Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

perla1

RNG napisal si mi ze Na streptpkoky stafylokoky ah hemophila je citricidal, tj roztok citricidalu profesional vyborny.
ALE na ake bakterie je dobry oreganovy olej a extrakt z olivovych listov s oleuropeinom. Dakujem

RNG

Riasa kelp/kombu s obrovskymi listami do ktorych si Japonci balia rozne jedla(suchi)obsahuje znacne mnozstvo jodu, daleko najviac zo vsetkych rastlin . Obsahuje od 0.1 az 0.8% jodu na vahu.en.wikipedia.org
Ja osobne si neviem na chut kelpu zvyknut, takze si dodavam jod vo forme jodovej tinktury pod pazuchu a beriem samozrejme aj selen vo forme selenovych kvasnic.To neiste malicko, co dostanes v jodidovanej soli je absolutne nedostatocne podla novsich vyskumov z osendesiatych rokoch, ktore zialbohu ale medicina(monopolna)spiatocnicky a tvrdohlavo dodnes nechce prijat./

Roman27

Dakujem. Je aj nejaka superfood co obsahuje spominane latky na tu stitnu. Ci jednotlivo kupit doplnky? Neni nejaka riasa co to obsahuje v kope a navyse aj biologicky dostupnejsia?

RNG

Roman, kazdemu dnes odporucam doplnok jodu a selenu, a to nielen na stitnu zlazu, kde su potrebne na vyrobu hormonov, ale aj na ine zlazy a tiez na vyrobu roznych enzymov v tele, okrem ineho.

RNG

Lumaraky, na suche oko pouzivam koloidnu striebornu vodu a myslim, ze kedze je umela sosovka vlastne vnutri tak nemoze byt nijak poskodena koloidnym striebrom zvonka a teda by som to iste pouzil.

RNG

Eminka, kazdy doplnok ma v tele inu funkciu. Vysoke davky vitasminu C zvysuju podstatne obranyschopnost tela a regeneraciu, enzymy pomahaju travit alebo cistit telo.

RNG

Roman, to sa da zistit len navrtanim diery do hlavy a branim vzoriek, tj praktickuy to nie je mozne. Ale ked pouzijes doplnky na rozne menovane a posobia pozitivne, tak vies ,ze si toho mal malo.

RNG

Na streptpkoky stafylokoky ah hemophila je citricidal, tj roztok citricidalu profesional vyborny. Pre istotu ber aj NAC alebo serrapaptazu, lebo niektore z nich sa vedia maskovat a tak ochranit proti prieniku antimikrobialnych latok dovnutra.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk