Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Inac k oslabeniu viralnej imunity prispieva aj zle travenie, nedostatok s-panku, ch;lad a rozne ine infekciwe. Ked ta bpoli hrslo, mam na 90% istotu, ze si z kvaspockovej infekcie vo vzduchy dostala permanentny zdroj nejakycyh mikrobov, zijucich v prinosnych dutinach, odkial ti z hlenami znova a znova nakazuju hrdlo mandle, priedusky a pluca a dokonca v noci, ked lezis sa mozu dostat aj do steredneho ucha cez Eustachovu trubicu. Pozri vez google pod mojim nickom a slovom infekcie Odporucam na to pouzit 3 x denne kvapky roztoku citricidalu, profesional, v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin, kde prakticky nic ustne brane sa nedostane
A nezabudaj kazdodenne na mikrovlakniny a obcas nasadzat aj kvalitne probiotika, to velmi ovplyvnuje celkovu telesnu imunitu

RNG

Nuz v prvom rade pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes na rozne doplnky na zvysovanie viralnej imunity. Vsetci mame dnes v tele permanentne rozne virusy, ktore ale telo so zvysenou viralnou imunitou je schopne potlacat cely zivot.
A u teba je zrejme vyslovene nevyhnutne tomu telu v boji proti tym vzdy pritomnym virusom pomoct.
Ber viacero z uvedenych a obcas obmienaj. Dal som ich zhruba v poradi od najslabsich po najsilnejsie.

Lenka Matusako

Ahoj RNG, potrbujem poradit.Mam 28rokov a cely zivot bojujem s herpesom na ustach.2roky som mala pokoj snazila som sa zdravsie stravovat, do jedalnicka zaradit bylinky, oleje, vela zeleniny a ovocia.Momentalne prezivam dost velke zmeny v zivote a cele usta sa mi vyhadzali herpesom mam ich asi 10 aj po brade.Kupila som si zovirax a potierala, uz mi to odpucha ale strasne to boli, mala som aj horucky a zapalene hrdlo.Prosim pored mi ako sa mam stravovat alebo nieco ako sa toho zbavit a posilnit imunitu, velmi pekne dakujem

RNG

Nuz ta diagnoza je podivna. Vekom sa makula neznehodnocuje,nedegeneruje, ale zhorsenym, prisunom krvi ano.
Takze sa len sustred na cistenie ciev lecitinom, lipazou,ried krv a odstranuj krvne zrazeniny serrapeptazou, ber vitamin D-3(5000 IU) K-2 (200 mikrogramov MK7) tieto presuvaju kalcifikaty z makkych tkaniv do kosti a tak spruznuju cievy, ber viac karotenoidov, nielen lutein, ale aj zeaxanthin a astaxanthin, pozri si napr Carotenoid complex zo Swansonvitamins.com a okrem toho aj zmes
-odkaz odstránený-, ktora obsahuje dalsie silne antioxidanty, ako vinpocetine a hyperzine A, tiez Gingkolidy.

Velmi cenny je aj obsah karotenoidpov v safrane, moja zena ho pridava aspon 100 mg do kazdeho jedla. Je to sice drahy spas, ale safran/saffron je zatial jediny prostriedok dokazane klinicky ucinny proti makularnej degeneracii.
Bojuj!!
Clovek asi nema nic cennejsie v zivote, ako zrak

iva741

Zdravim RNG
Prosim ta poradis mi pri diagnoze Vekom podmienena degeneracia makuly.Uzivam vitaminove doplky zinok selen serapeptaza probiotika psylium lecitin.Uzivam to treti mesiac.Lekar mi dnes doplnil lutein 10mg.Diagnoza bola potvrdena az dnes po ct vysetreni

RNG

Celiakia, ked nie je spravne adresovana vyhybanim sa lepku a branim enzymov na lepok/gluten enzymes na precistenie criev a celeho tela od lepku a jeho produktov . Inac to vedie k hromade problemov, lebo creva ulepene lepkom neabsorbuju vsetky potrebne ziviny a to sa samozrejme prejavi na desiatkach roznych zdravotnych problemov.
Takze to je prvovade, co musi spravit.
Ak to nestaci tak musi brat aj nejake ine doplnky, aspon docasne, pozri cez google .sk pod mojim nickom na temy stres, spanok, travenie a podobne.
Travenie je vec dostatku kyselin enzymov mikrovlaknin a nasadzania si probiotik. Teda okrem spravneho vyberu potravin.

lumaraki

Ahoj RNG.
Znovu ta prosim o radu. Moja znama z velkeho fyzickeho vytazenia /je slabej konstrukcie a ma tazku pracu/ a tiez z psychickeho /problemovy teanedger/ zacala sa chviet a mat psycicke potiaze. Zacala sa liecit u psyciatra, ale siaha aj po pohariku.
Neviem, co uziva. ale myslela som na 5-HTP, omega-3. Moze toto uzivat s liekmi?
/Ma aj ceeliakiu/ Porad mi prosim ta, ako sa da pomoct. Dakujem ti, lumaraki.

RNG

Nuz su napr rozne rastlinne steroly, co podporuju hormonalne zmeny v tele, tj aj zmeny, co podporia rast prs.
Viac na to najdes cez google.sk uvedenm mojho nicku a slova prsia.
Tam som dal porovnavanie roznych doplnkov na to, a ich ucinnosti podla prieskumu spotrebitelov.

Maruska9

Dobry den pan Rng,

mam 23 rokov,prsia mam Ačka a chcela by som sa Vas spytat, ci by ste mi vedeli poradit nieco na zvacsenie prs (pokial niesom velmi naivna- tak nieco co najtrvalejsie) na prirodnej baze.

Velmi pekne dakujem :)

RNG

Coccinelle, ja som z predajni doplnkov uz vyse 5 rokov von, takze ti mozem poradit len zdroje, z ktorych sim ich pre vlastnu spotrebu a celu rodinu objednavam aj ja.
Niesto echinacey radim skor astragalus, lebo na echinaceu sa casto po par tyzdnoch vybuduje alergie. Celkove na viralne si pozri cez google.sk pod mojim nickom na temu herpes, tam je tych antiviralnych kopa.
Deto dostavaju nakazy do tela v skolkach hlavne z kvapockovej nakazy vo vzduchu, kedze ich davaju do dost malych a slabo vetranych miestnosti, kde su v malych vzdialenostiach od seba, tj si vymienaju medzi sebou rozne mikroby.
Oreganovyn olej zasadne, kedze je to paliva korenina odporucam najma v enterickych zelatinovych tobolkach, ako to ma napr firma NOW Foods, najdes ju napr v iherb, kde tam uvedies oil of oregano, enteric, NOW
Na nakazy v prinosnyc dutinach je najucinnejsie kvapkat kvapky roztoku citricidalu, profesional do nosa. Koncentracia potrebna na roztok je 4 kvapky toho citricidalu do deci vody alebo este lepsie kokosoveho oleja.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk