirodnou cestou, dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk