Otázky na RNG

RNG

Zuzky, ja mam to iste, ale zatial som si vzdy zachranil klby vcas a zregeneroval. Na obranu beriem extrakt z olivovych listov, s obsahom 3 x 300 mg oleuropeinu, serrapeptazu 3 x 120 000 a najnovsie aj 2 x 15 kvapiek z kazdeho: samento, coumanda a banderol.
Samozrejme na regeneraciu klbov beriem klbove doplnky, najma obhryzam dobre uvarene kosti beriem MSM a niekedy aj ine klbove doplnky a jem avokada, 2 tyzdenne, co telo pouziva na vyrobu klboveho mazu, aby sa mi klby nevydierali.Kalcifikaty sa vytvaraju ako nasledok zapalov, co vznikaju pri roznyc infekciach. Vapnik z kalcifikatov v makkom, tkanive sa da presunut postupne do kosti, ked beries vacsie davky vitaminu D-3(5000 IU) a K-2(MK7, 200 mikrogramov plus)

Rychlejsie odburavanie sa da robit chelaciou, pouzitim 1 gramu EDTA rano a vecer doplnkom mineralov na remineralizaciu, samozrejme as vitaminmi D-3 a K-2.

Zuziky

Ahoj, RNG. Mám 57 rokov. Liečim sa štvrtý rok na reumatoidnú artritídu. Napadá mi nielen malé kĺby ale aj tie nosné. Pravý bedrový mi vymenili pred necelým rokom, teraz mám problém s ľavým. Často sa mi zapaľuje ramenný kĺb, lakeť, zápästia. Okrem toho mi na pľúcach zistili kalcifikáty. Vedel by si mi prosím poradiť, ako sa z toho dostať, alebo ako zastaviť túto deštrukciu? V súčasnosti užívam methotrexat,embrel, movalis, vitamín D, biomín, lieky na vysoký krvný tlak, lieky na pečeň.

Dakujem.

RNG

PF, chlopna na srdci sa ti poriadne neuzatvara
Vsetky organy maju nosnu konstrukciu kolagenove vlakna. Ak si chces nosnu konstrukciu posilnit, ber dostatok vitaminu C(az 5 gramov) a L-lysinu(2-3 gramy)
To je zarovern dobre proti starnutiu,. vraskaveniu koze a vnutornych organov a silne kolagenove struktury nedovolia ani uvolnovanie rakovinnych buniek a metastazy.
Nuz a na pruznost samozrejme hromady roznych antioxidantov.
Ak sa ti chlopna poriadne neuzaviera pre zvapenatenie/kalcifikaty (nasledok zapalov, najma zo streptokokov), tak by si si mohol par tyzdnov pouzivat chelaciu/remineralizaciu.
To pomaha aj na ine kalcifikacie v tele, na cievach,co ich robi krehke a zapchate, na rozne vyrastky na kostiach a klboch a v roznych inych organoch.
Na presun vapnika z makkych tkaniv do kosti pomaha brat dlhodobo aj extra vitamin D-3 a K-2

RNG

Kajulka, to praskove je 200 ku 1 koncentrat, tj 50 gramov je vlastne 10 litrov aloe vera stavy, tj to nie je vobec drahe. Naviac susenim v mraze sa tam zachovaju vsetky enzymy a neporusene sacharidy, co sa neda povedat o tekutych pasterizovanych alebo konzervovanych produktoch.
Spirulinu osobne beriem tak mozno 2 krat do tyzdna. Polievkovu lyzicu kopcom si zamiesam do doma robeneho jogurtu. Nechuti to bohvie ako, ale da sa to zjest.
Nie je to ziadny liek, ale len velmi koncentrovana superpotravina. V mori pestovana je zaroven zdroj stopovych mineralov, co zo suchozemskych potravin nemozno dostat.

RNG

Andula, ako som povedal, himalajska sol neobsahuje ziadny jod, preto ju napr v Cine zakazuju predavat bez jodidovania

RNG

Janelan, pseudomonas je velmi tazko znicit citricidalom, 2000 ppm je 2000 mg na liter. Povedzme si chces urobit deci, tak potrebujes 200 mg, tj asi 20-25 kvapiek citricidalu. Mozes to urobit aj do kokosoveho oleja a tak si zaroven namastit kozu.
Zamiesat to/pretras velmi dobre pred pouzitimn a pouzivaj samozrejme teple
Vyrazky su ale najcastejsie zo, stafylokokov a na to staci aj desatina tej koncentracie.

PF2014

Chcel by som sa ťa spýtať na jednu diagnózu, či vieš niečo o tom bližšie. Na kardiológii pri echu srdca mám diagnózu - Prolaps MI chlopne s regurgit. I

O čo presne ide? Či aj z toho sa môžem cítiť niekedy divne.

kajulka6

ahoj rng, prosimta je aj ine aloe vera ako zo Swansonu to praskove co odporucas? je to strasne drahe to objednat z usa zo swansonu tak ci nevies o dobrej alternative. A odporucas brat napr. pol roka aloe a potom kolko mam dat pauzu, kedze si spomynal ze sa to zabuduje do buniek. Tiez si chcem objednat spirulinu, ale tiez ma zaujima ako dlho to mam brat pripadne kedze spirulina obsahuje aj vitaminy a enzymy, ci pri uzivani nemusim brat ine doplnky, ine vitaminy aby toho nebolo vela. Dakujem za odpoved

andula1

Dobre takze tato sol dobreazdravo.sk nie je dobra,dobre tomu rozumiem? Tie bezne morske soli v obchodoch su rafinovane, takze treba navstivit nejaky bio obchod a radsej prejst na nerafinovanu sol alebo ruzovu himalajsku?
Este sa spytam na oleje ci doporucujes tekvicovy,lanovy a dynovy uzivat,ci je to zdrave alebo tie vitaminy radsej mam uzivat z doplnkov. Dakujem

janelan

A tiez sa chcem pridat ku gratulaciam. Prajem vam aj s manzelkou este vela krasne prezitych rokov v pevnom zdravi :)