Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

menma

Dobrý deň

ja mam príznaky na HIT už som tu niekde aj písal pod menom bujak21

viem že treba ombedziť histamin v potravinach a pri tažkostiach skusit daosin ale ja nechcem celý život byť len o ryži a zemiakov hlava ma boly už 1,5 mesiaca niekedy ma bolela menéj ked som pred týždnom začal jesť menej potravin na histamin mal som dojem že bolest hlavy sa zmiernuje ale znova pred 2 dnami začala boliet.. už ma to štve

tak hladam všeličo čo by mi mohlo pomôcť na travenie pokyal viem RNG vy odporučate nejake dobre vitaminy mohly by ste mi poradi%t v tomto smere nejaké enzymi alebo niečo aj na prečistenie tela proste nejake vitamini na celkove zlepšenie nechcem celý život byt z bolestami hlavy ked ziem koliesko salami preboha čo to je ked si človek nemôže nič poriadne dať a na zelenine a ovociu je tažke žiť prosím poradťe mi alebo aj ostaní ktori ste maly alebo máte HIT nejaké rady

lumaraki

Dakujem za radu, RNG. Chcem sa este spytat na link od Vitaminlife , product-exec/PNAME/Mucuna-Dopa/product-id/5493 ma 60% L-Dopy tj. 166 mg v 1 caps? Mozem ho brat?
Nieco som citala, ze treba aj vitamin B6 pre lepsie vstrebavanie?
Nejako sa stracam v tych informaciach.
Dakujem ti pekne, lumaraki.

Roman27

Cital som dosť Vaše prispevky o citricidale, ale neviem sa stale orietovať že ktory objednať...Tento z iherbu je fajn myslite? Bo cenovo jeasi najdostupnejši...-odkaz odstránený-

Alebo tento kt. vyde aj c cestou o dost drahsie...www.needs.com

Dakujem za Vas cas...

mastie

akútne problémy...a lamblie mi potvrdil na prístroji aj poradca H.Bláhovej..no a na bio kyslú kapustu zo Sliača nedám dopustiť...
tak dík.

RNG

Mastie, albendazole je len na ploche cervy a aj to len v dost velkych davkach. Moze poskodit pecen.

Ostatne, co pouzivas su viacmenej neucinne.
kedysi davnejsie sa pouzivalo na ploche cervy v crevach tzv cicvarove semiacko, nie tekvicove. Toto je semienko rastliny palina prava, tj wormwood( artemisia absynthia). Ale to samotne nestaci, treba k tomu pridat aj vytazok z oresaka a klinceky co nicia ine parazity a ine fazy ich zivotneho cyklu a treba to brat presne podla rozvrhu, aby to vynicilo asi 80% vsetkych parazitov. Zdvojnasobnenim davky a predlzenim brania na 6 tyzdnov a viac, sa podari znicit dalsich vyse 10 %, a na chemikalie sa ma siahat az po tom, ked vies presne co chces
adresovat, a nie len tak vseobecne.
Neviem odkial si zobrala, ze mas spomenute parazity

mastie

brala som albendazol,z prírodných,kyslú kapuste,tekvicové semiačka,metodu s koňakom,makom,čítala som prípad rezistencie lamblií aj na grepf.extrakt,ja budem tiež ten prípad,t.č.skúšam tabak...

RNG

Mastie, neviem co si brala, ale na menovane posobi pomerne dobre zmes a prpgram dr Huldy Clark, co predava napr firma Jukl.
Ak ti nestacie odporucene davky, mozes ich zdvojnasobnit.

RNG

sanynka, mas pokazene travenie( na to potrebujes v dostatku kyseliny, enzymy mikrovlakniny probiotika)
a spomaleny metabolizmus(doplnky selenu a jodu)

RNG

Orol dodnes sa podarilo chemikom vytvorit okolo 55 000 novych chemikalii, co v prirode neexistuju a preto sa daju patentovat. Patent mozes dostat len na latky, co pred tym nikde neexistovali a ty si sich prvy vytvoril(nebezpecna hra na Stvoritela, ma samozrejme svoje nasledky, kdeze tieto latky su pre prirodu cudzie a teda predstavuju spravidla skodlive zamorenia)
V prirode su miliony rastlin mikrobov, aj vyssich zvierat. A kazde z nich mna hromady roznych latok cv sebe, co mozu byt pri klievceni a podpore zdravia uzitocne.
Kedze sa ale nedaju patentovat, tak sa na nich nedaju zarabat velke peniaze a tak od asi zhruba 20tych rokov minuleho storocia farmacia sa dala z peirodnych liekov na vyvijanie len umwelych, patentovanych a za 100 rokov vplyvu na lekarov, ucebne programy na lekarskych fakultach, sa jej podarilo rozne presadit pouzivanie len patentovanych liekov, tj chemikalii prirode cudzich=zamorenie.
A prirodne lieciva sa im dari potlacat tym, ze systematicky tlacia proti nim, proti moznosti ich schvalit napr vysokymi sumami a dlhymi schvalovacimi casmi, takze sa to nikomu nemoze vyplatit financne, lebo aj keby tie prirodne boli schvalene, kapital a cas na to vynalozeny sa nemoze vratit bez patentovej ochrany.
A zialbohu tento svet bezi nie na dobre myslienky, ale na peniaze...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk