Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

analyn

aha. Takze to nemam z doplnkov, pred asi 14? rokmi som zacala nachadzat prve sedive vlasy a tak som si zacala farbit. Nedavno sme si s kamoskou naschval nechali vlasy odrast, aby sme zistili stav sedin, a ja ziadne nemam. Myslela som, ze preto, ze beriem vit.+ min. Inak v rodine su sediny bezne od mladosti. Dakujem.

RNG

Dovody na take alergicke prejavy je zamorenie tela a toho moze byt desiatky tisicov roznych. Odmorovanie je cistenie pecene v prvom rade(protokol dr Berksona) a celeho tela enzymami a mikrovlakninami.
Niekedy sa take pluzgieriky tvoria pri prilisnom okysleni tela.
Odporucam aspon skusit na cas alkalizaciu .
A moze to byt len kozna nakaza alebo potravinova alergia.
Na kozne nakazu skus pouzit kokosovy olej s par kvapkami citricidalu alebo oreganoveho oleja, podla toho, o aku nakazu sa jedna.
Na alergie musis najst alergen alebo najst vhodny enzym, ktory by ten alergen rozlozil.
Ak je to ale lepok, tak sa musis potravinam s lepkom vyhybat, lebo na lepok nie su este 100% ucinne enzymy, hoci niektore(gluten tolerance, DPP-IV) pomozu, ciastocne.

lumaraki

Ahoj RNG
Uz asi 2 roky sa mi robia male pluzgieriky naplnene tekutinou na vnutornej strane kolien a priserne to svrbi, az kym si tekutinu nevypustim.
Myslela som , ze to sposobuje Gordius, alebo Requip.
Lenze gordius uz neuzivam a Requp som znizila o 6 mg. A napriek tomu sa mi pluzgieriky tvoria uz aj ma bedrovych klboch na nohach.
co to moze byt?
Dakujem za radu, lumaraki

hajjo

Dal som otázku v téme demencia-alzheimer, prosím pozrite si to v tej téme. Vopred ďakujem za odpoveď a pochopenie !

RNG

Artroza je hlavne vysledok cinnosti premnozenych mykoplaziem. Ja ich potlacam branim extraktu z olivovych listov a kvapiek samenta, coumandy a banderolu. Samozrejme kedze sa jedna o dobre maskovane vnutrobunecne parazity , treba ich najprv odmaskovat, na co pouzivam NAC a serrapeptazu.
Nase probiotika ich tiez ciastocne potlacaju, preto zdoraznujem kazdemu nasadzat si pravidelne kvalitne probiotika a brat na ich podporu kazdodenne zmes mikrovlaknin.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk