Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Miroarski, nizkosachariodova alebo bezsacharidopva dieta sa nazyva ketogenna. Nou sa da do znacnej miery kontorlovat chladina cukru v krvi. Cukor sa da dost jednoducho odcvicit, rychla chodaz 1 hodinu denne ti narobi doslova zazraky.

RNG

Orol, kyselina salicilova riedi krv minimalne, a nijak nevie rozbijat krvne zrazeniny. Ani octan salicilatu=aspirin nerobi p nic viac, naviac rozpusta napr zaludocny maz, tj poskodzuje zaludocne steny a az 120 000 ludi v USA skonci rocne na pohotovosti s krvacanim do xaludka a criev, z coho 17 000 na to nakoniec dokonca zomrie.
Ci ho mozes pouzivat, ked mas zapchate koronalne cievy, to ti nepoviem. Ale mozes pouzivat lecitin aj 3 krat do tyzdna plnu lyzicu. nattokinazu a serrapptazu, aby sa ti netvorili krvne zrazeniny.

RNG

ED-manosa riesi len streptokoky v urinarnom trakte. Na streptpkoky v celom tele odporucam najma roztok citricidalu, kde aj ten dnesny slaby vo vyssej koncentracii je lepsi ako nic.Samozrejme aj odmaskovace ako NAC a serrapeptaza,
Na boreliozu je najucinnejsi extrakt z olivovych listov, davka oleuropeinu v nom musi byt 3 x 300 mg intenzivne, 2 x 150 mg dlhodobo udrzobne, najma pri borelioze a mykoplazmach to je dlhy proces. Este dlhsi je pri plucnych chlamidiach, kde by som okrem plnej davky oleuropeinu pouzival aj kvapky samenta, coumandy a banderolu.
A nezabudaj na mikrovlakniny a kvalitne probiotika, lebo tieto su schopne vyrobit viac obrannych latok, ako cele telo, teda ked si ich nasadis a podporujes rozmnozovanie cely zivot branim zmesi mikrovlaknin.

Miroarksi

Dobry denn RNG, prosim Vas chcem sa opytat, cital som niekde v diskusiách, ale neviem o tom najst nic viac. Preto sa chcem u Vas informovat, zistili mi, ze mam nabeh na DM2 preddiabetes. Cital som o ketogennej diete. Viete mi prosim poradit? Niekde som zahliadol, tu na tomto fore, ze ste drzal bezsacharidovu dietu, prosim aky je postup? Nezhorsilo sa Vám ? Aky máte nato názor? Som na diete momentalne. Dakujem

orol

Zdravim RNG - ( este k otazke z 11.6. o 16:41 a odpovedi zo dna 11.6. o 21:57)

Yarrow zraza krv, tak sa to uvadza vsade, OK.

-Znamena to ale, ze pri uzivani Yarrow budem mat potom v tele prihustu krv ??? Nerozumiem tomu, ale nedava mi to logiku, kedze viackrat som cital, ze Yarrow znizuje tlak a posobi proti infarktom a porazkam (zrejme kyselina salicylova a dalsie zlozky). Kde je teda pravda ?

-mozem alebo nemozem uzivat Yarrow, ked mam vysoky tlak 155/95 a upchate srdcove cievy? Jedna sa mi vylucne o to, ci mozem pri mojej diagnoze uzivat medikamenty, ktore zrazaju krv. Objasni mi to prosim, aby som to uz konecne pochopil a nech nezomriem sprosty, dakujem.

PF2014

Chcel by som si po prvýkrát objednať nejaké veci z iherb, stačia tieto veci na nejaké tie mikroby, a zápaly, keby som objednal tieto - extrakt z olivových listov, D-mannosu, sangre de grado, cumandu, NAC, serrapeptaza. Či to dokáže vykriť nejaké nákazy ako streptokoky, event. borelioza atď.

RNG

Verondza, samento nie je vyluh z vilcacory, ale specialny vytazok, kde cast TOA(tetracyklicke oxindolove alkaloidy) je kompletne vylucena, takze to obsahuje len POA(pentacyklicke oxindolove alkaloidy)
Podla lekarov davka 2 x 15 kvapiek Samenta ma ucinok asi podobny 18 gramom vilcacory(uncaria tomentosa, cat's claw) branym denne. Tj ten vyluh z 50 gramov v pol litri alkoholu by musela pit na 2-3 krat, co samozrejme je hlupost. Neviem, kto jej to poradil, ale iste nie lekar, co sa zaobera s potravinovymi doplnkami.
Extrakt z olivovych listov ma silny a lacny najma swansonvitamins,ktoreho silne 750 mg kapsule obsahuju 150 mg oleuropeinu, tj beries ich 3 x 2 kapsule denne, inytenzivne, 2 x 1 dlhodobo udrzobne.
Tie druhe ako coumanda a banderol najdes na Iherb.com
Ako dlhom je dost tazko povedat, to je individualne. Napr ja to beriem uz treti mesiac a hodlam v tom pojkracovat este nejaky cas. Bedrove klby mam uz v poriadku, aj kolena, ale este stale citim akusi neohybnost v tele, co moze byt sposobene aj kyselinou mocovou, ale aj mykoplazmami
Na kyselinu mocovu zacnem asi brat entericky baleny alkalizator, nakolko si doplnam kyseliny na travenie v zaludku, co mi celkove okyslije telo a teda sa mi zhromazduje iste v tele slabo vo vode rozpustna kyselina mocova vo forme ostrych krystalikov. A to sa da odstranit alkalizaciou, lebo napr mocovan draselny alebo sodny su az 100 krat tak dobre rozpustne vo vode, ako kyselina mocova a teda tak sa daju z tele vymyt.

verondza

dakujem rng,
samento je nieco ine ako alkoholovy vyluh vilcacory? mama uziva vyluh 50g vilcacory v pol litri liehu.je to uplne zbytocne? extract z oliv.listov od swansona si zozeniem a avokado tiez bude jest,to samozrejme nie je problem. ale neviem najst,co je coumanda a benderol.kde to zozeniem?
a ako dlho asi treba uzivat az 6 kapsli toho oliv.extraktu(tych 300mg oleuropeinu)? a ktore doplnky na regeneraciu klbovej hmoty su tu vhodne? dakujem ti velmi pekne za rady a cas. uz asi aj rok sem chodim pre mudrosti,ale stale z toho nie som mudra :-(.

RNG

Klby treba mazat proti vydieraniu, odporucam jest 2 avokada tyzdenne.
Zapaly klbov su z roznyc dovodov, ale najma z cinnosti mykoplaziem, tak ako to mam aj ja. Na to nepomoze nic ine, ako bojovat s mykopazmami, an co pouzivam extrakt z olivovych listov(3 x 300 mg oleuropeinu) a 2 x 15 kvapiek zo samenta, coumandy a banderolu. Nenamahaj sa to najst na Slovensku, to je zbytocna strata casu. A protizapalove, ako curcuminoidy, boswelin, obstreky kortikoidmi a ine sice zmiernia zapal a bolesti, ale nezastavia destrukciu klbov.
Tam treba adresovat pricinu, tj mikroby, co to sposobuju. A brat do[plnky na klby, co ti regeneruju klbovu hmotu, ktora je zrejme znacne vydrana.

Ivka 1

Verondza skús Forever Freedom a Forever Active Ha.Doplní sa synoviálna tekutina,ktorá premasťuje kĺby a freedom napomôže obnove chrupaviek.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk