Otázky na RNG

RNG

Zapal pazeraka z pal je pre nedostatok kyselin. pre to ani rozne enzymaticke zlpzky nemozu poriadne pracovat. Odporucam doplnit kyseliny a enzymy, a pomerne najlacnejsi je pancreatin, enzymaticky komplex podobny nasmu vlastnemu pankreatinu.
Na travenie to treba brat s jedlom,podla potreby, na cistenie tela je najlepsi entericky pokryty pancreatin.

zullu1234

dakujem za info, este jednu konkretnu radu prosim, rada by som brala enzymy kvoli zakaleniu sklovca /lietaju mi cierne musky pre okom/ nasla som si bromelain a amino complete na iherbe, myslis ze to pomoze? alebo ktore enzymy by boli na to vhodne, este mam problem aj s chronickym zapalom pazeraka a travenim, tak som myslela ze by to mohlo pomoct aj na to, dakujem

RNG

Pharmanex/nu Skin sa sustredi hlavne na Europu, kde nie je dost konkurencie. Takze tu v USA sa velmi nepredava. Je to pyramidova schema, tj produkty su znacne predrazene, kym dojdu k spotrebitelovi.
Viac najdes napr tu
en.wikipedia.org

zullu1234

ahoj rng,
kedze zijes v usa, mas nejake skusenosti s potravinovymi produktmi spolocnosti Pharmanex ? poznas ich ?
dakujem za odpoved

RNG

Tesne pod rebrami je pecen, ale moze to byt aj bolest zo zlcnika. ked mas kamene a zablokovane zlcovody, tak mas samozrejme bolesti.Daj si to vysetrit, najmenej ultrazvuk, este lepsie CT.
Akl si to mala aj pred tym, castejsie po mastnyc jedlach, tak je to iste problem so zlcovodmi, zlcnikom alebo prilis zanesenou pecenou. Na to odporucam protokol dr Berksona, co riedi zlc, moze zmensit aj kamene, najma ked beries zaroven ak horcik, a definitivne prispieva k regeneracii pecene.
A nesmies zabudat na branie zmesi mikrovklaknin, pecen sa totiz cisti vylucovanim zlce a ta ked sa nezachyti/neabsorbuje do niecoho, tak sa vstreba v crevach spat do krvi.

lumaraki

Ahoj, RNG.
Akosi to nezrozumitelne popisujem. Prepac.
Ja som si dala to MMS2 z jednej kapsule velkosti ,,0,, 1/10 obsahu /kazde 2 hodiny, tj 5x. Na druhy den 1/4 obsahu 1 capsule -rano a o 3 hodiny.tiez. Potom uz nie.
O tej uhynovej reakcii som vedela, preto tak malo.
Pod pravym rebrom ma stale boli. Jem iba vlakninove piskoty, acidofilne mlieko, tvaroh po troche. Pri diete sa aj palenie zaludka upokojuje.
Na co poukazuje ta bolest a co mam pouzit na ozdravenie?
Dakujem srdecne, lumaraki

RNG

Nerozumiem to 1/10 obsahu, o kolko miligramov sa jedna?
V kazdom pripade nemozes zacinat pri oxidantoch s vysokymi davkami ale len s nizkymi a postupne zvysovat, podla toho, ako ti to telo znasa.
Vyssie davky totiz uzmrtia naraz privela roznyuch mikrobov v tele, ichobsah sa vyleje do tela a mas lahku otravu, nazuyva sa to aj Herxheimer/Jarish/alebo uhynova reakcia. Pre to treba zacinat s mensimi davkami a postupne ich zvysovat.

lumaraki

Ahoj RNG.
Chcela som vyskusat MMS2. V utorok som si dala 5 toboliek s asi 1/10 obsahu. Necitila som nic. Stredu som vstala s nejakym cudnym akoby stojacim zaludkom, ale uzila som 1 ks s obsahom 1/4 a o 3 hod este jednu. Uz som viac nebrala, lebo pocit stojaceho zaludka a trochu nevolno sa zvecsilo. Na druhy den ma zaludok trochu bolel, trochu palil a akoby sa vsetko tlacilo hore na branicu. Dala som si citricidal par glgov, ale zabral len prvy raz. Uvolnilo sa mi nafuknute brucho. Zvysovalo sa palenie, nevolnost a aj bolest okolo pecene.
Nevies, co sa stalo? Moze sa uzivat MMS2 aj na problemovu pecen? /je nejaka stukovatela/
Je nedela, zaludok zacina pracovat, ale pobolieva ma pod pravym rebrom.
Mohla to byt trebars viroza, ktoru mali traja v nasej rodine? Alebo snad ta pecen?
Dakujem ti za tvoje rady, lumaraki.

RNG

Ja osobne nie som proti mliecnym vyrobkom, ked ma telo dost enzymov na ich spravovanie. Len stare syry, nahnite a plesnive mozu byt zle na otvorenu ranu.