Otázky na RNG

RNG

nuz kyani je sice bohate na antioxidanty, ale nema nic spolcne s cholesterolom.
Regalen nepoznam, tj jeho ucinky, ale podla popisu su to len slabe vytazky z roznych bylin, takze ocakavat od toho klinicku ucinnost je naivita.
Zerochol je len zmes sterolov a teda na hladinu cholesterolu maju dost maly ucinok, znizuju trosticku LDL ale zaroven aj HDL, co je zle. Voci tomu napr policosanol znacne znizi LDL a trochu dokonca zvysi HDL, co je zelatelne.
Samozrejme nemozes ocakavat ziadne zazraky, ale vysledky s policosanolom za mesiac-dva pouzivania kazdodenneho boli v priemere statisticky porovnatelne s roznymi liekmi.
A to bez skodlivych postrannych ucinkov chemickych farmaceutik

sm1

RNG mama velmi obmedzuje cukor a bielu muku,ona zije zo zeleniny,chliep si kupuje razny.......doktorka jej odporucila policosanol,objednali sme ho a po 3 mesiacoch neklesol...sama doktorka bola prekvapena ze je prva...preto teraz radi nasadit satiny nech klesne a potom skudit nieco prirodne

RNG

PF 2014, mas zrejme malo kyselin a ked si ich rozriedis vodou zacnu sa ti nejake rozkladne procesy v zaludku a tvoria sa tam drazdive alebo dokonca toxicke latky.
Snaz sa kyseliny nerozriedit pitim privela vody naraz, pripadne si ich doplnit, ked ti ich telo nevyraba dost. Kyseliny a enzymy su nevyhnutne oboje v dostatku na spravne travenie a sterilizovanie jedla ne zle travenie a absorbcia vedu k zamoreniu tela a alergiam.
A nezabudaj na mikrovlakniny a probiotika, aj tie cistia traviaci system a naviac produkuju hromady protilatok proti roznym skodlivym mikrobom.

RNG

SM-1, policosanol v davke 2 x20 mg pozitivne znizuje cholesterol este som mepocul ze by to niekomu neucinkovalo. Podobne je aj Red Yeast Rice, davka 2 x 1 gram.
Pecen vyraba cholesterol z prebytocnych cukrov, takze odporucam obmedzit cukry a vyrobky z bielych muk a jest miesto toho menej sacharidov a to len komplexnych(celozrnne, nizky glycemicky index).

PF2014

Potreboval by som pár rád. Prečo mi môže byť zle z čistej vody? Teda keď pijem čistú vodu, žalúdok mi ju moc neberie, ale aj celkovo, keď vypijem viacej vody, je mi ťažšie. Z mlieka je mi divne, z vajec, oleja, masla atď. Žalúdok mi veľa potravín neberie a je mi divne.

sm1

Dobry den,poprosila by som o radu.Moja mamina ma 60 rokov a asi pred piatimi rokmi jej zistili vysoky cholesterol.Odmieta uzivat statiny.cholesterol sa pohybuje okolo 8,2 a teraz po poslednom merani 9.6.stravuje sa zdravo,pohybu ma dost.uzivala policosanol,zerochol,lecitin a neklesol,prave naopak stupol...a tak sa chcem spytat kde este moze byt problem.vsetky ostatne vysledky ma v poriadku,cukor,triglyceridy....doktorka na nu tlaci aby zacala s chemiou...
dakujem za odpoved

redka

Peggy niektore veci z iherb kupisaj na slovenskych eshopoch, len trochu drahsie. Napriklad na hoogle sk alebo oliveland alebo tusim aj na evitaminy sk