Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Domaci kefir moze mat rozne kultury v sebe, a niekedy aj nie dobre(zamorenie) preto odporucam skor laboratorne vypestovane probiotika, kde je istota, ze sa tam nachadzaju tie najlepsie pre nas a ziadne ine.

mamado

Mám chronickú pankreatitídu. Už som tu písala a riadim sa Tvojimi radami.
Tieto dni mám bolesti pankreasu, výrazné pichanie vystupujúce do chrbta.
Pred týždňom som si začala robiť domáci kefír z tibetskej huby, ktorý pijem pravidelne. Na výrobu používam plnotučné mlieko z automatu, ktoré preváram. Čítala som, že domáci kefír je prírodné probiotikum.
Chcela by som sa spýtať, či to môže byť spôsobené pitím tohto kefíru.
Ďakujem veľmi pekne.

RNG

Priepustnost/absorbcia criev je do velksti 25 000 dalton, nie viac, skor menej A to su castice striebra hodne pod 3 nanometre.
Mozes si to vyratat, lebo velkost ionu/atomu striebra je 0.3 nanometru, tj kocka 3 x 3 x 3 nanometre obsahuje 10 x 10 x 10 atomov striebra, tj 1000 atomov striebra a kazdy atom vazi 107.8 Dalton, tj taka castica vazi 107 800 daltonov, tj ovela viac, nez je priepustnost stien criev a samozrejme aj buniek v tele.
Reci, ze niekto produkuje 5 nm castice su pochybne, lebo pri 4elektrolyze sa odstepuju od ionov az do viditelnych castic vsetko
Len velmi nizke prudove hustoty a dlhy cas(tyzdne) vyrobie velmi vela ionov a malych castic, a to sa da zmerat jedine spickovymi elektornkovymi mikroskopami, so zvacsenim minimun 1/2 miliona krat linearne.
Takych je na celom svete len zopar, preto vsetky reci okolo velkosti nanocastic su len snivanie nahlas.
Meranie vodivosti urci len mnozstvo ionov, nenabite castice sa pri merani nijak neprejavia.
Takze naozajstna koncentracia v roztoku striebra dokopy je obvykle neznama, pokial si niekto neda namahu vysusit povedzme liter a zmerat v miligramoch kolko striebra tam zostalo. Na to treba samozrejme spickove vahy s citlivostou povedzme 0.1 miligramu, co ja sice mam, ale ini iste velmi pravdepodobne nemaju.

Roman27

Ďakujem za odpoveď ohľadom koloidneho z Lučenca...

Mám znameho ktorý koloidne vyraba na US prístroji SilverGen SG7 pro, ktory robi koloidne o velkosti 5nm a cca 20ppm a ZETA potencial 33 mV..vyliečil s tym par ludi aj z boreliozy, stafilokokov...atd...podavalo sa to dlhsiu dobu okolo 1dcl denne...zapija sa to ale vodou sucasne...co vidim ako neutralizer tej kyseliny v zaludku....a neni to tak ze ked su tie castice mensie ako 5nm, su oto nachylnejsie na kyselinu?A ste o tom presvedčení ze tie castice ak su väčšie ako 2nm sa nedostanú do krvy cez črevo? Je za tým nejaky vyskum alebo dôkaz? Koloidne, pokial je kvalitne sa mi zdá ako úžasná vec na vela bakterii, virusov a pod...preto to chcem ozrejmit..

RNG

Janelan, ja tu vo vacsine uvadzam len nazory a prax roznych lekarov, dost malo svoje vlastne.
Co sa tyka poskodzovania nervov, tak tam zvysovanie viralne imunity a pouzivanie DHA na vyhojenie nervovych obalov je klucove.
Enzymi vyravba telo neprestajne, na travenie, cistenie a produkciu roznycyh materialov, my len doplnujeme to, coho je nedostatok, tj doba na doplnovanie je neobmedzena.
Pri intenzivnom cisteni sa ale pouzivaju masivne davky, co samozrejme netreba cely cvas, ale povedzme 3-4 tyzdne , pokial sa nejedna o rakoviny by malo byt dost.
Nakladanie chagy do vodky neznamena, ze pijes alkohol, lebo pri vareni caju z chagy sa alkohol za par minut vyvari a varenie odporucam najmenej 1/2 hodiny,a dalsie luhovanie aspon 4 hodiny, tj v caji nezostane ani najmensia stopa alkoholu.
Candex mozes brat s jedlom alebo napojmi, len to jedlo nesmie obsahovat mikrovlakniny ani hrube vlakniny, aby sa candex nespotreboval na ich rozkladanie, ale dostal do criev, pripadne aj do krvi, kde rozklada celulozu a hemicelulozu, tj bunkove steny candid a plesni

RNG

Na pouzitie antikoncepsie sa tu nebudem vyjadrovat, osobne som skor za chemicku, tj spermicidy, co zabijaju spermie ale nemenia hormonalne hladiny v tele
Samozrejme laktoza pre ludi, co ju nevedia spracovat je skodlive zamorenie.Ale na stastie su dnes uz dobre enzymy, co vedia laktozu aj ine produkty mlieka dobre spracovat, hladaj pod Lacto, alebo Dairy enzymes.

RNG

Nuz samozrejme coca cola nie je priam najvhodnejsia pre deti , a celkove pre ludi. Skor by som sa obratil na nesladene ovocne koncentraty alebo aspon 100 percentne stavy, co vyrabaju z koncentratov a vody, hoci tam pridavaju plno cukru.

janelan

p.rng prosim vas objednavam cez i herb doplnky neustale pre moju choru mamu na myeloma multiple kedze verim vasim vedomostiam a neraz ste mi pomohli vasimi radamy teraz mam otazky:
1. ako dlho sa moze uzivat pancreatin v davke ktoru odporucate
2. ktory vyrobok prosim vas na i herbe je najlepsi co sa tyka Candidy (uzivam oreganovy olej aj kokosak aj citricidal+ probiotika z Heal.Orig.)ale kdesi som od vas citala ze emzym candex na lacny zaludok, ale ktory vyrobok(aspon skratku znacku) a v akom mnozstve sa ma uzivat 3. objednala som z mushroom harvest 500g huby chgy ako ju mam spracovat bez alkoholoveho vytazenia aby boli betaglukany najviac extrahovane(mama nechce nic s alkoholom)
dakujem za vase cenne rady

Majka366

Dobrý deň,

som alergická na laktózu a gynekologička mi predpísala antikoncepciu obsahujúcu monohydrát laktózy... je to v poriadku? Rovnakú dilemu mám s kyselinou mliečnou. Prosím Vás, na ktoré látky si mám teda vo výrobkoch dávať pozor? Vopred ďakujem za odpoveď :-)

ni-ka

bazalka-nehnevaj sa, ale aky ma zmysel uzivat citricidal,ked ho chces davat malemu dietatu do coca coly???akoze toto ma dost zarazilo...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk