Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Oxidatory(MMS1, MMS2, Peroxid , ozon) sa nemaju brat s antioxidantmi dokopy.
Musis dat medzi nimi pauzu najmenej 12 hodin.

lumaraki

Ahoj, RNG. Mam viac chorob. Okrem Parkinsona
este psoriazu, cukrovku, ischemiu,
neuropatiu, artrozu. Zacala som uzivat
Nattokinazu, Serrapeptazu a NAC. Ale zacala ma boliet lava noha medzi velkym klbom
a kolenom asi v strede na vonkajsej strane. Je to take iste, ako predtym, nez mi diagnozovali Parkinsona. ked som mala rozne bolesti crbtice, noh a klbov a nevedela som preco. Pridala som aj Cats Claw a citricidal. Beriem 2 tyzdne.
Chcem vyskusat MMS2. Mam si pocas toho vysadit ostatne doplnky?
Dakujem za radu, lumaraki.

RNG

Ja sa specializujem na neskodne potravinove doplnky, nie na farmaceutika.
Ale podla literatury sa jedna o prirodnu latku(neviem nakolko tomu ale mozem verit, ked to vyraba farmacia) a tvrdia, ze skodlivych moznych reakcii ma extremne zriedkavo
curezone.com

Ogi2

este jedna otazka ohladne Oreganoveho oleju

V tomto pisu ze obsahuje 55% Carvacrolu (Oregano Oil
(Origanum vulgare) (min. 55% Carvacrol)0.2 mL/181.0 mg)
cize by mal zarucene obsahovat a aj by mal byt ucinny

ix.sk

No ako je to s tymto ? kde pisu iba Oregano Leaf (Origanum vulgare) 450mg?

ix.sk

Cela objednavka obsahuje cca 10 doplnkov za cca 100€ a nechcem objednat hovadiny. Dakujem

Ogi2

Ahoj takze keby som skusil nasipat do plnotucneho mlieka mikrovlakninu, nechal napucat a potom tam supnol aj tie probiotika myslis ze by to mohli fungovat?

Asi to vyskusam hned teraz :)

lubiky

ahoj RNG, kamaratka mala problemy s imunitou a uzivala lieky isoprinosine a avamys. zistila ze je tehotna....hned prestala uzivat...ale je mozne ze mohli sposobit nejake problemy / poskodenie plodu napr ?

RNG

Nevidim ziadny dovod, pre co by si uvedene doplnky nemohla pouzivat prakticky v akejkolvek kombinacii, ak ti to tvoj zaludok znesie. Ak nie, tak si to rozdel tak, aby ti to nedrazdilo zaludok. Moja zena napr musi brat doplnky na kosti v 4 davkach, lebo vacsia davka jej prilis odkysli zaludok.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk