Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

mamado

Dobrý večer RNG, opäť Ťa prosím o radu. Každý deň čítam Tvoje rady, učím sa z nich.
Mám chronickú pankreatitídu. Píše sa, že z tejto choroby je blízko k rakovine pankreasu. Sestra mi zomrela na rakovinu žalúdka a v rodine máme veľmi veľa rakoviny.
Prosím Ťa poraď mi, či môžem užívať preventívne proti rakovine betaglukány, olej zo semena Nigela Sativa, protokol dr. Berksona / ktorý veľmi pomohol môjmu 6 ročnému synovi na pečeň /, Spirulinu.
Prosím Ťa ešte Pankreatín 4x - 500mg ,ktorý beriem s jedlom, môžem použiť na odmorenie, čistenie nalačno?
Ďakujem veľmi pekne.

menma

zdravim kde zoženiem tu vnat koriandra kedže všade to vidim že to predavaju ako čaj a ja by som chcel nakrajat na drobno uvarit a pit každy den jeden pohar

RNG

Menma, z vnati je vnat koriandra daleko najlepsia na odmorovanie tela(cilantro) Koriander sa da pestovat aj v kvetinacoch doma. Moja zena z cilantra robi pomazanku, rozmixovane s kokosovym olejom, orieskami, cesnakom a ciernym korenim.
Pouziva rozne oriesky a niekedy aj lupane tekvicove semiacka, co je vyborna vyzivs pre telo, najma na prostatu a mozog.

RNG

Kajulka 6, koren je lepsi, ale celkove echinaceu prilis neodporucam, lebo velmi vela ludi po 3 tyzdnoch pouzivania na nu reaguje alergicky. Takze skor odporucam astragalus, ktory je rovnako ucinny , moze sa brat bez prestania neobmedzene dlho a naviac je to dost silny adaptogen pre telo.

menma

Zdravím RNG znova ja, tak bol som u urologa ten ma obrazne poslal kade lahšie.. v moči mi pod mikroskopom nič nenašiel, ja som mu povedal že mam aj dlhšu dobu vyšší tlak ale to vraj s tim nesuvisi.. čakal som tam ako iDiot od 6:30 rana kvoli trom minutam .. stejnak tomu neverim mam 18 rokov problemi s tlakom mam určite niekde kvoli niečomu inému ako len tak.. takže rozhodol som sa začat vlastnu liečbu kde sa očistim od chujovin v mojom tele, ohladom tých doplnkov to pomaha na cele telo proti infekciam alebo len na určite orgáni?? plánujem si ich kupit a taktiež idem kupit vnať z mrkvi nakrajat to a uvarit a spravit si s tim očistu obličiek porad mi čo najefektivnejšie ako sa odmorit prosím lebo tito dnešní doktori to je ako hovorit niečo soche abosolutne nezajem.. radšej budem skepticky ako potom chodit na dialize kvoli obličkam dakujem sorry za chyby som to písal v rýchlosti

kajulka6

RNG proim ta neodpovedal si mi na otazky ohladne echinacey, ci je v liecbe proti virusom a bakteriam a lepsi koren alebo kvet echinacey, je zaujimave ze v lekarni sa vobec v tom nevyznaju. dik

RNG

coccinelle, naduvanie tak skoro po jedeni je jasny priznak kvasenia v zaludku, tj nedostatku kyselin co by tie kvasne a ine mikroby potlacili. Betain HCl s pepsinom je najlepsi zdroj kyselin, najsilnejsi, L-lysin HCl je slabsi zdroj kyselin a najma v malych davkach. Neodporucam brat echinaceu, pokial nemas viralne problemy a aj vtedy su ine, lepsie antiviralne, ktore sa daju brat cely cas, lebo echinacea po case mnohym sposobi alergie.
Skus 1 az 3 tablety Betainu HCl, a ucinnost poznas na zastaveni kvasenia a hnitia v zaludku.
Alkalizacia tela na vyrovnanie prijmu kysleho a alkalickeho v tele sa robi najma skoro rano, 2 hodiny pred jedenim, napr pol lyzickou Kalinatu(KHCO3, odkyslovac vin)

RNG

Menma, pyelonephritis je vazna infekcia ladvin, takze nevahaj ist k lekarovi.
Z doplnkov mozu byt ucinne na to roztok citricidalu, berberine, a ine.Elegantna metoda, co na niektore mikroby pracuje je brat D-manozu, 2 gramy kazde 3 hodiny, co mnohe infekcie odhakne zo sliznic a moc ich slachne vom
www.webmd.com

coccinelle

Dobry vecer. Mam naduvanie vzdy vecer pol hodiny po jedle a mam pocit, ze je problem v zaludku. Chcem vyskusat brat Betaín HCl : Betaín HCl 648 mg, pepsín 150mg. Je potrebne brat nieco aj na alkalizaciu? Ak ano moze to byt L-lyzín: L-lyzín HCL 350 mg, Extrakt Echinacea purpurea 40 mg Vitamín B6 10 mg? Alebo staci soda bikarbona a kolko? Lyzin obsahuje HCL tak je potrebne brat aj betain alebo staci len lyzin? Ak nebude problem v zaludku mozu mi tieto doplnky nejak uskodit? Vopred dakujem za radu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk