Otázky na RNG

lumaraki

Ahoj, RNG. Zacala som uzivat doplnky, aby som sa zbavila chemickych liekov pre ich vedlajsie ucinky. Ale napr. Locren vraj nesmiem vysadit, lebo budem mat busenie srdca, co som aj mala - najdlhsie 4 hodiny.
Requip musim znizovat po 2-och mg vzdy po 3-och tyzdnoch, aby si organizmus postupne privykal. A vzdy pridavam L-DOPU. Teraz som na 6 mg Requip a 360 mg L-DOPA.
Prosim ta, ak nahradim serrapeptazu a nattokinazu miesto liekov na tlak, ako dlho ich mozem uzivat?
A GABA sluzi aj ako vychytavac dopaminu?Dakujem Ti za odpovede, lumaraki

RNG

Rohovka sa postupne vyhoji sama, davaj pozor, aby si tam nedostal nejaku nakazu. Ak ti oci ocerveneju davaj si do nicj kvapky koloidneho striebra alebo roztoku citricidalu. Zasadne sa odnauc brhlit si oci rukami, lebo tak tam nanesies nakazy z nesterilnych ruk.

Nick44

Ahoj RNG, nevieš mi povedať, či nejaké doplnky možu pomocť pri regenerácii rohovky po miernom poškriabaní? Dakujem.

RNG

Roztok citricidalu co tu odporucam je 60 kvapiek 35%, alebo 35 kvapiek 60% do litra vody. To je zaroven aj denna davka na pitie, pit po malickych glgoch cely den.
Tak isto ta ista koncentraia sa da pouzivat na vyplachy, tiez do nosa aj oci

Danone40

Pan RNG. mam doma citricidal. v akom mnozstve a ako často ho mam uživat?. Uzivam chlorelu a v nej su vsetky tie vitamíny čo si pisal.

RNG

Polcas rozpadu/vylucenia vitaminu C je 1/2 az 1 hodina, esteru C asi 5 hodin. Vitamin B-9, tj kyselina listova ma asi 2 hodiny polcas vylucenia, aspon tak to uvadza vladny vyskum
www.ncbi.nlm.nih.gov

Terry90

RNG, nevies ako dlho v organizme po uziti posobi kyselina listova? Ci je to ako pri vitamine C a rychlo odide alebo sa v organizme aj chvilu zdrzi?

RNG

Lumaraki, pouzivas viacero liekov, co mozy okrem ineho sposobit slabost.Mnohe z liekov na vysoky tlak maju skodlivy ucinok -slabost. Tj okrem inych moznych.
Ja na zvyseny tlak odporucam si riedit krv nattokinazou a serrapaptazou, redsia klv lepsie pluynie v tele. Cievy sa daju roztahovat(vasodilatant, ACE efekt) aj ovocim hlohu(hawthornem, 2 az 5 gramov sucheho ovocia v kapsuliach.
Protizapalovych je tiez kopa, ako uz uvedena serrapeptaza, tiez curcuminoidy, boswelin a podobne.
Mydocalm/tolperizone je svalovy relaxant, tj to co v tele robi napr GABA.
Dva su tam dopamin agonisty(tiez vyvolavaju ospalost...) co sa da nahradit doplnkom priamo L-DOPA, co sa v mozgu zmeni na dopamin

RNG

Danone 40, nemam ani sajnu, ake nakazy mas v tele, ze sa ti to nelepsi. Ale mozes skusit brat ine antimikrobialne, ked ti tieto dostatocne nezaberaju.
Mas carvacrol z olivoveho oleja, citricidal, hoci aj ten menej ucinny, a samozrejme bezne doplnky ako selen zinok, jod, vitaminy D-3, E, C, K-2, to vsetko zlepsuje imunitu. A nezabudaj na tu zmes mikrovlaknin a kvalitne probiotika, lebo tie za nas bojuju statocne na celom antimikrobialnom fronte.

lumaraki

Ahoj, RNG. Rano nalacno uzivam Dopa mucucna a Calamarine. Po jedle Pritor, locren, corvaton, milurit, Novalgin, Mydokalm, Requip a doplnky Curcumin Turmeric Root extract, Serrapeptaza, Nattokinaza.
Nebije sa nieco v tej skladbe? Pokial sa nenajem a vezmem lieky a doplnky, mam aj elan na pracu atd...Ale potom som zachvilu malatna, ospala, nic nevladzem a elan sa vytrati...
Trva to 4-5 dni odkedy beriem doplnky.
Este by som chcela uzivat citricidal, orega. olej, Samento, mozno aj NAC, lebo len co zaklonim hlavu, alebo ju len narovnam, leje sa mi dole krkom akasi vodicka a hned sa dusim, lebo nemam mandle. Netreba nieco upravit? lumaraki - dakujem.