Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

coccinelle

Dobry den. Budem rada ak mi poradite. Asi od maja mam problemy s naduvanim. Zacalo to naduvanim a velkou plynatostou, tak som obmedzila v strave maso, muku cukor a pridala ovsene vlocky a acidofilne mlieko. Par dni bol pokoj a potom sa to opakovalo. Nafuklo ma vzdy na obed do pol hodiny po jedle. Po necelych 3mesiacoch prisli problemy so zlcnikom, zle mi nebolo len bolest pri pohybe a naduvanie uz kazdy den po veceri. Potom som zacala mat krce v bruchu, bolest po stlaceni okolo pupka a prehananie po tvarohu a hermeline. Zacala som uzivat psyllium a zlcnikove caje. Postupne ustupili krce aj bolest zlcnika, ale naduvanie mam stale. Ak zjem nieco rano je to v poriadku, ale ak zjem to iste vecer uz ma nafukne. Uzivam oraganovy olej /na problemy s prinosnymi dutinami/, vraj je dobry aj na zlcnik. Druhy den probiotika,ale neviem, ci to ma vyznam lebo mam pocit, ze je problem zaludok ked ma nafukne dost rychlo po jedle. Rano pijem citronovu vodu, skusala som prestat, ale nepomohlo tak ju pijem znovu. Rozmyslam o uzivani Betain HCL+pepsin len neviem, ktora znacka by bola najlepsia, ak je to vhodne, alebo traviace enzymy, ktore obsahuju Amylázu,Betaín HCL,Celuláza ,
Lipáza,Maltáza,Proteázy (papaín a bromelaín),Sacharáza /neviem, ci sa moze uvadzat nazov produktu, tak pisem takto/. Poradte mi prosim, co asi sposobuje tieto problemy, ako sa toho zbavit,co mozem uzivat ked este kojim 19mesacne dietatko. Vopred dakujem.

RNG

Peggy, kvalitne probiotika su take, co maju mnoho kultur, vysoky pocet a su tepelne a kyselinovo odolne, aby sa ti do criev dostalo co najviac zivych kultur.Pozri napr na vyrobok firmy Healthy Origins, kde najdes 30 miliard kultur, o druhov, a su tepelne a kyselinovo pomerne odolne.Najdes ich napr v iherb.com

RNG

Na akekolvek zhluky bielkovin ci rozne nefunkcne utvary v tele treba na odstranenie enzymy a tiez jod a selen co sa podielaju aj na vyrobe enzymov. Z enzymov odporucam najma silne a entericky pokryte, napr ako pancreatin, co vyraba firma Solgar, kde v kazdej entericky pokrytej tablete je ekvivalent 3 gramov pancreatinu.

RNG

Zapal pazeraka z pal je pre nedostatok kyselin. pre to ani rozne enzymaticke zlpzky nemozu poriadne pracovat. Odporucam doplnit kyseliny a enzymy, a pomerne najlacnejsi je pancreatin, enzymaticky komplex podobny nasmu vlastnemu pankreatinu.
Na travenie to treba brat s jedlom,podla potreby, na cistenie tela je najlepsi entericky pokryty pancreatin.

zullu1234

dakujem za info, este jednu konkretnu radu prosim, rada by som brala enzymy kvoli zakaleniu sklovca /lietaju mi cierne musky pre okom/ nasla som si bromelain a amino complete na iherbe, myslis ze to pomoze? alebo ktore enzymy by boli na to vhodne, este mam problem aj s chronickym zapalom pazeraka a travenim, tak som myslela ze by to mohlo pomoct aj na to, dakujem

RNG

Pharmanex/nu Skin sa sustredi hlavne na Europu, kde nie je dost konkurencie. Takze tu v USA sa velmi nepredava. Je to pyramidova schema, tj produkty su znacne predrazene, kym dojdu k spotrebitelovi.
Viac najdes napr tu
en.wikipedia.org

zullu1234

ahoj rng,
kedze zijes v usa, mas nejake skusenosti s potravinovymi produktmi spolocnosti Pharmanex ? poznas ich ?
dakujem za odpoved

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk