Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Nick44

RNG keď uživam jednu alebo zopár aminokyselín, nebudú vytláčať ostatné doležité aminokyseliny v organizme? Alebo nemože sa nejak narušiť pomer aminokyselín? Dakujem.

lh95

zdravim RNG mam napisane v sprave...EKG SR pravy typ krivky , PQ2 v norme , ST bez denivelizacie, -T a VR,V1, R/S vo V4 fr 99 kontorlne EKG:bez zmeny až na -T vo V2 s naznačenymi elevaciami ST vo V1-V4 fr 49...vysvetlimi niekto čo znamena to V4 -T vo V2 s elevaciami co to znamena? dakujem :) dakujem za vsvetlenie a este mam ste mi pisali : Nuz mozu to sposobovat aj rozne vykyvy v hladinach neurotransmiterov, ale moj prvy odhad by bol nedostatocna energia vytvarana v srdci pre nedostatok alebo horcika, alebo draslika, alebo vitaminu B-4, adeninu, ktory si ma vlastne telo vyrabat samo, ale zrejme nie u kazdeho. Skus si doplnit tie mineraly a brat nejaky zdroj adeninu, najlepsie priamo ATP, co je potrebne na tvorbu energie v mitochondriach v srdcovom svale.

Mozno mas aj nedostatok mitochondrii v srdcovom svale a preto ti bije pri mamahe srdce prirychlo, ale plytko. Na podporu aktivity a tvorby mitochondrii je doplnok PQQ, davka 2 x 20 mg. ...

a ake vysetrenie mam podstupit aby mi to zistili? som objendany na bicyklovu ergonometriu .. dakujem za odpovede :)

janelan

RNG este vas poprosim poradit ohladom mojho plazmocytomu tie beta glukany od firmy NOW som si uz objednala ale chcela bz som to skombinovat aj s hubovymi a graviolou? Ktore konkretne vyrobky su dobre z hladiska koncentracie tych hubovzch glukanov a gravioly. Velke dakujem

janelan

RNG prosim vas cez vikend bolo u nas nadherne slnecne pocasie. Nikdy som nemala problem s oplovanim ale tentoraz som sa nadmerne spalila :( prosim vas co na to pomaha spominali ste nejake tienidlo oxid zinku kde ho zozeniem v akej koncetracii to mam pridat a do coho prosim vas. nieje problem objednat aj i herbu len tam je toho vela a priznam sa ze tomu nerozumiem tak ak by ste mi vedeli povedat ak konkretnz vzrobok nehliaduc na cenu budem vdacna. Dakujem

RNG

PF 2014, to je trochu komplikovanejsie, lebo klbovy maz obsahuje hromadu roznych latok, ale najviac je tam tzv nezmydelnatelnych olejov a na to zdroj je napr doplnok CMO alebo avokadovy olej, tj avokado.

PF2014

Znova sa hlásim, mám nejakú tú otázku. Glucosamin, MSM a chondroitin vlastne nemajú žiaden účinok na namazanie kĺbu?? Iba veci ako si písal, avokádo a CMO? CMO som tu na Slovensku nenašiel, na iherb toho mali dosť, len sa bojím, že by som musel dlho čakať, kým mi to príde.

Ešte by som rád vedel, akú maximálnu dávku MSM môžem denne zobrať?

RNG

Osobne obcas pouzivam vyrobok firmy Nature's way, triphala standardized, ktora ma zarucene(standardizovane) 45% horcin

RNG

Shanto, to co pise, kolko to obsahuje horcin/taninov/bitter principles su vytazky, tj koncentraty. To co to neuvadza je len susena zmes troch ovoci.

RNG

Lenka, to je velmi individualne, ale hromadenie karotenoidov v sosovke a kozi je dost dlhy proces a ked sa naviazu, tak aj pomaly odchadzaju z tela

RNG

Blbosti, NaCL je NaCl bez ohladu, ako ju ziskas alebo aspracujes.
A morska sol, nerafinovana, ma vyse 85 prvkov v sebe
A mnohe z tych prvkov su zo suchej zeme alebo vymyte do mora, alebo vyrabovane intenzivnym polnohospodarstvom.
Ziadna sol nie je jed pre nas, jej rozne zlozky telo potrebuje, samozrejme s mierou.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk