Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

Roman27

Ahoj RNG, uz si skusal ten GSE co maju aktualne na iherbe, ten 33% ci je fajn, bo uz to chcem objednat a z iherbu je to najvyhodnejsie bo niektory pisu ze neni taky horky ako pred tym...neni to tym ze je to len 33%tny? Myslis ze je ten terajsi na iherbe kvalitny?

Dakujem

Flatt

Ahoj RNG, nevieš či treba luteín a astaxantín prijímať každý deň, aby boli oči stále chránené alebo sa tieto látky zdržia v očiach dlhšie a stačí keď ich človek prijíma len pár krát za týždeň?

lumaraki

Prosim Ta, RNG, nikde neviem najst L-ribozu.
Ponukaju len d-ribozu, Mohol by si mi dat link, kde sa to da kupit? VDAKA, lumaraki.

RNG

Nuz na viac energie osobne beriem ubiquinol, 200mg, a PQQ na zvysenie aktivity a poctu mitochondrii, tj ustrojcekov v bunkach co vyrabaju energiu. Tiez beriem lyzicku kopcom L-ribozy, specialneho cukru na zvysenie energie a regeneracie tela.
Unava ale moze byr aj zalezitost zhorseneho travenia, dlhodobeho stresu, zleho spanku, zamorenia tela, zhorsenej cirkulacie a podobne. Kazde z tychto treba adresovat osobitne.

RNG

Roman 27, firma NutriBiotic ma na nete clanok o citricidale, kde este v roku 2013, tvrdi, ze ich citricidal profesional formula obsahuje 60% citricidalu s obsahom quaternalnych zlucenin
Ci je to pravda, neviem ale rozhodne GSE, kde nie je napisane ze obsahuje quaternialne zluceniny ich zrejme neobsahuje a obsahuje len ovela slabsie polyfenoly.

lumaraki

Ahoj RNG. Moj svagor robi v lesoch. Je to tazka robota. V poslednom case sa stazuje na unavu a vycerpanost. Co by sme mu mali kupit na posilnenie a obnovu fyzickych sil?
Dakujem za radu, lumaraki.

Roman27

Ahoj RNG,

Chcem sa spitať že či je koloidne striebro učinnejšie ako citricidal..Bo na dlhodobe uživanie je cenovo o dost vyhodnejšie ten Citricidal...A čo hovoriš na tento 33% citricidal z iherbu prosim Ťa? Bo čo som našiel ten GSE quart na googli čo si mi doporučil, tieto mi našlo ale vo vačsom baleni, ale cena je umerna mnozstvu, len dovoz lacnejsi z iherbu
-odkaz odstránený-

RNG

Redbatica, oroticka kyselina viazana na magnezium nie je zly zdroj magnezia, ale je na davku magnezia hodne draha.
Osobne pouzivam magnesium ascorbate najcastejsie, ale kedysi som pouzival aj oxid, aj maleat, tiez citrat.
Podla mojich lekarskych zdrojov naviac zabudovatelne do tela su proteinove chelaty, nie izolaty, kde je horcik viazany na rozne proteiny, tj desiatky roznych aminokyselin. Ta rozmanitost roznych vazieb je zrejme pre telo najucinnejsia a zaroven je to lacnejsie nez jednotlive izolaty.
Pestrost je zavazna pri vsetkom v tele, jednotvarnost je nie idealny stav.

RNG

OGI2 nieco sa vstreba, nieco vyluci nieco znici (rekombinacia).Taka je realita. Ale rozhodne cez creva sa moze absorbovat viac, nez podrzanim KS v ustach.
Na vsetky virusove treba zvysovat viralnu imunitu, lebo virusy nie su len v bradaviciach ale roztiahnute v celom tele , na to sa pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes. Uvedenych antiviralnych treba pouzivat viacero a z casu na cas obmienat.Niektore z nich su aj tak doplnky,co odporucam doplnovat kazdemu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk