Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

perla1

RNG poprosim ta o vysvetlenie a to ci by si mi napisal na ake bakterie alebo virusy zabera olivovy extrakt,oregano a gse. Co je ucinne na streptokoka,stafilokoka, hemofila,mykoplazmu,potrebujem to vediet ked pridu deti chore a vyjde im konkretny bacil zo sterov co mam nasadit. Dakujem velmi pekne

kajulka6

Ahoj RNG,citala som ze moc neodporucas brat tabletky,kvoli eckam a ze sa tepelnym spracovanym znicia aj vitaminy. Kedze chcem synovi objednat nejake multivitaminy pre deti je vacsinou chewable-cmulajuce tabletky. Aky je vyrobny proces chewable tebletiek,nikde som to nenasla ci je to podobne ako klasicke tvrde tablety a ci su v tom ecka. Dakujem

akme1

Ďakujem RNG za odpoveď. Dnes som si kúpila mačací pazúr ale čaj, a extrakt z grepových jadierok, viraimun-diochi-je to zmes betaglukánov. Asi týždeň užívam WM -enzímy. Môžem to takto spolu užívať? Lieky už neberiem.

redka

taka skusenost... zacala som brat astragalus na podporu imunity a celkovu energiu.... a zacali ma boliet prsia resp su take sitlivejsie ako napriklad pred MS... a az potom som sa docitala, ze to moze byt tym astragalusom, lebo sa pouziva do zmesi na zvacsenie prs... a tiez som aj schudla hoci som nejako nemenila stravu... neviem tiez cim to je... beriem teraz MSM s vitamonom c s bioflavonidmi a ten astragalus, striedavo B50 a vitamin d s jodom a k2 (ale tie posledne menovane som brala aj predtym)... a tiez som sa az neskor dozvedela, ze aj odvodnuje, znizuje vahu, reguluje cukor... tot len taky poznatok a pozitivne zistenie :)

orol

Pan profesor, dakujem za logicke a poucne vysvetlenie, za snahu a ochotu vzdy dobre poradit a pomoct. P.s- pozdravujem a vsetko dobre „Vam“ zelam.

RNG

Source naturals ma v produkte Mucuna Dopa 100 mg L-dopa.
Ked chces ovela silnejsi extrakt pozri na
worldwidenutrition.net
kde tvrdia ze je nas serving az 500 mg L-dopy a ich flasa ma 120 servingov.

lumaraki

Ahoj, RNG.
To som teda PAF. Nechapala som, preco sa mi zhorsil tras, nervozita a ine. A to je v tom, ze nerozumiem popisom lieciv.
Neberiem uz lieky, ale potrebujem doplnok, aby bol parkinson pod kontrolou. Aky obsah ucinnej latky ma dopa od source - 100 mg 1 caps? Alebo mi poradis ine?
Vdaka, lumaraki

RNG

Aby sopm nezabudol casto sa tato nakaza v tele strati, tj alebo telo alebo probiotika, co v nas ziju su ju schopne potracit. Pre to by som odporucil brat extra mikrovlakniny a probiotika,lnajma ked si pouzila atb, co mikrofloru probiotik znicia.
Inac po odmaskovani je aj telesna obrana, aj latky co nam vyrobia probiotika aj pripadne rozne doplnky a lieky ovela ucinnejsie, lebo vedia do infikovanych buniek lepsie preniknut

RNG

acme 1, pozri na
en.wikipedia.org
Samozrejme treba tuto pliasgu potlacit, akokolvek, lekari maju na to rozne atb, ja by som radil pouzit nieco na odmaskovanie, kedze sa jedna o maskovane vnutobunecne parazity, tj napr entericky pokryte enzymi, najma serrapaptazu a neciem opresne, ake antimikrobialne latky, snad citricidal alebo oreganovy olej, prinajhorsom extrakt z olivovych listov a kvapky samento coumanda a banderol, co su ucinne na rozne vnutrobunecne parazity, ako napr formu boreliozy, mykoplazmy a podobne
Velmi ucinne su aj rozne oxidatory, co spomina aj wikipedia, tj peroxid vodika a chloraty, ako MMS1 a 2.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk