Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Nevidim ziadny dovod pre co nie. Len pozor s amygdalinom, vyssie davky pod vplyvom zaludocnych kyselin vyvijaju kyanidy, pre to osobne som s amygdalinom opatrny.
Idealne amygdalin sa dava injekcne do ciev alebo berie entericky pokryty, aby ho zaludocne kyseliny nerozlozili a aby sa absorboval az v crevach, kde sa dostane do obehu ako neskodna latka a rozpadava na kyanidy az v kyslych rakovinnych bunkach

RNG

Roman 27, pouzivaj vsetko na raz, a aj tak neviem, ci ti to dostatocne pomoze.
Ja radim najma extrakt z olivovych listov(davka oleuropeinu je 3 x 300 mg) tiez kvapky samento, coumanda a banderol, 2 x 15 kvapiek z kazdeho a zaroven brat odmaskovace, ako serrapaptaza(3 x 120 000 IU) a NAC(2 x 600 az 1200 mg)

Roman27

Zdravim Vas RNG,

Viete mi prosim poradit? Mam chlamidie v dutinach a este doliecujem boreliozu. Co je sinejsie na to? MMS, Citricidal(mam 60% z USA od firmy CRM Co Inc...myslite inak ze je fajn tento?) bo koloidne striebro 20ppm 100ml denne? Môžem popripade uživať všetko naraz?

Dakujem za Vas cas...

Z pozdravom Roman

RNG

Na klby pomaha brat rozne klbove doplnky, od zelatiny(zivocisnej), huspeniny, obhryzania dobre uvarenych kosti a sliach az po doplnky obsahujuce glucosamine, hyaluronicku kyseliny, MSM a rozne protizapalove.

RNG

AS2, na polyneuropatiu si trebazvysit viralnu imunitu v prvom rade, lebo su to rozne virusy, co napadaju nervove obaly. pozri cez google pod mojim nickom a slovom herpes, ako na to roznymi doplnkami. Odporucam jej brat aj DHA, 1.5 gramu denne, najdes ho v krill oleji alebo este lepsie v calamarine. Tato omega 3 kyselina je totiz nevyhnutna na regeneraciu poskodenych nervovych obalov=myelinu.
Kblove bolesti a rozne ine reumaticke bolesti su najma vysledkom cinnosti roznych vnutrobunecnych parazitov
mykoplaziem. Ja proti nim bojujem uspesne pouzivanim extraktu z olivovych listov, a kvapiek samento, coumanda, a banderol. To iste pomaha aj proti dnes velmi castym boreliozam a chklamidiam, co tiez moze viest k reumatickym problemom(artritis, osteoartritis...)
Krce v nohach mozu byt vysledok nedostatku draslika, odporucam solit solou so znizenym obsahom sodika, kde je sodik ciastocne nahradeny draslikom.
Na vyrony a krvne zrazeniny v tele pomaha brat fibrinolyticke enzymy, ako nattokinazu( 3 x 4000 FU) alebo serrapaptazu( 3 x 120 000 IU)
Mastickovanie zvonku tomu velmi nepomaha.
Heparin a jeho rozne derivaty sice riedia krv, ale nevedia rozpustit krvne zrazeniny, ani ked si ich pichas do brucha.

RNG

janelan, nezabudaj na doplnky jodu a selenu.Ked naberas vahu, znamena ze ti poriadne nepracuje stitna zlaza, pripadne aj ine , ako nadoblickova.

RNG

janelan, yam, tj vlastne Diosgenin, co yam obsahuje ti velmi pravdepodobne pomoze. Davka Diosgeninu 200 mg ti napravi hormonalne kolisania, co odstrani tie stiedania horucava/zima a zaroven napravi hospodarenie s mineralmi, lebo inac dostanes po case osteoporozu. Ak ti namerali osteopeniu alebo osteoporozu, odporucam brat aj doplnok mineralov na kosti a vitaminy D-3 a K-2
Swansonvitamins.com ma kvalitny yam,standardized, kde v kazdej kapsuli je 40 mg Diosgeninu, takze beries 5 kapsuli denne.
Maju sice velmi drahe postovne, ale prechod je dost dlhy proces, tj toho yamu potrebujes vela, aj neskor po prechode sa oplati brat aspon polovicna davka, takze zasob sa nalezite, aspon na pol roka az rok .

AS2

Dobrý deň,
ešte poprosím o radu - manžel mal pred 6 týždňami škaredý výron na členku po úraze. Má to stále opuchnuté aj keď to mastí fastum gelom, Heparoidom...dnes si šiel kúpiť kostihoj že si dá obklad na to. Neviem čo by mohlo pomôcť vstrebať ten opuch?
Aescín už užíval veľmi nezabral.

AS2

Dobrý deň,
chcem Vás poprosiť o radu.
Mojej mame 70r. diagnostikovali polyneuropatiu. Nezistili jej však príčinu - cukrovku nemá. Prejavuje sa to u nej pocitom skrčenej ponožky a kŕčmi v nohách v noci. Potrebovala by som radu čo by jej mohlo pomôcť, aké vitamíny a výživové doplnky? Zatiaľ má len liek Lyrica ale je z neho extrémne ospalá a na ťažkosti jej nezaberá. Okrem polyneuropatie má aj atrózu kolenných kĺbov a lieči sa na vysoký skákavý krvný tlak, užíva lieky Hydrochlorothiazid a Isoptin.
Zatiaľ sa mi zdá že s tou polyneuropatiou jej lekári nepomohli vôbec. Ďakujem za ochotu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk