Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Zlc je casto castou pankreatickych enzymov. Je najma potrebna na spracovanie tukov. Obcas je samotna zlc dobra na problemy s pecenou.

PF2014

Ahoj RNG, vedel by si mi povedať viac o tráviacom enzýme, o hovädzom extrakte zo žlče? :D Lebo som o tom doteraz nepočul, čo to vlastne je?

RNG

Proti vsetkym plesnovym a kvasnym infekciam sa bojuje zhruba rovnako Tk kokosovy olej oreganovy olej enzym Candex, nizkosacharidova dieta a podpora probiotik v crevach nasadenin a branim mikrovlaknin na ich rozmnozovanie.
Na urogenitalne moze pomoct napr aj Berberine.

Nika2288

Prosím vás RNG, čo by ste poradili na candidu glabrata s ktorou mám problémy v urogenitálnom trakte? Platí na ňu to isté ako na bežnejšiu candidu albicans alebo niečo iné? Ďakujem.

RNG

Povodne studie boli robene s 3 x 4 unce cerstvo vytlacnej stavy, tj 3 x 120 ml. stavy po dobu 2 mesiacov.
1.5 gramu krat 200 je hruba ekvivalent 300 ml stavy.
Preto to odporucam v tejto davke, co je ovela viac, ako tie bezne konzervovane tekute produkty

Lia84

aha, tak to som si nevsimla, ze to nie je freeze dried...a co hovorite na znacku Piping rock, aloe vera powder?
Vam kolko vydrzi to balenie 50g od Swansonu? ked 50g je ako 10l aloe stavy, tak je skutocne nutne pit az 1,5g denne?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk