Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Kajulka 6, ja tu davam nahrady za chemicke farmaceutika a to neskodne ale velmi ucinne prirodne latky. Z toho citricidalu profesional daj do kokosoveho oleja, zahriateho vo vodnom roztoku(tj nadoba s teplou vodou a do nej posadis tu flasticku s kokosakom) je 4 az 8 kvapioek na 100 ml kokosaku. Mikroby sa nedelia na detske a dospele, [pre to sa musi pouzuivat na ne ta ista koncentracia citricidalu. Jediny rozdiel je, ked ich beries ustne tak to musis prepocitat na vahu.
Ja pouzivam 30 ml flasticku s kvapatkom kam dam 2-3 kvapky citricidalu(60%), pred pouzitim postavim na 215 minut do teplej vodu a kvapkam 2 kvapky v leze do kazdej nosnej dierke, s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin.
Vnucku som zavesil za nohy a rychlo jej to kvapol, inac by sa metala ako had. Uznam nie je to nic prijemne, ved som si to uz mnohokrat daval, ale roztok v kokosovom oleji je menej neprijemny a dlhsie sa v nose zdrzi.

RNG

ni-ka imunosupresiva sice potlacia zapaly, ale nepomozu telu s mikrobami,,ktorych vylucky tie zapaly sposobuju. Preto je potlacanie imunity zly napad a cela teoria tzv"Autoimunnych " chorob postavena na chybnom zaklade.
To vedie k celkovemu oslabeniu obrany tela a ludia potom ochoreju a umieraju na choroby, ktore by zdrave telo so zdravou probiotickou florou hravo zvladlo.
Potlacanie prirodnych obran tela podobne ako napr liecenie rakovin rakovinnu produkujucimi chemoterapiami a ozarovanim je na hlavu padnuty pristup, inac to neviem mojim obycajnym logicky rozmyslajucim rozumom pochopit.

RNG

anonym, extrakt z olivovych listov obsahuje aktivnu=ucinnu latku oleuropein a toho by si mala dostavat 3 x 300 mg. Tj tu hovorimenie o olivovom oleji ale len o oleuropeine.
Psylium a susena stava z trav je sice o trochu ucinnejsia na lacno, ale ja to beriem v mojej vode na pitie, co pijem pocas celeho dna.

amdatlon1

Ahoj RNG,

Chcel by som sa spýtať čo je najlepšie užívať ak má niekto začínajúceho alzheimera.

Vitamín B12, niacín, pirabene, kokosový olej 2 lyžice denne, to postačuje či ešte niečo vhodné?

Ďakujem

kajulka6

Dobre RNG, doma mam Citricidal profesional use, pisu ze serving size 3 kvapky, grapegruit seed extract 100mg(citricidal) Tak ked si dam 1 deci kokosoveho oleja tak mam dat 3 alebo 6 kvapiek, je to pre 4 rocne dieta.
A ked dieta boli hrdlo co na to, neodporucas nejake pastilky? Pretoze u tych TANTUM VERDE pisu ze posobia antibakterialne,ciastocne antivirusova a protizapalovo, takze ak sa podari s tym zabit infekciu rychlejsie,tak by to malo byt super, aspon to neprejde dole na priedusky a pluca...aspon tak si to predstavujem ze to funguje. Dakujem za vsetky tvoje rady

nika,dakujem za odpisanie,to ja majkaa,teraz som sa zaregistr.a mam anon.cislo...no cordyceps,kolostrum sa odporuca pri artritidach,su protizapalove ako antibiotikum,citala som na viac strankach,nie som ale ista zelenym jacmenom,ktory sa tiez vraj povoluje,a este olivovy olej z listov,myslis zeby mi skodili niektore tieto doplnky? rng mi poradil kurkumu s bosweliou,ktora mi nevyslovne pomohla,no uz na slovenskej stranke swanson nie je,..bolo mi celkom fajn,ale teraz ma silno boli plece,vlasntne uz cela ruka,tak rozmylam ,co z toho mi mohlo zvysit ten zapal,alebo je to iba pocasim a tymto obdobim.

ni-ka

anonym_7597...ak mas lupus a beries imunosupresiva odporucam ti nebrat doplnky na zvysenie imunity...inak riskujes vzplanutie lupusu...
mne pomaha na obranu pred virusmi (a zaroven neskodi pri lupuse) vitamin C, 1-2 gramy denne a na znizenie zapalu a ochranu klbov beriem MSM...

a obcas sem napis, ako sa ti dari potlacat lupus pomocou rad od RNG

Dendo111

A ešte by som sa chcel opýtať či dokážem aj sám prísť na to čo z toho mi chýba a čo mám dopĺňať. A či viem také doplnky nájsť aj niekde na slovensku v lekárniach alebo ich musím objednávať len zo zahraničia z internetu? Ďakujem.

Dendo111

Vypukla u mňa úzkostná porucha presne po roku takýchto tráviacich problémov. Takže v tom vypuknutí mohli zohrať veľkú rolu aj tráviace problémy?

dobry den rng,mam prosbu na teba,mozem uzivat psylium spolu so zelenym jacmenom nalacno?kedze oba maju byt nalacno, si rozmiesam naraz a vypijem....a este colostrum a cordyceps,osobitne,alebo spolu?a ci tieto pripravky vobec mozem,mam totiz znizenu imunitu,ktoru musim este potlacat koli lupusu,som stale chora,co sa tyka infekcii,..uzivam aj olivove listy olej,a oreganovy mi prisiel dnes..nie som si ista ci to vsetko neni prekombinovane,a ci si viac neskodim..dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk