Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

doesntmatter

Pan RNG mozem poprosit o to aby ste ma kontaktovali na e-mail: dragonchiko@gmail.com ?
Mam par osobnych otazok ohladom imunity, dakujem :)

orol

Zdravim RNG

poprosim Ťa o názor na Polygonatum multiflorum (L.)
-V neskorej jeseni chcem urobit tinkturu z korena a vnutorne ju uzivat. Koren najprv vysusit a tak zaliat liehom, alebo len cerstvy koren zaliat liehom ? -Stracaju sa susenim korena „jedovate“ latky obsiahnute v koreni? Je vobec vnutorne uzivanie tinktury bezpecne?

P.s- inak nie je to nahodou bylina tiez vhodna pre Teba ? Ked urobim tinkturu, mozem ti cast poslat. P.s- dakujem aj za predosle nazory, rady.

RNG

A mas strach, tak si pre istotu co najskor glgni koloidnej striebornej vody, skor nez sa ti obsah zaludka dostane do criev.Lebo tam je to uz problematickejsie vynicit.

RNG

Redbatica, pri kolostre je dolezity obsah imunoglobulionov a lactoferrinu.
Kvalitne collostrum ma obsah aspon 25% imunoglobulinov. Osobne mam najradsej collostrum z Noveho Zealandu, kde sa kravy volne pasu, zamorenie v pode je velmi male a kravy nedostavaju ani hormony, ani antibiotika.
Teda ja osobne kupujem znacku Symbiotic, velke balenie prasku(595 gramov) a keby som to potreboval na nejaku chorobu alebo vysilenie, tak pouzivam davky najmenej 2 x 15 gramov prasku.
Posledne som to pouzil pre manzelku zamixovane do chaga caju, ked ju napadol virus VZV(sposobuje ovcie kiahne u deti, nosime ho v tele cely zivot a ked poklesne viralna imunita, hlavne u starsich ludi, prejavi sa ako nebezpecny pasovy herpes , co moze zautocit na nervy, mozog a zrak)

RNG

Inac jedine, co musis robit je nebrat probiotika spolu s antimikrobialnymi, musis dat medzi ne pauzu najmenej 3 hodiny.Berberine je antimikrobialny, podobne napr ako oreganovy olej, collostrum, citricidal a podobne.

RNG

Claire, ja tu nespominam vsetko, co by mohlo pomoct, iba tie najbeznejsie. A v poslednom case sa coraz viac pouziva berberine, tj ucinna zlozka z napr brusnic vo vacsich davkach ako antimikrobialny prostriedok na crevne aj urinarne nakazy, dokonca je uziticny aj na cukrovku DM-2, nemam ani sajnu, aky to ma tam mechanizmus, ale viem ,ze to pracuje.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk