Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Detaily, na znizenie histaminovej reakcie na rozne vzdusne alergeny ti odporucam pouzivat quercitin, 3 x 600 mg . Roztocov sa teba zbavit tym ze peries bielizen v horucej vode a casto menis podusky, aspon raz za rok. A ziadne paperove, lebo to je pre roztoce potrava. Vysavanie madracov casto HEPA vysavacom tiez pomaha.

mamado

RNG prosim ťa, zistili mi alergiu na paliny a roztoče. Mam stále suché začerveňale fľaky na očných viečkach.
Prosím ťa o radu čo by mi pomohlo.
Beriem vela prírodných produktov a enzýmy a kyseliny kvôli zapalenemu pankreasu.

RNG

Zlc je casto castou pankreatickych enzymov. Je najma potrebna na spracovanie tukov. Obcas je samotna zlc dobra na problemy s pecenou.

PF2014

Ahoj RNG, vedel by si mi povedať viac o tráviacom enzýme, o hovädzom extrakte zo žlče? :D Lebo som o tom doteraz nepočul, čo to vlastne je?

RNG

Proti vsetkym plesnovym a kvasnym infekciam sa bojuje zhruba rovnako Tk kokosovy olej oreganovy olej enzym Candex, nizkosacharidova dieta a podpora probiotik v crevach nasadenin a branim mikrovlaknin na ich rozmnozovanie.
Na urogenitalne moze pomoct napr aj Berberine.

Nika2288

Prosím vás RNG, čo by ste poradili na candidu glabrata s ktorou mám problémy v urogenitálnom trakte? Platí na ňu to isté ako na bežnejšiu candidu albicans alebo niečo iné? Ďakujem.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk