Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

lumaraki

Dakujem za radu, RNG. Chcem sa este spytat na link od Vitaminlife , product-exec/PNAME/Mucuna-Dopa/product-id/5493 ma 60% L-Dopy tj. 166 mg v 1 caps? Mozem ho brat?
Nieco som citala, ze treba aj vitamin B6 pre lepsie vstrebavanie?
Nejako sa stracam v tych informaciach.
Dakujem ti pekne, lumaraki.

Roman27

Cital som dosť Vaše prispevky o citricidale, ale neviem sa stale orietovať že ktory objednať...Tento z iherbu je fajn myslite? Bo cenovo jeasi najdostupnejši...-odkaz odstránený-

Alebo tento kt. vyde aj c cestou o dost drahsie...www.needs.com

Dakujem za Vas cas...

mastie

akútne problémy...a lamblie mi potvrdil na prístroji aj poradca H.Bláhovej..no a na bio kyslú kapustu zo Sliača nedám dopustiť...
tak dík.

RNG

Mastie, albendazole je len na ploche cervy a aj to len v dost velkych davkach. Moze poskodit pecen.

Ostatne, co pouzivas su viacmenej neucinne.
kedysi davnejsie sa pouzivalo na ploche cervy v crevach tzv cicvarove semiacko, nie tekvicove. Toto je semienko rastliny palina prava, tj wormwood( artemisia absynthia). Ale to samotne nestaci, treba k tomu pridat aj vytazok z oresaka a klinceky co nicia ine parazity a ine fazy ich zivotneho cyklu a treba to brat presne podla rozvrhu, aby to vynicilo asi 80% vsetkych parazitov. Zdvojnasobnenim davky a predlzenim brania na 6 tyzdnov a viac, sa podari znicit dalsich vyse 10 %, a na chemikalie sa ma siahat az po tom, ked vies presne co chces
adresovat, a nie len tak vseobecne.
Neviem odkial si zobrala, ze mas spomenute parazity

mastie

brala som albendazol,z prírodných,kyslú kapuste,tekvicové semiačka,metodu s koňakom,makom,čítala som prípad rezistencie lamblií aj na grepf.extrakt,ja budem tiež ten prípad,t.č.skúšam tabak...

RNG

Mastie, neviem co si brala, ale na menovane posobi pomerne dobre zmes a prpgram dr Huldy Clark, co predava napr firma Jukl.
Ak ti nestacie odporucene davky, mozes ich zdvojnasobnit.

RNG

sanynka, mas pokazene travenie( na to potrebujes v dostatku kyseliny, enzymy mikrovlakniny probiotika)
a spomaleny metabolizmus(doplnky selenu a jodu)

RNG

Orol dodnes sa podarilo chemikom vytvorit okolo 55 000 novych chemikalii, co v prirode neexistuju a preto sa daju patentovat. Patent mozes dostat len na latky, co pred tym nikde neexistovali a ty si sich prvy vytvoril(nebezpecna hra na Stvoritela, ma samozrejme svoje nasledky, kdeze tieto latky su pre prirodu cudzie a teda predstavuju spravidla skodlive zamorenia)
V prirode su miliony rastlin mikrobov, aj vyssich zvierat. A kazde z nich mna hromady roznych latok cv sebe, co mozu byt pri klievceni a podpore zdravia uzitocne.
Kedze sa ale nedaju patentovat, tak sa na nich nedaju zarabat velke peniaze a tak od asi zhruba 20tych rokov minuleho storocia farmacia sa dala z peirodnych liekov na vyvijanie len umwelych, patentovanych a za 100 rokov vplyvu na lekarov, ucebne programy na lekarskych fakultach, sa jej podarilo rozne presadit pouzivanie len patentovanych liekov, tj chemikalii prirode cudzich=zamorenie.
A prirodne lieciva sa im dari potlacat tym, ze systematicky tlacia proti nim, proti moznosti ich schvalit napr vysokymi sumami a dlhymi schvalovacimi casmi, takze sa to nikomu nemoze vyplatit financne, lebo aj keby tie prirodne boli schvalene, kapital a cas na to vynalozeny sa nemoze vratit bez patentovej ochrany.
A zialbohu tento svet bezi nie na dobre myslienky, ale na peniaze...

mastie

Zdravím,brala som prírodné aj chemické lieky na ascaris,larvy toxocary,ale Lamblií ktoré mám v hrdle,zrejme aj hlave som sa nezbavila.Našla som na webe stručnú informáciu, keď pomohlo zjesť tabak,prosím o info t.j.odporúčanie alebo riziko skúsiť túto "terapiu".
Ďakujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk