Otázky na RNG

PF2014

Dnes mám za sebou 15 deň, čo užívam D-čko po 15000 IU. Dokopy mám v sebe už 225000 IU. Všimol som si, ako by som mal viac chuti do jedla, inak nabral som nejaké to kilo za ten čas na váhe, môže to robiť to D-čko alebo náhoda?

perla1

RNG napisal si mi ze Na streptpkoky stafylokoky ah hemophila je citricidal, tj roztok citricidalu profesional vyborny.
ALE na ake bakterie je dobry oreganovy olej a extrakt z olivovych listov s oleuropeinom. Dakujem

RNG

Riasa kelp/kombu s obrovskymi listami do ktorych si Japonci balia rozne jedla(suchi)obsahuje znacne mnozstvo jodu, daleko najviac zo vsetkych rastlin . Obsahuje od 0.1 az 0.8% jodu na vahu.en.wikipedia.org
Ja osobne si neviem na chut kelpu zvyknut, takze si dodavam jod vo forme jodovej tinktury pod pazuchu a beriem samozrejme aj selen vo forme selenovych kvasnic.To neiste malicko, co dostanes v jodidovanej soli je absolutne nedostatocne podla novsich vyskumov z osendesiatych rokoch, ktore zialbohu ale medicina(monopolna)spiatocnicky a tvrdohlavo dodnes nechce prijat./

Roman27

Dakujem. Je aj nejaka superfood co obsahuje spominane latky na tu stitnu. Ci jednotlivo kupit doplnky? Neni nejaka riasa co to obsahuje v kope a navyse aj biologicky dostupnejsia?

RNG

Roman, kazdemu dnes odporucam doplnok jodu a selenu, a to nielen na stitnu zlazu, kde su potrebne na vyrobu hormonov, ale aj na ine zlazy a tiez na vyrobu roznych enzymov v tele, okrem ineho.

RNG

Lumaraky, na suche oko pouzivam koloidnu striebornu vodu a myslim, ze kedze je umela sosovka vlastne vnutri tak nemoze byt nijak poskodena koloidnym striebrom zvonka a teda by som to iste pouzil.

RNG

Eminka, kazdy doplnok ma v tele inu funkciu. Vysoke davky vitasminu C zvysuju podstatne obranyschopnost tela a regeneraciu, enzymy pomahaju travit alebo cistit telo.

RNG

Roman, to sa da zistit len navrtanim diery do hlavy a branim vzoriek, tj praktickuy to nie je mozne. Ale ked pouzijes doplnky na rozne menovane a posobia pozitivne, tak vies ,ze si toho mal malo.