Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

mastie

súhlasím,nechcem popisovať celé peripetie,ale na DIACOM mi zistili škrkavky,takže som nasadila prírodnú liečbu,lenže to boli resp.je škrkavka psia larva migrans, a na tú je naozaj kyslá kapusta neúčinná. Na dokonalejšom prístroji mi zistili lamblie, tie som mohla mať v latentnej forme,od doby keď som sa napila kontaminovanej vody...teraz si vyčítam,že som na začiatku nezačala brať MMS,preto je moja liečba neúspešná,teraz beriem MSM,tiež jem tabak,tak neviem či môžem aj MMS...
ináč cením si tvoje rady,som ti vďačná,lebo s našimi doktormi to nemáme ľahké,ale ani takto v stručnosti na ďiaľku to nemusí byť
presné..

zuzi74

Dobry vecer RNG,

chcela by som Vas poprosit o radu a sice, tvoria sa mi na tvari pigmentove flaky. Neopalujem sa cielene, ale aj napriek tomu mi vybiehaju na tvari uz pri prvom jarnom slnku. Precitala som uz niekolko clankov, v ktorych sa odporuca ocistit pecen, ale neviem kde zacat...ci uzivanim ostropestreca marianskeho a v akej podobe je najucinnejsi? Alebo je vhodnejsie pit stavu z mladeho jacmena, ktory je vhodny aj na kyselinu v zaludku (tu mam tiez). Prosim poradte, nechcem uzivat jedno cez druhe. Vopred dakujem.

RNG

Menna, surova strava plna zelenin je znacne pre telo regenerujuca, lebo je v nej hodne enzymov rozneho druhu a to moze ocistit pecen a zlepsit jej funkciu, To iste moze urobit napr protokol dr Berksona alebo silne davky entericky pokryteho pancreatinu.
Zamorenie tela znizuje efektivitu roznych procesov v tele, tj aj vyrabanie enzymov DAO v peceni.
Alergie nie su dovod na "skakanie pod vlak" ale rozhodne su dovod pre odmorenie tela , ci uz absorcne(zmesy mikrovlaknin a probiotika) alebo enzymaticky
Inac travenie potrebuje nielen enzymy, ale aj kyseliny, lebo ucinnost enzymov velmi zavisi od kyslosti zaludka a zasaditosti criev.
Na pomoc traveniu su zdroje kyselin, ako betain a pepsin HCl, a enzymy, co nie su entericky pokryte.

menma

takže nemam inu šancu než do konca života sa vyhýbat akýmto veciam ? no to môžem rovno skočit pod vlak
takže neexistuje možnosť že si možem zvýšit v tele hladinu DAO aby mohla vylučovat histamin? myslim to tak že na trvalo znova ""nakopnut"" tu hladinu DAO ktora sposobuje že mam v krvi ten histamin napriklad nejakými vitaminmi
dalej čo som čítal velmy pomaha syrova strava t.j. iba surove suroviny neupravene zeleninu ovocia semiačka atd.. niekde som videl že mala HIT a pomocov tejto stravy to znova zvýšila a ma to zas normalne neni to len nejake klamstvo? sorry za chyby píšem rýchlo

RNG

menna, na histaminove alebo histaminy provokujuce bielkoviny nepomaha nic ine ucinne ako enzym Daosin. Tj ine mozu ciastocne pomoct, napr silne pancreaticke enzymy, ale cerstve suroviny a vacsina cerstvych potravin nema tieto drazdive bielkoviny , takze sa im da do znacnej miery vyhnut, nemusis byt len na ryzi.
Bolesti hlavy mozu byt z roznych dovodov, nie len HIT.Mozu byt napr zo zleho travenia, najma zo zlej crevnej flory a pomalej motility.
Mozu byt z nedostatku pitia a podobne.

RNG

Lumaraki, mna znacke nezalezi velmi, menovany produkt ma 100 mg L-dopy na kapsulu Inac ma ju aj iherb, a ten ma lacnejsie postovne.
Odporucam ti brat stress B zmes a tak dostanes aj nejaky ten B-6 extra

RNG

Roman 27, ja som si pred rokmi kupil balenie quart co je priblizne liter. Takze mam doteraz povodny GSE s citricidalom co obsahuje quaternialne zluceniny.
Hod si do google.com GSE quart a vyhodi ti to roznych dodavatelov.

RNG

Mastie, tie pristroje pracujuce na roznych frekvenciach , co vysielaju mikroby a parazity su zialbohu znacne nespolahlive, tj vobec nemusis mat lamblie, alebo mozes mat parazity, co ti ten pristroj nezaznamena.
Pre to su napr v USA tieto pristroje zakazane pouzivat na diagnostiku.

menma

Dobrý deň

ja mam príznaky na HIT už som tu niekde aj písal pod menom bujak21

viem že treba ombedziť histamin v potravinach a pri tažkostiach skusit daosin ale ja nechcem celý život byť len o ryži a zemiakov hlava ma boly už 1,5 mesiaca niekedy ma bolela menéj ked som pred týždnom začal jesť menej potravin na histamin mal som dojem že bolest hlavy sa zmiernuje ale znova pred 2 dnami začala boliet.. už ma to štve

tak hladam všeličo čo by mi mohlo pomôcť na travenie pokyal viem RNG vy odporučate nejake dobre vitaminy mohly by ste mi poradi%t v tomto smere nejaké enzymi alebo niečo aj na prečistenie tela proste nejake vitamini na celkove zlepšenie nechcem celý život byt z bolestami hlavy ked ziem koliesko salami preboha čo to je ked si človek nemôže nič poriadne dať a na zelenine a ovociu je tažke žiť prosím poradťe mi alebo aj ostaní ktori ste maly alebo máte HIT nejaké rady

menma

Dobrý deň

ja mam príznaky na HIT už som tu niekde aj písal pod menom bujak21

viem že treba ombedziť histamin v potravinach a pri tažkostiach skusit daosin ale ja nechcem celý život byť len o ryži a zemiakov hlava ma boly už 1,5 mesiaca niekedy ma bolela menéj ked som pred týždnom začal jesť menej potravin na histamin mal som dojem že bolest hlavy sa zmiernuje ale znova pred 2 dnami začala boliet.. už ma to štve

tak hladam všeličo čo by mi mohlo pomôcť na travenie pokyal viem RNG vy odporučate nejake dobre vitaminy mohly by ste mi poradi%t v tomto smere nejaké enzymi alebo niečo aj na prečistenie tela proste nejake vitamini na celkove zlepšenie nechcem celý život byt z bolestami hlavy ked ziem koliesko salami preboha čo to je ked si človek nemôže nič poriadne dať a na zelenine a ovociu je tažke žiť prosím poradťe mi alebo aj ostaní ktori ste maly alebo máte HIT nejaké rady

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk