Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Andula, ako som povedal, himalajska sol neobsahuje ziadny jod, preto ju napr v Cine zakazuju predavat bez jodidovania

RNG

Janelan, pseudomonas je velmi tazko znicit citricidalom, 2000 ppm je 2000 mg na liter. Povedzme si chces urobit deci, tak potrebujes 200 mg, tj asi 20-25 kvapiek citricidalu. Mozes to urobit aj do kokosoveho oleja a tak si zaroven namastit kozu.
Zamiesat to/pretras velmi dobre pred pouzitimn a pouzivaj samozrejme teple
Vyrazky su ale najcastejsie zo, stafylokokov a na to staci aj desatina tej koncentracie.

PF2014

Chcel by som sa ťa spýtať na jednu diagnózu, či vieš niečo o tom bližšie. Na kardiológii pri echu srdca mám diagnózu - Prolaps MI chlopne s regurgit. I

O čo presne ide? Či aj z toho sa môžem cítiť niekedy divne.

kajulka6

ahoj rng, prosimta je aj ine aloe vera ako zo Swansonu to praskove co odporucas? je to strasne drahe to objednat z usa zo swansonu tak ci nevies o dobrej alternative. A odporucas brat napr. pol roka aloe a potom kolko mam dat pauzu, kedze si spomynal ze sa to zabuduje do buniek. Tiez si chcem objednat spirulinu, ale tiez ma zaujima ako dlho to mam brat pripadne kedze spirulina obsahuje aj vitaminy a enzymy, ci pri uzivani nemusim brat ine doplnky, ine vitaminy aby toho nebolo vela. Dakujem za odpoved

andula1

Dobre takze tato sol dobreazdravo.sk nie je dobra,dobre tomu rozumiem? Tie bezne morske soli v obchodoch su rafinovane, takze treba navstivit nejaky bio obchod a radsej prejst na nerafinovanu sol alebo ruzovu himalajsku?
Este sa spytam na oleje ci doporucujes tekvicovy,lanovy a dynovy uzivat,ci je to zdrave alebo tie vitaminy radsej mam uzivat z doplnkov. Dakujem

janelan

A tiez sa chcem pridat ku gratulaciam. Prajem vam aj s manzelkou este vela krasne prezitych rokov v pevnom zdravi :)

janelan

Rng prosim v poslednej dobe sa mi vzhadzuju vyrazky na celych nohach je to neprijemne tak sa chcem spytat kolko 60% citricidalu mam brat ak je to bakteriami sposobene co asi je (najcastejsie stafylokokom a pseudomonas aeruginosa) na vasej stranke je napisana koncentracia 2-2000 MIC(ppm) prosim vas kolko to je denne kvapiek a zhruba aky cas by som to mala uzivat objednavam si ten z centrum regenerace 60% citricidal a 33% glycin ci co to je. A mysite ze ak by som si natierala nohy kokosovym olejom kolko kvapiek citricidalu mozem do neho pridat.Dakujem

RNG

Orol vdaka za dobre zelania. Vcera sme oslavovali vysvetenim nasich novych domov, pre nas aj nase deti a vnucata. Otec arcibiskup, ktoreho dlhorocne priatelstvo si velmi vazime nam tuto sluzbu urobil . Akosi sa lepsie citim s tym, co mozno mnohi nepochopia. Ale viera je ten velmi silny "placebo efekt" na ktory sa aj lekari velmi spoliehaju, preto sa spravaju tak suverenne, uz od cias stareho Egypta, lebo ked im pacienti veria, tak maju ovela lepsie vysledky.

RNG

redbatica, davaj si pozor na kozu, trochu opalenie je zdrave, ale spalenie je velmi nezdave. A to ocenis az v starom veku.

orol

S manzelkou srdecne gratulujeme k Vasmu vyrociu a zelame, aby Ste sa dozili v zdravi aj vyrocia platinovej a nebeskej svadby. P.s- My sme spolu 32 rokov.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk