Otázky na RNG

RNG

McCloud, travenie je vec dostatku kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik.
Kedze lekari ani jedno z nich naozaj nemeraju, tak zbytocne po nich behas. Dopln si chybajuce a napravis si travenie absorbciu a probioticku crevnu floru. Probiotika obcas a mikrovlakniny musis brat cely zivot, nie len niekedy.
A ked mas malo kyselin(pala, naduvanie zapal zaludka...) tak si ich musis doplnat a nie potlacat
Smecta je absorbent, mineral, ale telo ho extra na nic nepotrebuje. Mikrovlakniny su tak isto absorbenty, ale bez nich nemozu probiotika zit.

RNG

KKikomorisko, ja odporucam potravinove doplnky, ustne alebo transdermalne podane, nie injekcie a chemicke lieky. na slachy a klby je hromada doplnkov, v prvom rade odporucam mazanie, aby sa nevydierali a na to treba jest 2 avokada tyzdenne, alebo CMO a ine cetylovane oleje.
Na slachytreba jest hudrolyzovane (do makka uvarene) slachy a obhryzat kosti, alebo brat zelatinu a jest huspeniny. Izolaty sa predavaju ako glucosamin, hyaluronicka kyselina, MSM, chondroitin a drahe rozne kolageny, ktroje su ale vysokomolekularne a teda bez rozlozenia enzymami(proteaza) sa nemozu absorbovat.
Extra slabe slachy sa daju posilnit provokaciou, tj proloterapiou, kde jemnymi vpichmi, s ihlami namocenymi do niecoho, co provokuje hojenie sa vyvola extra budovanie/zosilnenie sliach. Zase to nie je doplnkova zalezitost, ale spomenul som to pre informaciu. Na to potrebujes lekara v tomto skuseneho.

McCloud

Zdravim,

dlhodobo mam problemy s travenim (nepravidelna stolica, zapcha, plynatost, nafukovanie...) a hlavne biely jazyk.

s27.postimg.org

s27.postimg.org

Rok sustavne hladam riesenie, beham po doktoroch, ale nic. Poslednu dobu som skusil uzivat Smectu, 1-2 za den a mam pocit, ze povlak je trochu miernejsi.

Neviem ale s urcitostou povedat, ci sa mi to zlepsilo prave po Smecte.

Cital som, ze aktivna latka diosmectitum navazuje na seba aj niektore bakterie/virusy v zazivacom trakte. Toto je jedine vysvetlenie, preco by mi Smecta mohla 'zaberat'.

Ster z jazyka/odber stolice som mal negativny na virusy,kvasinky aj bakterie. Neviem ale nakolko to je presne.

Taktiez som prednedavnom vybral antibiotika na Helikobaktera...

Samozrejme jest Smectu kazdy den nie je riesenie.

Vie mi niekto poradit, akym sposobom by mohla Smecta teoreticky ovplyvnit povlak na jazyku?

Este planujem vyskusat zivocisne uhlie (kedze funguje na tom istom principe adsorbcie). Naozaj uz som skusal uplne vsetko a stale neviem prist na to, v com je problem :/

Vdaka.

kikimorisko27

Dobry den pan. RNG,

chcela by som sa vas opytat, aky mate nazor na testosterone a deca injekcne steroidne hormony , v pripade , ak ma niekto problemy so slachami , nakolko ich ma znicene z cvicenia v posilovni. Vedeli by ste mi poradit , co by sa mohlo brat v takomto pripade? NSDA? pocula som ze devil´s claw , alebo samento alebo aj vit B atd..

Dakujem velmi pekne za odpoved.
S pozdravom
Kikimorisko

kikimorisko27

Dobry den pan. RNG,

chcela by som sa vas opytat, aky mate nazor na testosterone a deca injekcne steroidne hormony , v pripade , ak ma niekto problemy so slachami , nakolko ich ma znicene z cvicenia v posilovni. Vedeli by ste mi poradit , co by sa mohlo brat v takomto pripade? NSDA? pocula som ze devil´s claw , alebo samento alebo aj vit B atd..

Dakujem velmi pekne za odpoved.
S pozdravom
Kikimorisko

RNG

Poofs, ja nema ziadne moje vyrobky, ale na oreganovy olej pouzivam najma entericke kapsulky z firmy NOW, a citricidal pouzivam povodny, dnes pravdepodobne sa jedna o citricidal profesional z firmy BioChem Research.
Pozti na google.com
Mnoho ludi zo Slovenska napr kupuje z firmu iherb.com, ale ti zatial ten citricidal profesional nemaju.

RNG

lu, ked sa citis zdrava a neberies uz ziadne chemicke lieky, tak mozes ist aj na party a s mierou pit. Kde je ale viacero ludi tam moze oslabeny organizmus nachytat nejaku infekciu ovela lahsie.A oslabena si, lebo mas atb znicenu probioticku floru, a to trva vybudovat zopar tyzdnov minimalne.

proofs

tento Enerex N-AcetylCysteín - NAC 90 x 1000mg stoji 38 euro: ake su rozdiely oproti tym lacnejsim zo zahranicia?.....

proofs

p. RNG viete mi poslat linky na vase prirodne lieciva? mam z toho gulas,co si mam objednat.....trapia ma casto infekcie HDC spojene s dlhou bolestou hrdla: testy na CPN+mykoplazmy o 2 tyzdne budu vysledky:

myslel som tieto pripravky
oreganovy olej
citricidal
+este nieco

mail: killpointik@gmail.com

dakujem