Otázky na RNG

RNG

Source naturals ma v produkte Mucuna Dopa 100 mg L-dopa.
Ked chces ovela silnejsi extrakt pozri na
worldwidenutrition.net
kde tvrdia ze je nas serving az 500 mg L-dopy a ich flasa ma 120 servingov.

lumaraki

Ahoj, RNG.
To som teda PAF. Nechapala som, preco sa mi zhorsil tras, nervozita a ine. A to je v tom, ze nerozumiem popisom lieciv.
Neberiem uz lieky, ale potrebujem doplnok, aby bol parkinson pod kontrolou. Aky obsah ucinnej latky ma dopa od source - 100 mg 1 caps? Alebo mi poradis ine?
Vdaka, lumaraki

RNG

Aby sopm nezabudol casto sa tato nakaza v tele strati, tj alebo telo alebo probiotika, co v nas ziju su ju schopne potracit. Pre to by som odporucil brat extra mikrovlakniny a probiotika,lnajma ked si pouzila atb, co mikrofloru probiotik znicia.
Inac po odmaskovani je aj telesna obrana, aj latky co nam vyrobia probiotika aj pripadne rozne doplnky a lieky ovela ucinnejsie, lebo vedia do infikovanych buniek lepsie preniknut

RNG

acme 1, pozri na
en.wikipedia.org
Samozrejme treba tuto pliasgu potlacit, akokolvek, lekari maju na to rozne atb, ja by som radil pouzit nieco na odmaskovanie, kedze sa jedna o maskovane vnutobunecne parazity, tj napr entericky pokryte enzymi, najma serrapaptazu a neciem opresne, ake antimikrobialne latky, snad citricidal alebo oreganovy olej, prinajhorsom extrakt z olivovych listov a kvapky samento coumanda a banderol, co su ucinne na rozne vnutrobunecne parazity, ako napr formu boreliozy, mykoplazmy a podobne
Velmi ucinne su aj rozne oxidatory, co spomina aj wikipedia, tj peroxid vodika a chloraty, ako MMS1 a 2.

RNG

Lokes kyselina kaprilova/caprylic acid sa nachadza v kokosovom oleji asi v 8% koncentracii, preto aj kokosak odporucam. Najma pre ludi, co prestanu jest uplne sacharidy kokosak ich nahradi pri vyrobe nielen tepla , ale aj mechanickej energie.
V roznych zmeskach ale zialbohu malokedy najdes dostatocne davky roznych zloziek na klinicku ucinnost.

RNG

Orol obsah betulinu v bielej kore roznych briez je od 10 do 30 %. Ta samotna biela farba je ten betulin v nej a kedze je vodonerozpustny neodmyva sa z tej kory casom. Preto napr aj kanoe vyrobene z brezovej kory nikdy nenavlhne a moze byt na vode roky, hoci ma velmi tenke steny.
Dalsia vec, co ti alkohol vytiahne z tej kory je urcita cast taninov, co to zafarbia na hnedo. Tieto su aj vodorozpustne.

akme1

mám septickú yersíniovu artritídu, ktorú liečim od augusta 2014. Mám problém s uživaním suflasalazínu a prednisonu. Akoby nestačilo, mám naordinovaný jden krát týždenne metojekt. Po prečítaní vedľajších účinkov liekov hadam už ani nebudem schopná priniesť na svet dieťa, ktoré plánujeme. Môžem svojvoľne vysadiť lieky keď už nepociťujem bolesti klbov?

redka

lokes ak by si chcel am na predaj Candex - enzym na stiepenie "obalu" candidy... mam tekmer cele balenie... chybaju len 2 tabletky.. objednavane z iherbu tento rok... v zaruke...

Lokes

Zdravim RNG, vela ludi tu pise, ze ma problemy s kvasinkami, plesnami, hlavne candida.
Tyka sa to aj mna, stale mam biely povlak na jazyku, neustale som bol unaveny uz poobede som skoro spal, podla testov na sliny a vsetkych priznakov som spravne usudil diagnoza candida.
Momentalne, co mi pomaha zasadne(povlak zmizol) mam par dni GSE s originálnou patentovou latkou Citricidal 33%, na iherbe uz je nie, je tam iba gse bez citricidalu. Malo ludi vie odkial objednat original citricidal, ja som isiel cez britov highernature.com. (dufam, ze to nezmazu).
Ale momentalne som nasiel a objednal Candida Support z iherb. Je tam takmer vsetko potrebne, co opisujes na boj s candidou: Oreganovy olej, kyselina kaprylova + Pau d Arco + black walnut. Cakam na dovoz.
Myslis, ze to pomoze nahradi klasicke uzivanie oregan. a kokosov. oleja? + samozrejme pouzivanie probiotik a diety bez sacharidov. Ak pomoze, ozvem sa.