Otázky na RNG

RNG

Povodne studie boli robene s 3 x 4 unce cerstvo vytlacnej stavy, tj 3 x 120 ml. stavy po dobu 2 mesiacov.
1.5 gramu krat 200 je hruba ekvivalent 300 ml stavy.
Preto to odporucam v tejto davke, co je ovela viac, ako tie bezne konzervovane tekute produkty

Lia84

aha, tak to som si nevsimla, ze to nie je freeze dried...a co hovorite na znacku Piping rock, aloe vera powder?
Vam kolko vydrzi to balenie 50g od Swansonu? ked 50g je ako 10l aloe stavy, tak je skutocne nutne pit az 1,5g denne?

Lia84

Dobry den, chcela by som sa opytat na Vas nazor na aloe vera prasok znacky Superior Source Aloe Vera 10,000mg Powder. Citala som, ze neodporucate stavy, ale skor mrazeny prasok. Moze byt tento superior ekvivalentom Swansonu, ktory mi pride dost drahy? Kolko Vam vydrzi jedno balenie? Dakujem za odpoved a prajem pozehnane sviatky :)

RNG

Na onychomykozu odporucam 5% oreganovy olej, bez ohladu na to aku znacku. Takze cisty, s 85% carvacrolu rozriedis na 5% ked zoberis jednu kvapku oreganoveho a pridas 17 kvapiek olivoveho.
Casto ale oreganove oleje uz obsahuju 3/4 olivoveho oleja,tak tie staci riedil len 1 kvapka oreganoveho na 4 kvapky olivoveho.

Maruska9

Dobry den pan Rng,
chcela by som sa Vas spytat ci by ste mi vedeli a mohli poradit, ktory oreganovy olej je lepsi na plesen na nechtoch ruk -onychomykoza. Nasla som na internene 100% oreganovy olej (30ml) 86% karvakrolu a dalsi 10ml etericky oreganovy olej --tiez 86% podiel karvarolu.. Pri tychto dvoch olejoch neuvadzaju obsah thymolu... Ale nasla som este jeden oreg. olej. len je tiez etericky..10ml balienie, obsahuje 60% carvacrolu a 5 % thymolu.... tak sa Vas chcem spytat ktory je podla Vas ten najlepsi a najucinnejsi...

Planujem ho uzivat vnutorne..to viem, ze bude potrebne riedit s inym olejom - zvolim olivovy pravdepodobone...(mozete mi odporucit v akom pomere ho riedit, prosim?) ale chcem sa Vas este spytat ci ho na tie postihnute nechty mozem pouzivat aj neriedeny... 1- 2x denne. Dakujem Vam vopred za Vase odpovede..a prajem Va, krasne pozehnane sviatky ..m

RNG

Nuz aj lutein moze pomoct, ale ja som za silnu zmes carotenoidov ako ma napr swansomvitamins.com pod menom Full specrum carotenois complex plys tiez specialny carotenoidom, astaxanthinom v davkach az 12 mg.
Vyskum na makularnu degeneraciu bol robeny s davkami 200 mg safranu(sofron) denne Tu napr spomina kladne vysledky pri brani malych davok safranu, ja odporucam podstatne vacsie Ale spomina tam aj ine antioxidanty.
www.drweil.com