Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

PF2014

Pridám sa do záplavy otázok. Kúpil som si rybí olej, konkrétne rybí olej z treščej pečeňe. Chcem sa spýtať, na čo presne by to malo pomôcť? Lebo mi to nie je úplne jasné.

RNG

Roman, skus jest suseny kurkumovy prasok/turmeric vo vacsich mnozstavach, potom pochopis, pre co odporucam vytazok, tj curcuminoidy v kapsuliach
Phytosomy su podstatne lepsie vstrebatelne , najma pre tazko vztrebatelne molekuly, ako circuminoidy. Ked sa da fireme Meriva verit, tak podla nich je ich fytosom az vyse 30 krat tak dobree absorbovatelny , ako curcuminoidy samotne. Cierne korenie, tj bioperin zvysuje acsorbovatelnost na zhruba 6 nasobok.
Zialbohu nemam cas hladat rozne clanky, kde som to videl napisane, ale boli to dost zodpovedne informacie a ci je to 25 nasobok alebo 30 nasobok, tak ci tak je to ovela viac ako 6 nasobok.

Roman27

Tak ten produkt Phytosome Curcumin, je lesie vstrebatelnejsi a tympadom aj na zapali ucinnesi. Mate to aj nejakym vyskumom potvrdene. Na iherbe ma ten C3 viacej hodnoteni a je aj drahsi... tak sa informujem radsej...
Bude tento produkt aj napriek malej gramazi v crevach takisto aktivny ako 50g kurkumi denne? Ci tam hlavne ide o ten kurkumin?

menma

zdravim RNG chcel by som nejaké pripravky proti infekciam celkovo na cele telo niečo ako očista objednal som citricidal zloženie je taketo výtažok z grepoveho jadra 60 %, glycerol 37 % a kyselina askorbova 3 % je to dobre? ešte ma zaujima enzým Serrapeptáza viem že je dobrý ale neviem kde by som ho zohnal za dobrý cenu + nejake dalšie veci na infekcie dík

perla1

RNG prosim ta uz som sa ta pytala na betaglukany ale prosim ta ktory z tychto 2 by si mi vybral pre 4 rocne dieta ,ma 15 kg. Od firmy NOW jeden obsahuje 250mg betaglukanu a 200 mg arabinogalaktin a druhy produkt ma 100 mg betaglukanu a 160 mg Maitake mushroms. Ci lepsie 100mg mam mu davat denne ako udrzovaciu davku kedze chodi do skolky alebo raz za 2 dni mu dat tych 250 mg, ale rozdiel je v tych produktoch ze jeden ma arabinogalaktin a druhy maitake hubu. Co mam kupit??????????? DIK

Roman27

Tak ten produkt Phytosome Curcumin, je lesie vstrebatelnejsi a tympadom aj na zapali ucinnesi. Mate to aj nejakym vyskumom potvrdene. Na iherbe ma ten C3 viacej hodnoteni a je aj drahsi... tak sa informujem radsej..

Roman27

To znamena ze je to kvalitnejsi vyrobok? lepsie vstrebatelny? Alebo co je na tom lepsieho nez jest cistu kurkumu z ciernym korenim prosim Vas?

RNG

Nie.Liposomicka forma je nie len pridanie vytazku z cierneho korenia, ale pokrytie curcuminoidov liposomickou vrstvou, obvykle je to technologicky proces , kde nejak nanesu lecitin na jednotlive molekuly.
Hladaj pod DrBest, Phytosome Curcumin, kde je obsah curcuminoidov pokrytych patentovanou technologiou firmy Meriva.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk