Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Dana, pozri cez google.sk pod mojim nickom na temy alergie, infekcie a imunita.
Spravne adresovane infekcie a vzdusne alergie nevyzaduju nic z farmaceutickych liekov, zialbohu lekari ti predpisu len farmaceutika, ktore ako sama vidis nepracuju tak ako by mali.
Odporucam minimalne kvapky roztoku citricidalu, NAC a Serrapeptazu na odhloenenie, a samozrejme aj oreganovy olej, ktory nbielen odhlienuje, ale aj potlaci rozne kvasne a plesnove infekcie, ktore atb casto len podporia.
No a pripadne aj ine doplomnky,l co odporucam vlastne kazdemu, ako selen jod, zinok, vitaminy C E D-3 K-2 a samozrejme zmes mikrovlaknin a nasadit si probiotika, co robia pre nasu obranu ovela viac, nez je samotne telo schopne.

Roman27

Zdravim pan RNG,
Nasiel som clanok kde ste spominaly o prístroji na vyrobu koloidne striebra ho kt. vyroby striebro velkosti 2 nm.Kde sa da prodim Vas tento pristroj na slovesku zohnat? Je bezpecne brat koloifne striebro napr. 1/2 roka?
Ďakujem za Váš čas

Príjemný večer želám

drobnytrupik

Dobrý deň,
znova sa obraciam na Vás otázkou ohľadom maminho zdravia.
Kvôli tej Pancytopénii bola na kontrole na Hematológii, kde jej brali znova odbery a zistili je síce zvýšené trombocyty ( čiže zlepšenie) ale zároveň jej zistili v sére prítomnú antierytrocytovú aloprotilátku anti -K, susp. anti-Cw.
Môžte mi vysvetliť čo to je? čo sa s tým dá niečo robiť? sú na to nejaké vitamínové doplnky, prípadne úprava stravy?
A ďalej jej zistili, že železo sa v tele nespotrebováva, ale sa jej ukladá v pečeni, a tým má pečeň poškodenú. stanovili jej diagnózu hepathopatia a trombocytopénia, t.č. bez známok hemoragickej diatézy.
Ja som jej nasadila, vitamíny radu B,a aj protokol dr.Berksona, len by som chcela vedieť či oregánový olej je lepší v kapsuliach alebo kvapky ( alebo ten kde je stanovený 55% carcakrol?) a čo na to železo, aby sa neukladalo v pečeni.
Za Vašu odpoveď vopred ďakujem

lumaraki

Ahoj, RNG.
Moj starsi brat ma ranu na nohe, ale nevedela som aku. Dnes som sa dozvedela, ze ide o svrbivku /prurigo/a ze to ma uz vyse 30 rokov.
Liecil sa uz rozne, ale dnes ho to tak svrbi, ze si nevie poradit.
Prosim ta, porad, co ma brat robit. Da sa nejako pomost?
Velmi ti dakujem za rady, lumaraki

lumaraki

Ahoj, RNG.
Kupila som si doplnky na protokol Dr. Berksona
a tiez na mykoplazmy.
Co odporucas robit prv?
Naraz to asi nebude rozumne kvoli toxinom?
Dakujem lumaraki.

PF2014

Ahoj, objednal som si nasledujúce položky a chcem sa spýtať, či to dobre užívam, a či to môžem všetko naraz, lebo dal som to do seba na jedenkrát.

Oregano oil - min. 55% carvacol, užil som 2 tablety naraz.

NAC - 600 mg- 4 kapsuly som si dal.

cat´s claw - 30 kvapiek do malého množstva vody, tuším 3 krát denne je písané v návode.

Citricidal 34% - 15 kvapiek s vodou 3 krát denne.

A užívam aj B12 5000 mcg, len neviem či to mám pod jazyk alebo nie, lebo nepíše sa tam sublilingual či ako sa tomu hovorí.

danamichalkova

Dobrý deň,
prosím Vás o radu. Mám 20 rokov a od malička bývam veľmi často chorá.

Ako malá som mala často zapálené uši, neskôr to bolo stále hrdlo. Vybrali mi nosné mandle, no nepomohlo. Potom mi vybrali aj krčné.

Pol roka som sa ako tak držala, ale zas som začala byť chorľavá. Ćasto sa mi opakovali aj streptokoky a stafilokoky pri výtere z hrdla a testoch z krvi.

Zistili mi aj alergie na všetky možné pele, prach, plesne...

Doktorka mi stále predpisuje antibiotika a už mám toho plné zuby...študujem na vysokej škole a nie je to príjemné stále chýbať.

Momentálne som tiež chorá, mám antibiotika, strašne kašlem a som zahlienená.

Raz mi pán doktor na pohotovosti povedal, že takýmto tempom užívania antibiotík, môžem byť v 30ke na ne imúnna a mohla by ma na živote ohroziť aj obyčajná infekcia....a to teda nechcem...

Chcem byť zdravá a užívať si život. Preto prosím o radu ako sa vyhnúť liekom a liečiť sa niečím prírodným.

ps: fajčím a viem, že mi to škodí ešte viac...

RNG

Jojo, dovodov na foliculitis je hromada a tie treba podla druhu/priciny spravne adresovat
en.wikipedia.org
Na streptkoky a stafylokoky je ucinny citricidal, na plesne najma oreganovy olej(2-10% koncentracia)
Moze pomoct aj koloidna strieborna voda, samozrejme, lebo ta je antimikrobialna na hromady roznych mikrobov.
Ja byt tebou si namiesam kokosovy olej s 1$ citricidalu a 2% oreganoveho oleja a dam si to na mokre vlasy na noc.
Pozor na pouzivanie samponov casto, to vysusuje kozu a tato potom praska a chytia sa do nej rozne infekcie sod stafylokokov az po plesne, bezne tinea.
Ja osobne si vlasy umyvam len raz do tyzdna detskym samponom, do ktoreho na zmiernenie odmastovania pridavam 10% oleja Inac si ich len oplachnem cistou nechlorovanou vodou.

RNG

Eminka, nieco na tom je, len neviem este stale nakolko to u koho ovplyvnuje zivot.
Najlepsie je naucit sa pocuvat na signaly vlastneho tela a podla toho si stravu prisposobit.
Ale to neznamenam ze nema byt velmi pestra. Pestrost je dolezita, hoci mnozstva jednotlivych zloziek si clovek ma prisposobit podla individualnej potreby tela

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk