Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

eminka

Prečo je prosim napisane na serrapeptaze,ze nie je vhodna do 25rokov? ja podla vasich odporuceni davam aj malym detom.dakujem

RNG

Jod selen Ecko a D-3 sa zdrZuju v tele dlhodobo, takze ich ber hociako chces, len v priemere by si ich mala brat dost. Vitamin C ale z tela vypadava velmi rychlo, preto ho treba brat co najcastejsie cez den
A ja odporucam vitamin Cbrat aspon 3 000 mg=3 gramy denne, podla rad najma Linusa Paulinga, dvojnasobneho nositela Nobelovej ceny z casov, ked ju este davali za skutocne zasluhy a nie dnes, ked ju davaju kadekomu, co sa o nu nezasluzil, vid Obama. Inac "megadavky" vitaminu C sa pomaly prebojovavaju aj do monopolnej mediciny, donekonecna sa pravda neda zastierat.

redka

a ako to cele brat? asi ten selen by mal ist s jodom... ale so selenom je asi dobre hned brat aj ecko... zas nehcem 10 tabliet naraz hlatat :)

redka

vit. c - ester c 100 mg s bioflavonidmi; vit e 400, zinok L-Optizinc 30 mg (tato forma je dobra?), selenium 200 mcg, vit d + k2 + jod (5000 + 1100 + 1000)

redka

nahadzala som si do kosika na iherbe nejake pripravky podla zoznamu, co si tu dal.. na bezne kazdodenne uzivanie... jod, selen, vit, d, c,..... nemas nejaky mail, kde by som ti poslala zoznam z kosika a ty sa pozries ci som dobre vybrala... velmi by si mi pomohol... nechcem tu vypisovat vsetky znacky....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk