Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Menna, na rozne zdravotne problemy sa pouzivaju rozne doplnky. Zihlavu, tj vytazok z nej odporucam najma na vlasy a vytazok z korenov na prostatu.
Na urinarne infekcie odporucam ucinnu latku z brusnic, berberine, v davke 2 x 1 gram, to iste pomoze aj na niektore crevne problemy.
L-manose v davke 2 gramy kazde 3 hodiny ti moze vyplavit rozne infekcie z urinarneho systemu za 3 dni.
Na co je tvoj spomenuty produkt neviem, ale neobsahuje dostatok nicoho na ucinnost.

RNG

Tirolerin pri borelioze odporucam 3 x 2 kapsule toho extraktu z olivovych listov (750 mg, 20%) zo Swansonu, tj na obsah 3 x 300 mg oleuropeinu.
Tie kvapky samento, coumanda a banderol. Borelioza aj niektore ine infekcie podstatne znizia imunitu a toho sa chytia mnohe infekcie, ktore telo dovtedy potlacalo najma rozne kombinacie nasich vlastnych virusov a mykoplaziem. Prrto odporucam brat nieco aj na virusy, ako napr caj z chagy(10 gramov na pol litra vodym, do coho by som pridasl 2 x 15 gramov praskoveho collostra, ako to robim v sucasnosti mojej zene, ktorej sa chytil pasovy herpes(VZV), co tiez nosime cely cas od mladosti(ovcie kiahne) v tele. Davam jej aj chaparal, 2 x 1 gram, co je asi najsilnejsi prostriedok na trhu proti virusom a nicenie nervov pripisujem najma roznym virusom.

Lekari nepoznaju pricinu ALS, lebo ju hladaju v jedinom mikrobe a nie kombinacii roznych. Ale statistika hovori, ze rozne tzv autoimunne choroby maju extremne vysoku pravdepodobnost borelioz, chlamidii pneumoniae,mykoplaziem, plesni a kvasnych infrekcii, L-foriem a inych infekcii, ktore lekari nevedia poriadne liecit ba dokonca obcas ani presne diagnozovat. A vsetky tieto znizuju podstatne imunitu, tj pacient trpi na rozne ine mikroby, ktore by telo predtym vedelo ucinne adresovat.

RNG

Perla chaga obsahuje trochu betulinickej kyseliny nejake polyfenoly ale najhlavnejsie ze obsahuje aj betaglukany. Obsah zavisi od miesta zberu, preto odporucam radsej vacsie davky nez mensie.
Dospela davka na caj je 10 gramov chagy, varit 20 1z 30 minut na malom plameni, odstavit a nechat luhovat aspon 3 hodiny, zliat nefiltrovat, ochutit a pit.
Betaglukanmi sa neda predavkovat, je to len specialna forma polysacharidov.Ucina latka v roznych hubach je najma betaglukan, 1,3 na 1,6

Roman27

Zdravim pan RNG,

Viete mi dat typ na kvalitne, odolne proti zaludocnej kyseline a hlavne overene lactobacilly?

A co je tak silno protizapalove na creva prosim Vas? ( podrazdenie zo zvyseneho stresu a parazitov)
Dakujem

menma

zdravím RNG objednal som si výživový doplnok brusnice,d-manoza,žihlava v jednej tablete dnes mi prišli (60 tabliet) ako ich mam užívat aby to malo čo najlepší efekt

Tirolerin

Ahoj RNG, velmi pekne ti dakujem za Info..kedze je to nevyliecitelna choroba (ALS), chytame sa kazdej slamky...vsetko co si mi pre otca napisal som mu objednala. Zatial berie serraptazu(120.000UI, 3xdenne)a omega3 (3x1g).Olive leaf extract som mu objednala od swansonu (20% Oleuropein). Mozem mu dat davkovanie 3x750mg? Ostatne som mu objednala z iherbu. Este som sa docitala na stranke DR. Retzeka ze odporuca aj 5HTP pre zvysenie Serotoninu. Ako by som to mohla nadavkovat (objednala som ho z healtspark 100mg na kapsulu)? A co si o tom ty myslis? Ako aj o pravidelnom podavani L-Serinu? Ocino hrozne rychlo chudne a velmi slinta..nevies na to nieco poradit? Citala som aj o kozom mlieku? A co si myslis o biorezonancii v jeho pripade a detoxe? Bojim sa aby z toho este viac neschudol..uz teraz je -17kg. Co je ale dobre je, ze si tu chorobu nepripusta a veri ze sa vylieci..na net velmi nechodi, co je v tomto pripade mozno aj vyhoda, kedze on ani presne nevie co za chorobu to ma, resp. co ho neskor caka a aky tazky priebeh to bude mat. Volali sme s neurologickou co mu dala definitivnu diagnozu po skoro roku vysetreni a pytali sme sa aj na moznosti pokrocilej boreliozi (kedze ocino ju pred 6r prekonal). Ona na to, ze toto bola aj ich prva myslienka a ze ho vysetrovali na nu a ze mu nasli akurat tak protilatky v tele. co si myslis ty o tejto vypovedi? (ja som fakt laik a vobec sa nevyznam!!!!) Dakujem velmi pekne za kazdu radu a pomoc!

perla1

Tak mi odstranili odkaz na tu CHAGU, ta prva je od firmy Fungi perfecti-host defense 1ml alebo PLANETARY herbals 2ml. Je to na IHERB. Co je vhodnejsie pre dieta.
vdaka

perla1

RNG tak pozerala som tie betaglukany od NOW jeden obsahuje 250mg betaglukanu a 200 mg arabinogalaktin a druhy produkt ma 100 mg betaglukanu a 160 mg Maitake mushroms. Co je vhodnejsie pre 4 rocne dieta,15 kg. Tych 250 mg sa mi zda na dennu davku vela ALE ZAS ten druhy vyrobok ma MAITAKE 160 mg a to tiez asi dost stimuluje imunitu. Co je vhodnejsie? A z chagy odporus ktoru, aby obsahovala aj betulin,to tiez chcem pre syna,na skolkove bacily ktory je lepsi -odkaz odstránený- alebo -odkaz odstránený- dakujem

RNG

Jenny, mozes to mat zo zhorsenej cirkulacie, na co treba cistit cievy lecitinom 2 x polievkova lyzica cisteho prasku ci granulatyza tyzden, tiez fibrinolytickymi enzymami, co bezpecne riedia krv a odburavaju fibriny a vredia rospustit aj tromby.
Inac ukludnujuco na svalstvo posobi ja GABA, skus si doplnit 2 x 500 mg denne.
A samozrej e vitaminy skupiny B, napr ako zmes Stress B plus C

RNG

ele, ja nechodim bezne k lekarom uz dlhe roky, lebo poznam dostatok neskodnych doplnkov na adresovanie roznych zdravotnych problemov. Lekari robia len to, co ich naucili v skolach, cest vzacnym vynimkam.
A skolske ucebnice su kontrolovane farmaciou, ci uz priamo alebo nepriamo.
Betaglukan je komplexny sacharid, tj neda sa nim predavkovat.
Odmorenie tela sa prevadza vodou, enzymami, absorbentmi, najma mikrovlakninami, a kedze sa jedna o atb, netreba chelaciu na kovy.
Dobre je zaroven si precistit a zregenerovat pecen, protokolom dr Berksona , kde opakujem dospelu davku
900 mg sylimarin
600 mg ALA

400 mikrogramov selenu. Na deti to treba prepocitat podla vahy.

Alergicke reakcie sa daju tiez potlacit napr serrapeptazou(3 x 120 000 IU, curcuminoidmi, najlepsie spolu s bioperinom, alebo este lepsie fytosomicky upravenych(2 x 1 gram), a boswelinom(2 x 500 mg)
Tie davky su na dospelu vahu a treba ich prepocitat podla vahy, dietata, aspon priblizne.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk