Otázky na RNG

Ogi2

AHoj RNG.
Kdesi som videl ze spominas ze koloidne striebro sa velmi zle dostava do tela cez zaludok a tak ma napadlo skusit to z ineho konca.
Vstrebavanie koloidneho striebra cez hrube crevo.

Vstrebavnie tekutin cez hrube crevo- toto sa pouziva ako technika zachrani ked nemate v dosahu pitnu vodu napriklad na mori ked stroskotate. Telo cez hrube crevo dokaze vstrebat vodu a pritom neskolabuju oblicky koli vysokemu obsahu soli.

Teda urcite sa tak dokaze vstrebat aj koloidne striebro a vyhne sa tak zaludocnim kyselinam. aky mas na to nazor?
myslis ze by to bolo vhodne?

RNG

Pigmentove skvrny na kozi sice nazivaju pecenove skvrny, ale zatial som nenasiel ziadny clanok z vyskumu , kde by tieto skvrny boli akokolvek spojene s cinnostou pecene. Su to melaminove skvrny, nie pecenove a znizenie vyroby melaminu, co je ochrana proti slnecnemu ziareniu sa da dosiahnut napr roztokom antioxidantu, transresveratrolu v DMSO, 1.5% roztok, nanasany priamo na skvrny. Ja si to robim uz asi mesiac na mojej tvari a plesine, a skvrny mi zretelne blednu.

mastie

súhlasím,nechcem popisovať celé peripetie,ale na DIACOM mi zistili škrkavky,takže som nasadila prírodnú liečbu,lenže to boli resp.je škrkavka psia larva migrans, a na tú je naozaj kyslá kapusta neúčinná. Na dokonalejšom prístroji mi zistili lamblie, tie som mohla mať v latentnej forme,od doby keď som sa napila kontaminovanej vody...teraz si vyčítam,že som na začiatku nezačala brať MMS,preto je moja liečba neúspešná,teraz beriem MSM,tiež jem tabak,tak neviem či môžem aj MMS...
ináč cením si tvoje rady,som ti vďačná,lebo s našimi doktormi to nemáme ľahké,ale ani takto v stručnosti na ďiaľku to nemusí byť
presné..

zuzi74

Dobry vecer RNG,

chcela by som Vas poprosit o radu a sice, tvoria sa mi na tvari pigmentove flaky. Neopalujem sa cielene, ale aj napriek tomu mi vybiehaju na tvari uz pri prvom jarnom slnku. Precitala som uz niekolko clankov, v ktorych sa odporuca ocistit pecen, ale neviem kde zacat...ci uzivanim ostropestreca marianskeho a v akej podobe je najucinnejsi? Alebo je vhodnejsie pit stavu z mladeho jacmena, ktory je vhodny aj na kyselinu v zaludku (tu mam tiez). Prosim poradte, nechcem uzivat jedno cez druhe. Vopred dakujem.

RNG

Menna, surova strava plna zelenin je znacne pre telo regenerujuca, lebo je v nej hodne enzymov rozneho druhu a to moze ocistit pecen a zlepsit jej funkciu, To iste moze urobit napr protokol dr Berksona alebo silne davky entericky pokryteho pancreatinu.
Zamorenie tela znizuje efektivitu roznych procesov v tele, tj aj vyrabanie enzymov DAO v peceni.
Alergie nie su dovod na "skakanie pod vlak" ale rozhodne su dovod pre odmorenie tela , ci uz absorcne(zmesy mikrovlaknin a probiotika) alebo enzymaticky
Inac travenie potrebuje nielen enzymy, ale aj kyseliny, lebo ucinnost enzymov velmi zavisi od kyslosti zaludka a zasaditosti criev.
Na pomoc traveniu su zdroje kyselin, ako betain a pepsin HCl, a enzymy, co nie su entericky pokryte.

menma

takže nemam inu šancu než do konca života sa vyhýbat akýmto veciam ? no to môžem rovno skočit pod vlak
takže neexistuje možnosť že si možem zvýšit v tele hladinu DAO aby mohla vylučovat histamin? myslim to tak že na trvalo znova ""nakopnut"" tu hladinu DAO ktora sposobuje že mam v krvi ten histamin napriklad nejakými vitaminmi
dalej čo som čítal velmy pomaha syrova strava t.j. iba surove suroviny neupravene zeleninu ovocia semiačka atd.. niekde som videl že mala HIT a pomocov tejto stravy to znova zvýšila a ma to zas normalne neni to len nejake klamstvo? sorry za chyby píšem rýchlo

RNG

menna, na histaminove alebo histaminy provokujuce bielkoviny nepomaha nic ine ucinne ako enzym Daosin. Tj ine mozu ciastocne pomoct, napr silne pancreaticke enzymy, ale cerstve suroviny a vacsina cerstvych potravin nema tieto drazdive bielkoviny , takze sa im da do znacnej miery vyhnut, nemusis byt len na ryzi.
Bolesti hlavy mozu byt z roznych dovodov, nie len HIT.Mozu byt napr zo zleho travenia, najma zo zlej crevnej flory a pomalej motility.
Mozu byt z nedostatku pitia a podobne.

RNG

Lumaraki, mna znacke nezalezi velmi, menovany produkt ma 100 mg L-dopy na kapsulu Inac ma ju aj iherb, a ten ma lacnejsie postovne.
Odporucam ti brat stress B zmes a tak dostanes aj nejaky ten B-6 extra