Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

redka

Ufff tak som potom kupila zle:))) citala somze siran je lepsi ako chlorid.... Ale tak snad na kupele sa to da pouzit nie? Je to v potravinarskej kvalite.

RNG

Siran horecnaty, alebo horka sol sa pouziva najma na zvierata, proti parazitopm v kozusine/vlne. Ale pouzivaju ho aj do kupela pod nazvom Epsom Salt.
Pd nazvom magneziovy olej je silny roztok chloridu horecnateho vo vode, pozri napr na
wellnessmama.com
Male molekuly sa mozu transdermalne dostat do tela, najma tesne pod kozu.
Ja odporucam najma branie jodu transdermalne, kde sa jod okamzite po prestupe kozou naviaze na podkozne tuky a tak sa v tele vybuduje urcita hladina potrebna na rozne hormony, enzymy a ine procesy v tele.

redka

Dakujem krasne za odpoved, uz to mam ulozene v poznamkach :)

Este mam otazku. Chcem si vytvorit tzv magneziovy olej... Mozem na to pouzit aj siran horecnaty alebo len chlorid horecnaty? Miesa sa to v pomere jedna salka siranu horecnateho s jednou salkou destilky?

RNG

Janelan, pancreatin obsahuje zmes enzymov, co moze zvysit tok zlci. A ked mas kamene v peceni a zlcniku, mozes mat z toho tlaky a dokonca bolesti.

RNG

Rhapsody, telo nie je zahlienene od nedostatku nejakych umelych chemikalii, ale z nejakych latok, co nevie spracovat a zamoruju ho.Alebo sa snazi bojovat proti roznym chemikaliam a mikrobom, co nas obklopuju.
Len chemikalii je vyse 55 000 registrovanych, tj tie testy na alergie su samozrejme velmi ubohe, len na par alergenov.

RNG

andula, "kazda liska svoj chvost chvali" je stare porekadlo.
Rafinacia zbavuje sol roznych prvkov, ktore nase telo potrebuje
Tak ako rafinacia olejov ich zbavuje lecitinu, roznych bielkovin a vitaminov a naviac ich chemicky a tepelne poskodi.
Ale NaCl sa pri rafinacii neposkodi, to je hlupost.Rafinacia soli sa totiz robi len prekrystalizaciou, tj v bode varu a sol sa zacina rozkladat len v ovela vyssej teplote.

RNG

Opakujem
Jod 2 az 6 mg denne
selen (organicky viazany) 200 az 600 mikrogramov
zinok 30 az 50 mg
vitamin C 3 az 5 gramov, najlepsie ester C s bioflavonoidmi
Vitamin E 200 az 600 IU, na slnku az 800 IU
vitamin D-3 2000 az 5000 IU
Mikrovlakniny 15 gramov zmesi
Probiotika obcas, najma po hnackach niekolko dni,

janelan

A poprosim vas este na podrazdeny zlcnik a pankreas co je najlepsie? beriem pankreatin solgar a vzdy po nom ma zacne boliet v pravo hore pod rebrami.

janelan

RNG prosim vas objednala som tieto vyrobky Now Foods, Beta-Glucans, with ImmunEnhancer, Xtra Strength, 250 mg,
Now Foods, Immune Renew, potrebujem to ako nahradu BIOBRANU urobila som dobre? Bude to mat aspon z casti takz ucinok ako Biobran?A kolko tbl. mam z kazdeho denne zobrat pre co najlepsiu ucinnost? A este prosim vas aka je ucinna denna koncetracia GRAVIOLY pri rakovine?Vdacna budem aj za konkretny vyrobok dost ma tlaci cas tak skusam uz vsetko mozne lepsie ako nic. Dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk