Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

PF 2014, funkcia vitaminu D-3 v tele je dosial este ani nedocenena, ja ho odporucam na absorbciu mineralov, ale ma aj ine funkcie aj hormonalne aj antidepresivne a podobne. Ked telo funguje lepsie, tak clovek moze mat lepsiu absorbciu zivin a moze pripadne aj pribrat.

RNG

Perla, extrakt z olivovych listov odporucam najma proti virusom a mykoplazmam, oreganovy olej proti kvasnym a plesnovym infekciam.
Nie ze by neboli aspon ciastocne ucinne aj na ine infekcie ale toto su hlavne, na ktore je ich ucinok velmi silny.

janelan

Dobry den prosim vas na stranke RNG rady pri liecbe potr.doplnkami mate par odkazov na doplnky na prostatu ale nedaju sa mi otvorit. chcem vas poprosit ide o mojho svokra ma hyperplaziu prostaty a chce si objednat doplnky so swanson vitamins ale tie odkazy na steroly nevie nacitat. Ako sa volaju tie vyrobky prosim vas. skusala som sa prihlasit na stranku jecool ale ani to mi nejde neviem kde je chyba :(. ak nemozete pisat sem konkretne vyrobky prosim napiste mi mail (janelan@azet.sk) dakujem vam za vase rady uz niekolko krat sa mne aj mojej rodine osvedcili vase rady a velmi ste nam pomohli :) ste aniel

kikimorisko27

Dobry den p. RNG,

chcela by som sa VAs opytat, aky mate nazor na liecbu chorob esencialnymi olejmi od firmy doterra.

Nemate s tym nejake skusenosti?

DAkujem pekne.

S pozdravom

orol

Este k otazke z 22.10 o 13:55 a odpovedi z 23.10. o 01:22

Tak bol som 2x v terene a obzeral „Betula pendula“ (chcel som odobrat trochu vrchnej bielej kory). -Definitivne som prisiel na to, ze koru treba tazit najlepsie na jar, kde obsah betulinu je podla mna vyrazne iny, ako teraz na konci oktobra. Tvorba betulinu podla mna moze suvisiet s prudenim vyzivy, miazgy na jar, ked zacinaju listy, ci pupene. Teda aj ked voda ako uvadzas betulin nerozpusta(suhlasim), tento sa podla mojho pozorovania jednoducho s prichodom zimy straca a nevytvara ( vyziva, miazga uz nevyzivuje listy a pupene a ide s prichodom zimy do spodnej casti stromu, korenoveho systemu).
-Tiez som pozoroval, ze v tomto case uz stromy Betula pendula nie su „snehovbiele“ ako na jar, vrchna cast kory je po obvode kmena zosuverena,sucha, znecistena a vidiet, ze bielej farby je uz zalostne malo (akoby vyprchavala z celku). Trosku kory som sice aj napriek uvedenemu odobral a zalial liehom, no nema to ani tu „huspeninovu“ farbu, ako ked som robil tinkt. na jar. Toto su len moje pozorovania, nic viac.

redka

otazocka: mam pancreatin zo solgaru (quadruple strengh) enteric coated... ako ho pouzivat aby mal take ucinky ako ked sa berie wobenzym? wobenzym som este nebrala, ale viem, ze sa denne berie kvantum tabliet... kolko toho pankreatinu denne, aby mal taky ucinok? v navode je len jedna tableta denne... dakujem!

PF2014

Dnes mám za sebou 15 deň, čo užívam D-čko po 15000 IU. Dokopy mám v sebe už 225000 IU. Všimol som si, ako by som mal viac chuti do jedla, inak nabral som nejaké to kilo za ten čas na váhe, môže to robiť to D-čko alebo náhoda?

perla1

RNG napisal si mi ze Na streptpkoky stafylokoky ah hemophila je citricidal, tj roztok citricidalu profesional vyborny.
ALE na ake bakterie je dobry oreganovy olej a extrakt z olivovych listov s oleuropeinom. Dakujem

RNG

Riasa kelp/kombu s obrovskymi listami do ktorych si Japonci balia rozne jedla(suchi)obsahuje znacne mnozstvo jodu, daleko najviac zo vsetkych rastlin . Obsahuje od 0.1 az 0.8% jodu na vahu.en.wikipedia.org
Ja osobne si neviem na chut kelpu zvyknut, takze si dodavam jod vo forme jodovej tinktury pod pazuchu a beriem samozrejme aj selen vo forme selenovych kvasnic.To neiste malicko, co dostanes v jodidovanej soli je absolutne nedostatocne podla novsich vyskumov z osendesiatych rokoch, ktore zialbohu ale medicina(monopolna)spiatocnicky a tvrdohlavo dodnes nechce prijat./

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk