Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Miroarksi

Dobry denn RNG, prosim Vas chcem sa opytat, cital som niekde v diskusiách, ale neviem o tom najst nic viac. Preto sa chcem u Vas informovat, zistili mi, ze mam nabeh na DM2 preddiabetes. Cital som o ketogennej diete. Viete mi prosim poradit? Niekde som zahliadol, tu na tomto fore, ze ste drzal bezsacharidovu dietu, prosim aky je postup? Nezhorsilo sa Vám ? Aky máte nato názor? Som na diete momentalne. Dakujem

orol

Zdravim RNG - ( este k otazke z 11.6. o 16:41 a odpovedi zo dna 11.6. o 21:57)

Yarrow zraza krv, tak sa to uvadza vsade, OK.

-Znamena to ale, ze pri uzivani Yarrow budem mat potom v tele prihustu krv ??? Nerozumiem tomu, ale nedava mi to logiku, kedze viackrat som cital, ze Yarrow znizuje tlak a posobi proti infarktom a porazkam (zrejme kyselina salicylova a dalsie zlozky). Kde je teda pravda ?

-mozem alebo nemozem uzivat Yarrow, ked mam vysoky tlak 155/95 a upchate srdcove cievy? Jedna sa mi vylucne o to, ci mozem pri mojej diagnoze uzivat medikamenty, ktore zrazaju krv. Objasni mi to prosim, aby som to uz konecne pochopil a nech nezomriem sprosty, dakujem.

PF2014

Chcel by som si po prvýkrát objednať nejaké veci z iherb, stačia tieto veci na nejaké tie mikroby, a zápaly, keby som objednal tieto - extrakt z olivových listov, D-mannosu, sangre de grado, cumandu, NAC, serrapeptaza. Či to dokáže vykriť nejaké nákazy ako streptokoky, event. borelioza atď.

RNG

Verondza, samento nie je vyluh z vilcacory, ale specialny vytazok, kde cast TOA(tetracyklicke oxindolove alkaloidy) je kompletne vylucena, takze to obsahuje len POA(pentacyklicke oxindolove alkaloidy)
Podla lekarov davka 2 x 15 kvapiek Samenta ma ucinok asi podobny 18 gramom vilcacory(uncaria tomentosa, cat's claw) branym denne. Tj ten vyluh z 50 gramov v pol litri alkoholu by musela pit na 2-3 krat, co samozrejme je hlupost. Neviem, kto jej to poradil, ale iste nie lekar, co sa zaobera s potravinovymi doplnkami.
Extrakt z olivovych listov ma silny a lacny najma swansonvitamins,ktoreho silne 750 mg kapsule obsahuju 150 mg oleuropeinu, tj beries ich 3 x 2 kapsule denne, inytenzivne, 2 x 1 dlhodobo udrzobne.
Tie druhe ako coumanda a banderol najdes na Iherb.com
Ako dlhom je dost tazko povedat, to je individualne. Napr ja to beriem uz treti mesiac a hodlam v tom pojkracovat este nejaky cas. Bedrove klby mam uz v poriadku, aj kolena, ale este stale citim akusi neohybnost v tele, co moze byt sposobene aj kyselinou mocovou, ale aj mykoplazmami
Na kyselinu mocovu zacnem asi brat entericky baleny alkalizator, nakolko si doplnam kyseliny na travenie v zaludku, co mi celkove okyslije telo a teda sa mi zhromazduje iste v tele slabo vo vode rozpustna kyselina mocova vo forme ostrych krystalikov. A to sa da odstranit alkalizaciou, lebo napr mocovan draselny alebo sodny su az 100 krat tak dobre rozpustne vo vode, ako kyselina mocova a teda tak sa daju z tele vymyt.

verondza

dakujem rng,
samento je nieco ine ako alkoholovy vyluh vilcacory? mama uziva vyluh 50g vilcacory v pol litri liehu.je to uplne zbytocne? extract z oliv.listov od swansona si zozeniem a avokado tiez bude jest,to samozrejme nie je problem. ale neviem najst,co je coumanda a benderol.kde to zozeniem?
a ako dlho asi treba uzivat az 6 kapsli toho oliv.extraktu(tych 300mg oleuropeinu)? a ktore doplnky na regeneraciu klbovej hmoty su tu vhodne? dakujem ti velmi pekne za rady a cas. uz asi aj rok sem chodim pre mudrosti,ale stale z toho nie som mudra :-(.

RNG

Klby treba mazat proti vydieraniu, odporucam jest 2 avokada tyzdenne.
Zapaly klbov su z roznyc dovodov, ale najma z cinnosti mykoplaziem, tak ako to mam aj ja. Na to nepomoze nic ine, ako bojovat s mykopazmami, an co pouzivam extrakt z olivovych listov(3 x 300 mg oleuropeinu) a 2 x 15 kvapiek zo samenta, coumandy a banderolu. Nenamahaj sa to najst na Slovensku, to je zbytocna strata casu. A protizapalove, ako curcuminoidy, boswelin, obstreky kortikoidmi a ine sice zmiernia zapal a bolesti, ale nezastavia destrukciu klbov.
Tam treba adresovat pricinu, tj mikroby, co to sposobuju. A brat do[plnky na klby, co ti regeneruju klbovu hmotu, ktora je zrejme znacne vydrana.

Ivka 1

Verondza skús Forever Freedom a Forever Active Ha.Doplní sa synoviálna tekutina,ktorá premasťuje kĺby a freedom napomôže obnove chrupaviek.

verondza

este opravim..asi nie artroza,ale artritida. to je asi zapal klbov sposobenych artrózou. dufam,ze som to nepoplietla. artrozu ma len druhého stupna a to vraj nie je az take zle..ale ona ma z toho zapalu velke bolesti,chodi len s palickou.

verondza

dobry den rng,
uz dlhsie sa snazim zorientovat v tvojich radach,ale nedari sa mi dat dokopy doplnky vhodne pre moju mamu. mohol by si mi prosim strucne poradit? ma 70 rokov a hlavny problem je artroza kolenných klbov. chodila na kadejake obstreky, brala lieky,ale napomahalo. okrem toho ma teraz bolesti lytok,opuchaju a su zapalene,asi to bude problem so zilami. ide na vysetrenie.
uz asi pol roka berie rybi olej,ale asi malo,lebo ho brala len kapsulu denne. kupila som jej teraz olej z trescej pecene,nie v kapsuliach,to snad bude lepsie.alebo by bol pre nu leosi cisty rybi olej?okrem toho berie lecitin podla tvojich rad a este tinkturu z vilcacory.co by si mi prosim poradil na ten zapal klbu a aj na osteoporozu? berie nejaky vapnik,ale podla toho,co pises,tak to nie je dobry doplnok.
viem, ze radis bone essentials,neexistuje nieco podobne,co sa da zohnat na slovensku,aby sme nemuseli platit postovne? berie lieky na srdce,mala kolisavy tlak. dakujem vopred velmi pekne za radu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk