Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

eminka

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, ak je vitamín C taký dobrý pri liečbe rôznzych chorôb vo vzsokých dávkach užívaný, tak prečo je potrebné doplňať aj mnoho iných enzýmov a podobne.

A prosím Vás Niacin má podľa vašich informácií aký prínos. Koľko by sa malo užívať. ďakujem

amdatlon1

Dobry den pan RNG, chcem sa spytat zo stranky -odkaz odstránený- ake su najlepsie doplnky ktore uvadzate nizsie:

"Z antioxidantovc odporucam najma vinpocetine(40 mg) huperzine A(200 mikrogramov) Gingkolidy (60 mg) vytazok z hroznovych semien(PAC 200 mg) astaxanthine(8 mg) a samozrejme vitaminy C(5 gramov) a E(400 IU)

Co sa tyka ginka je vhodne aj taketo balenie? www.drmax.cz dakujem

Roman27

Zdravicko pan RNG,

Prosim Vas ako sa daju zistit hodnoty mozgovych hormonov ako dopamin, serotonin, GABA, a inych podobnych neurotransmiterov? Na akych testoch?

numbius

RNG: potreboval by som poradit ohladom anti-candida-ovej diety: tri krat do dna si dam za kavovu lyzicu kokos. oleja, 3x2 tobolky oreg. oleja, 35 kvapiek do litra vody citricidal-u a na noc tiez probitoka... ale mam problem so stravou, snazim sa jest bez sacharidov, ale nemam jasno ktore a v akom stave mozem konzumovat potraviny, prosim ta napis mi ci su vhodne:
- kysla kapusta
- mrkva
- opecene na oleji: maso, ryba, kysla kapusta, vajce
- slepacia polievka, ine polievky (bez rezancov)
- ryby v oleji (konzerva)
- domaca klobasa (ta je asi vylucena ale istota :)

---potraviny ako cesnak, cibula, kalerab, surov. vajce, kapusta, paprika nepocitam nakolko je jasne ze to by v tejto diete nemalo byt skodne. vopred dakujem za odpoved

perla1

RNG ano viem ze GSE je dnes uz neucinne a doma mam ten citricidal profesional, ja citam tvoje rady tak zhruba viem co odporucas brat, ale neviem ci si to uz niekde pisal na co konkretne je Citricidal,olive leaf,oregano, mne ide o to co je najlepsie na streptokoka,stafilokoka a hemofila,lebo tieto bakterie sposobuju zapal priedusnice,pluc, ja som to uz hladala na nete ale nenasla som. dakujem

RNG

Perla to je velmi tazka otazka odpovedat, pozri napr cez Google.sk pod mojim nickom a slovom citricidal. Pozor GSE dnes neobsahuje povodny citricidal, ten mozes najst len pod "citricidal, profesional", kde je jasne napisane, ze sa jedna o vytazok z grapefruitovych semien CHEMICKY ZMENENY, KDE POLYFENOLY BOLI ZMENENE NA QUATERNIALNE ZLUCENINY. Pozri napr na Hoogle
Oreganovy olej je na odhlienenie a nakazy spojene s hlienami, extrakt z olivoveho oleja obvykle radim na virusy a mykoplazmy, ale na virusy je skor silnejsi chaparal a masivne davky vitaminu C.
Odporucam drzat aj NAC, odmaskovac/odhlienovac na rozne nakazy co sa maskuju hlienamy a hlienom podobnymi latkami.

RNG

Kajulka , to velmi zalezi od vyrobcu a ruclostio tabletovacich strojov. Nie vzdy su tablety prehriate. Ale existuju aj zelatinove kapsule, co maju tycy eciek menej a viac zelatiny alebo mikrovlaknin a modifikovanych skrobov ako plnidlo.

RNG

acme 1, ja som skor za presne urcene vytazky, tj standardizovane, kde je zname presne mnozstvo ucinnych latok.
Doplnky sa daju kombinovat prakticky s velmi malo vynimkami, tvoje nepatria medzi tie vynimky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk