Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Rhapsody, roznych prostiedkov su stovky ale ja sa tu snazim radit tie najucinnejsie, tj na hlieny NAC, serrapaptazu, oreganovy olej
A musis si vybit tu nakazu v prinosnych dutinach alebo adresovat rozne mozne alergie. Ja momentalne kaslem a tak som si vyrobil znova kvapky do nosa z kokosoveho oleja a citricidalu, a pouzivam samozrejme NAC, serrapeptazu a oreganovy olej ustne, ale aj inhalujem

Jozi3

Zdravím RNG,

mám taký problém. Mám tetániu, na ktorú mi prišli začiatkom apríla po prekonaní ataku a odvozu sanitkou. Fyzické prejavy mi až tak nestrpčujú život, no horšie je to so psychikou. Mávam úzkosti, strach, som podráždený, neviem sa sústrediť, atď. Postupom času mám pocit, že som upadol do depresie, pretože nedokážem normálne fungovať, nič ma nebaví, aj k základným činnostiam sa musím premáhať, smutná nálada, som spomalený, mám akoby spomalené vnímanie s miernymi pocitmi derealizácie.

Chcem sa spýtať na liečbu týchto stavov potravinovými doplnkami, lepšie povedané, dalo by sa nejakým spôsobom zistiť, ktorý z neurotransmiterov v mozgu mi robí šarapatu, resp. či je za tieto moje stavy naozaj zodpovedná nízka hladina serotonínu ?

Chemické AD som ešte v živote nebral, a stále váham, či stojí za to brať nejaké zo skupiny SSRI, a potom by som zistil, že aj tak nezaberajú. Jedine na stavy úzkosti som bral Lexaurín, teraz Xanax a aj ten už vysádzam.

Ďakujem za odpoveď.

redka

Alebo tri v jednom so zlozenim vit D cholecalciferol 5000iu, vit K2 1100 mcg a iodine z kelpu 1000 mcg v jednej tablete... To by sa dalo brat obden.

redka

Moze byt tento zdro jodu ZOI Research, Liquid Kelp? V jednej kvapke je 800mcg jodu z kelpu.... Ups pozeram ze je vypredany :

rhapsody1

Tak co teda odporucas, lebo ja som uz skusil snad vsetko. Uz ma fakt nic nenapada len vyskusat Fixit alebo nejake ine antihistaminikum. Vdaka.

RNG

Lia 223, Ja pouzivam len prichutene zelatiny, tj zele, tak sa to ovela prijemnejsie berie Praskovu zelatinu len tak som nikdy neskusal a ani neviem, ci sa vlastne dobre absorbuje, ked nie je rozpustena vo vode=hydrolyzovana na mensie molekuly.
Inac casto obhryzam kosti, co mi zena dobre uvari, tie maju na sebe vsetku tu klbovu hmotu aj slachy, tj vsetky matyerialy, z krotych sa slachy, klbove puzdra a burzy skladaju. Tj jre to plne polotovarov na nase vlastne klby.A ludia to povacsine zahadzuju a potom kupuju drahe doplnky, ktore maju rozne zlozky izolovane, tj neobsahuju vsetko potrebne na klby...

lia223

diky moc za rychlu odpoved, som ti naozaj vdacna...avokado jem pravidelne, na tvoje odporučanie, a skusim teda aj želatinu....normalne do jogurtu?

a ten bromelain je teda jedno či nalačno alebo po jedle však?

RNG

Lia hodnota v miligramoch nie je dolezita, ale hodnota v jednotkach GDU, tj ucinnost je.
Na klby su rozne klbove doplnky, napr obycajna zivicisna zelatina(15 az 30 gramov) ta obsahuje vsetky potrebne materialy na tvorbu/regeneraciu klbov a sliach.
Kolageny maju privelku molekulu na absorbciu, takze sa mozu absorbovat len male ciastocky z nich rozlozene enzymami, ako napr bromelain.
Na klbovy maz odporucam jest 2 avokada kazdy tyzden. Dobre mazanie klbov je najlepsia ochrana klbov.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk