Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

redka

ja by som mala tiez otazocku... niekde som citala, ze selen by sa nemal brat spolu s jodom... je na tom nieco pravdy, ak ani preco? a tiez, ze selen je dobre brat nalacno...

redka

claire jablko jedz aj so supkou... obsahuje vlakninu, ktora je potravou pre tie probioticke kultury... cize tym jablkom podporis ich mnozenie, rast...

sm1

RNG dakujem za odpoved takze asi skusi zas ten policosanol,ale este mam poslednu otazku.mohla by mat zvyseny homocystein a preto ten cholesterol neklesa?lebo ne ten jej krv nebrali....

mayusa

Zdravim RNG,

chcela by som ta poprosit o radu. Ale pred tym ti chcem este srdecne podakovat za kazdu radu ktoru si mi dal doteraz a taktiez za vsetkich ktorim tu dennodenne radis a pomahas. Velka vdaka za tvoju pomoc.
a moja otazka je: Manzel ma posledne dni toho vela v praci a zabuda ci by bol daky doplnok na sustredenie, pamat z iherbu na to.

Dalej dalsi clen rodiny (mlady 25 rocny) ma v praci stresy je pod tlakom a zacalo sa to prejavovat na jeho zdravi. Nervozita, podrazdeny zaludok, slezina, pankreas,a s tym spojene bolesti brucha a prechadza to do psychickych stavov. Bol u lekara a ten mu dal tabletky na ukludnenie, na nervy ale velmi nie som za to tak sa chcem opytat ci je daky doplnok na psychicku pohodu a ostatne organy.
Ako zregenerovat slezinu a pankreas?
Tiez z iherbu by sa daco naslo na to?

Vrucna Vdaka Ti a nech sa Ti dari

RNG

Nuz na noc nie je dobre vela jest, preto ze je travenie dost spomalene a creva potrebuju tiez odpocinok, takze vtedy sa jedlo pohybuje v crevach pomalsie a probiotika maju dost casu na rozmnozenie a usadenie sa na crevnych stenach.

RNG

nuz kyani je sice bohate na antioxidanty, ale nema nic spolcne s cholesterolom.
Regalen nepoznam, tj jeho ucinky, ale podla popisu su to len slabe vytazky z roznych bylin, takze ocakavat od toho klinicku ucinnost je naivita.
Zerochol je len zmes sterolov a teda na hladinu cholesterolu maju dost maly ucinok, znizuju trosticku LDL ale zaroven aj HDL, co je zle. Voci tomu napr policosanol znacne znizi LDL a trochu dokonca zvysi HDL, co je zelatelne.
Samozrejme nemozes ocakavat ziadne zazraky, ale vysledky s policosanolom za mesiac-dva pouzivania kazdodenneho boli v priemere statisticky porovnatelne s roznymi liekmi.
A to bez skodlivych postrannych ucinkov chemickych farmaceutik

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk