Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

rhapsody1

Co sa tyka alergie, tak som bol na vysetreni a tam ziadnu alergiu nenasli. Ale chcel by som vyskusat brat Fixit tablety (antihistaminikum) a uvidim co sa bude diat.
Mozem brat probiotika aj dlhodobo ?
Neviem ci ta tvorba hlienov je len reakcia na alergie, lebo dost sa mi robia aj hlieny v plucach a vykasliavam. Skratka furt ten isty kolotoc.

....Rhapsody, tvrdis ze nemas alergie, ale na co ti potom tie sliznice reaguju vyrabanim hlienov?, Predsa hlieny sa tvoria na mechanicke odtlacenie roznych mikrobov a alergenov?!?

My sme cely cas obklopeny roznymi alergenmi, od prachu pelu, roztocov, plesnovych vytrusov az po rozne mikroby, ktorych je halda, mniliony druhov, a pokial clovek nema dost silnu imunitu, tak sa im neubrani

Najviac pre imunitu robi nasa crevna flora, tj probiotika=mikroby v nej , ktore su nam uzitocne potlacaju rozne skodlive co sa do nas dostanu, cez vsduch vodu, jedla a spolocenskym stykom.

Tachyony su neexistujuce teoreticke castice. Nenalet tomu.

Ked chces inhalovat nieco ucinne, mas na to napr koloidnu striebornu vodu,alebo roztok citricidalu(praveho s obsahom quaternialnyc zlucenin. Da sa inhalovat aj oreganovy olej, inhalator si sprav z papierovej trubky na ktoru das par kcapiek oreganoveho oleja, zacni od jednej a pridavat pokila ti to pluca/priedusky znesu
....

andula1

Tak nechapem co stresuju s tymi solami ze obycajna kychynska je jed,ako ju telo nedokaze spracovat a treba kupovat iba tie morske a himalajske. Takze vsetko je to Nacl len rozdiel je v tej Nerafinovanej morskej ze obsahuje mineraly co obycajna kuchynska alebo morska neobsahuje,teda minimum,dobre tomu rozumiem?
A este sa spytam na Cukor, neviem ci pouzivat biely alebo hnedy nerafinovany, tiez je to ako s tou solou ze biely a hnedy nerafinovany cukor je to iste ALE v tom hnedom su mineraly a vitaminy? Dakujem za vysvetlenie

redka

ahoj RNG... idem znova objednavat z iherb... viem, ze si to tu uz pisal 1000 krat, ale nemam velmi cas precahdzat celu diskusiu (uz si to zapisem do poznamok v mobile kolko coho treba)... pisal si ze kazdy by si mal doplnat C, E, selen, jod... prosim ta napis mi v akych dennych davkach a formach, aby som si vedela spravne vybrat... idem si objednat aj nejake antioxidanty, b 12, probiotika, omega 3...

RNG

Nick 44, samozrejme sa da uplne vykolajit hladina aminokyselin masivnymi davkami. Ale to co tu radim na posilnenie tvorenia kolagenov sa zide velkej vacsine ludi, tj vitamin C a L-lysin

RNG

IH95, lekari robia na srdce rozne testy, ale ked nemas dost energie, slabu vydrz alebo prirychlu a plytky tep, tak to samotne naznacuje na nedostatocnu vyrobu energie v srdcovom svale, tj je to zalezitost ATP a mitochondrii, pripadne koenzymu CQ-10(ubiquinol)
Niekomu pomoze uz aj doplnok horcika a vapnika, ale nie kazdemu.
AQj zapchate vencove cievy sa podobne prejavuju, preto kazdemu radim si porvidelne cistit cievy lecitinom, pripadne riedit krv, aby lepsie plynula

RNG

Janelan, ja uz davno neradim byliny ako take ale silne vytazky z nich. Pri hubach su to koncentraty, kde je presne napisany obsah betaglukanov.
Graviola sa zatial este predava len ako susene listy toho ovocneho stromu, kedze ma vyse 80 aktivnych latok a zatial nevedia, ktore koncentrovat a ktore vyhodit

RNG

janelan, po spaleni ber niekolko dni velke davky vitaminu E, az 1200 IU, pripadne si ho natri aj na spaleniny.
Ja si vyrabam svoje vlastne kremy, kam pridavam podla potreby jemny prasok kyslicnika zinocnateho(oxid zinocnaty/zinkova beloba), 0.1 mikrona velke castice. Kupil som ho na internete. Viac okolo zlozenia kremov najdes pod mojim nickom a prirodna kozmetika.

MIOMIO

Dobrý večer,
trošku od veci, ale prosím ťa RNG, neviem sa dostať na stránku rng uforum.sk. Funguje ešte? ďakujem za odpoveď

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk