Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

OUT OF STOCK neznamena, ze v buducnosti to nebudu mat
Zatial to s iherb nahradi napr
-odkaz odstránený-
Odporucam ale prejst na swansonvitamins, kde maju ovela lacnejsi produkt
-odkaz odstránený-

RNG

Sanny, to zavisi od davok. Chaparal je vyborny v davkach 2 x 1 gram, na colostrum potrebujes 2 x 15 gramov, na monolaurin 2 x 5 gramov, na ester C potrebujes 1 az 1.5 gramu kazdu hodinu.
Pri viralnum utoku ja osobne samozrejme beriem vsetko menovane odrazu a tak polacim viralne utoky velmi rychlo

RNG

Detaily, bud rad, ze nezarastas rychlo, ja sa musim holit kazdodenne a to je strata casu.
Vitamin D je sice lepsi z tekutych zdrojov, ale aj tabletkovy je OK

janelan

Dobry den pan RNG. Na i Herbe zrusili vyborny pancreatin Country Life, Pancreatin, 100 Tablets (Discontinued Item) a taktiez Solgar prestal vyrabat. Viete mi prosim poradit z i herbu iny entericky pokryty? alebo aspon tak dobre ucinny na cistenie? Dakujem za odpoved a dakujem vam aj za to ze vdaka vam sa mojej mamine vyrazne zlepsil zdravotny stav :)

PF2014

Ešte by som ťa chcel poprosiť o jednu radu, mám niečo po 20, a keď sa neholím napríklad mesiac, tak zarastiem, ale nie nejako veľmi, niekto tak zarastie možno za 2 týždne, alebo aj skorej, čo ja za mesiac, v čom môže byť problém? Teda, ak sa to dá nazvať problémom.

PF2014

Ahoj RNG, potrebujem radu, kúpil som si vitamín D, ale nie je vo forme oleja, ale tabliet, vadí to, nebude horšia vstrebateľnosť ?? A koľko ho mám užívať? Ja som si dal začiatočnú dávku 4000 IU, presnú hladinu v krvi neviem,ale predpokladám, že ho budem mať hlboko pod normou, v tomto období, keď k tomu nekonzumujem ani potraviny bohaté na vitamín D.

RNG

Detaily, na znizenie histaminovej reakcie na rozne vzdusne alergeny ti odporucam pouzivat quercitin, 3 x 600 mg . Roztocov sa teba zbavit tym ze peries bielizen v horucej vode a casto menis podusky, aspon raz za rok. A ziadne paperove, lebo to je pre roztoce potrava. Vysavanie madracov casto HEPA vysavacom tiez pomaha.

mamado

RNG prosim ťa, zistili mi alergiu na paliny a roztoče. Mam stále suché začerveňale fľaky na očných viečkach.
Prosím ťa o radu čo by mi pomohlo.
Beriem vela prírodných produktov a enzýmy a kyseliny kvôli zapalenemu pankreasu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk