Otázky na RNG

lumaraki

Dakujem ti za cenne rady, RNG. Brat hovori, ze bude robit hocico, len aby nezazil znova tu hroznu bolest. Lekarka mu poradila aj plzenske pivo, ze to jedine je zasadite a skutocne mu bolo po nom dobre. Vdaka, lumaraki.

simka111

V poslednú dobu som zažila veľa stresu. Asi tri dni po tom som začala mať pocit akoby mi trpla ľava ruka, ale len od lakta k dlani a k prstenniku a malíčku, potom som mala pocit akoby som celou rukou nemohla hýbať, ako chcem, akoby bola nemotorna.. zrazu po mne začali chodiť zimomriavky, prišlo mi zle, ale nie tak normálne zle, že človek zrazu nič nevdí, nepočuje, ale akoby sa to zastavilo pri tom, že mi len trocha hučalo v hlave... začalo ma triasť akoby som mala zimnicu, dosť som sa spotila a nakoniec mi bolo zle na žaludku a dosť sa mi odgrgavalo... moja mamka povedala, že to je vystresovaným žalúdkom,mala asi pravdu, lebo ked sa mi poriadne poodgrgavalo, tak mi to prešlo...
Dnes som v tej istej ruke citila lamanie, začali po mne chodiť zimomriavky a opät mi bolo na žaludku zle.... čim to je ???

čo ma žalúdok z rukou?? mam strach, pretože ide o ľavú ruku.... dakujem.

RNG

Tik su skraty v mozgu. Na to moze pomoct brat DHA a EPA, Celkove na mozog je dobre brat aj lecitin.
Dna je nasledok privela kyseliny mocovej v tele, ktora sa vytvara z purinov. Na to pomoze telo alkalizovat, lebo soli kyseliny mocovej su ovela lepsie rozpustne vo vode, ako samotna kyselina mocova a tak sa dostanu z tela von cez ladviny a samozrejme vyhybat sa jedlam s vysokym obsahom purinov. Najlacnejsie na to je odkyslovac vin, Kalinat, davka 2 gramy skoro rano na prazdny zaludok, rozpustene v sialke teplej vody, jest az 2 hodiny neskor.
Pozri na
www.acumedico.com
Docasne mozno brat aj protizapalove, ako napr curcuminoidy s bioperinom alebo serrapeptazu, co zmiernia zapaly

lumaraki

Ahoj, RNG. Moj mladsi brat ma od malicka tik. Ustavicne potriasa hlavou a pravou rukou, niekedy plecami, ustami. Lekari skusali vsetko mozne, no nic nepomohlo. Mohol by este teraz nieco pre seba urobit? Ma 57 rokov. Navyse sa mu teraz prihlasila dna a strasne trpi. Za 1/2 roka schudol 13 kg. Ako mu pomoct? lumaraki

lumaraki

Dobry den, RNG. Prosim ta este o radu. Od minuleho leta mam nad clenkom vpredu pokozku na jednej nohe cervenu. Niekedy viac, niekedy menej, ale vzdy, Moze to suvisiet s diabetom? No a nohy mi opuchaju - posledny rok zrejme aj od liekov. Mozes mi nieco poradit? Daki, Lumaraki.

RNG

SM1, ja som mal, kedysi obchody s doplnkami na Slovensku, ale som uz z toho vyse 5 rokov von.
Odporucam ti napr firmu iherb.com kde maju vsetko menovane v pomerne dobrych cenach a s najnizsim postovnym na Slovensko.

RNG

Skoro vsetky doplnky na lacno sa trosticku lepsie absorbuju, ale rozdiel je casto zanedbatelny, takze tomu by som nevenoval extra pozornost.

Na prazdny zaludok sa beru doplnky proti helikobakteru pilori, lebo tak sa tam dosiahne maximalna antimikrobialna koncentracia