Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Flatt, injekcie byvaju od 1 do 5 mg cyanocobalaminu. Samozrejme sda to da dodat minitabletkami pod jazyk,ovela prijemnejsie a dokonca v lepsej forme, tj metylcobalamine. Absorbcia pod jazykom je od 20 do 80% tj musis pouziovat vyssie davky o nieco.
Ja pouzivam obcas 5 mg pod jazyk

mudsa

Dobrí deň chcela by som sa opýtať na užívanie doplnku Pueraria Mirifica zároveň s užívaním HA, mohlo by to ovplyvniť účinok antikoncepcie a mohla by som otehotnieť? pretože som čítala že to môže ovplyvniť menštruačný cyklus. Mala by som tabletky vynechávať počas menštruácie?

mayusa

Zdravim RNG, mozem sa ta Prosím opytat?
Viac ako týždeň som bola chora, ako vzdy moje hrdlo mandle, potom sople neskutočné k tomu tak som si z amazonu objednala od rainforest
camu camu a c-f cold and flu. Jedna flaska je bez datumu spotreby a druha tam mala rok 2014. Pisala som sellerovi preco predava stare vyrobky. Odpoved bola dlháa nejde mi to tu skopirovat cez fon.
Ze podla dakych novych regulations v Kalifornii nemusia davat datum spotreby na produkty ale datum vyroby.... ale hlavna vec ze je tam by napísané datum spotreby see the base a tam je rok 2014. A ze od toho roku zhruba 2 rokyy je spotreba, tak aj tak to uz expiruje toho roku:((
Keby som mohla by som ti ten mail preposlala.
Pocul si o tom uz?

Flatt

RNG injekcie vitamínu B12 vraj pomáhajú pribrať chudým ľuďom. Pomože aj ústne braný vitamín B12? V akých dávkach? A nesposobí to nedostatok vitamínu B9?

RNG

Alkohol sa da pit pri drvivej vacsine doplnkov. Vlastne si neviem ani spomenut, s cim by mohol byt skodlivy v normalnych davkach.

Martin.

Ahoj RNG, môžu sa užívať výživové doplnky (hlavne vitamíny a prvky) a niekedy v tom čase piť niečo alkoholické? Alebo sa nič nedeje, keď sa stretne alkohol s nejakým doplnkom?

RNG

Pouzivat moze cokolvek, ale so zapalmi pomozu len antimikrobialne prostriedky a protizapalove.
Pritizapalove su curcumimnoidy a boswelin.
Antimikrobialne silne su citricidal najma na bakterie, oreganovy olej na plesne a kvasne infekcie, , pripadne colostrum, a momolaurin, co su ucine nielen na bakteria, ale najma na vitalne utoky.

RNG

Ja som sa zbavil amalgamovych plomb postupne, ako ich bolo treba menit aj tak.
A kedze v USA davaju vzdy pri zubnych zakrokoch injekcie na lokalne umrtvenie, nijake extra bolesti som pri tom nikdy nemal.
Proti uspavaniu/narkoze som zasadne proti, , ked sa to da riesit lokalnym umrtvenim

Chcemto

Ahoj RNG. V blízkej dobe idem na výmenu amalgámových plomb. Počul som názor, že to je veľmi bolestivý zákrok - je to pravda? Máš s tým skúsenosti?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk