Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Perla, pporadie podla ucinnosti antiviralnych je tu
-odkaz odstránený-
Zhruba poradie vpodla ucinnosti od nenej az po viac ucinne je davky vitaminu C, tj 1 gram esteru C za hodinu, extrakt z olivovych listov, kde davka ucinnej latky, oleuropeinu musi byt 3 x 300 mg denne, monolaurin(2 x 5 gramov), chaga(caj z 10 gramov), chaparal(2 x 1 gram a betulin( 2 x 1 gram)
Ale to nie je presne, lebo na rozne virusy je to poradie rozne, toto je len podla mojich osobnych skusenosti a viacerych lekarskych rad

RNG

Kajulka, privela sa pise voci doplnkom bez akychkolvek dokazov.Tvrdenie, ze napr vitamin C z ovocia je do twela nejak lepsie absoerbovatelny sa neda v krvi nijak dokazat. A to nie jue nic noveho, to sa vedelo uz v 30 rokoch minuleho storocia, preto tZv "umely" tj laboratorne vyrobeny vitamin C(kyselina askorbova) je bioidenticky s prirodnym, jediny rozdiel su vyssia ucinnost, ked ho podavas spolu s biofloavonoidmi, co dnes prakticky vsetky kapsule vitaminu C obsahuju.
Ja som proti tabletam len pre to, ze sa tazsie rozpustaju, u niekoho sa nemusia vobec rozpustit a nase telo nepotrebuje rozne e-cka, co sa do tabliet pridavaju.
Doplnkovy priemysel sa vyhyba nielenze skodlivym e-ckam, ale aj takym, kde je akekolvek co len podozrenie skodlivosti. To ale pre farmaceuticky priemysel neplati lebo u liekov sa skodlivost povoluje. Dokonca mnohe lieky obsahuju aj ecka, ktore su uz na neodporucanom liste z FDA a farmacia ich kludne pouziva dalej.

orol

RNG

Dakujem za rady a nazory, ochotu vzdy co najlepsie poradit a pomoct. Zi aj s rodinou v dobrom zdravi aspon 120 rokov!

perla1

Rng takze ta KALOBA by mohla byt ucinna proti virusom a bakteriam, ty odporucas aj oreganovy olej a olivoly extrakt,co je silnejsie?
Dalej doporucujes pri virusoch chaca-vytazok z brezy,pripadne lapacho,chaparal,vilcacora je asi najslabsia ze?
Proste neviemco z tohto nasadit, ked uz ja alebo moje dieta ostame chore. Co je najlepsie na virusy a co na bakterie. Pripadne ci nie je nejaka zmeska tychto v tabletach co dam pripadne zapit dietatu.
Poznas cemmoterapiu a od nich Kapucinku-tiez ze je to najsilnejsie antiviralne a antibakterialne... Ale zas neda sa vsetko brat, tak skusam vyselektovat to najlepsie. Jasne ze vitaminy a grep. extrakt ale co k tomu? Dakujem dakujem

kajulka6

RNG a mne si zabudol odpovedat:tak skusim este raz

Dobre RNG tak radsej budem doplnky objednavat z USA;ked u vas su tvrde tresty za to. Ale pocul si o tom ze na SK sa toto deje v liekmi a vitaminmi?

Pises ze sa treba vyhybat tabletovacim ECKAM? Mas nejaky link kde to je presnejsie uvedene ktore su to,alebo kde by som to nasla.

RNG a co sa hovori ze z tabletiek telo nedokaze tie vitaminy vstrebat kvoli nejakym velkym molekulam,proste ze je to umele, ze telo to vie len z ovocia a zeleniny premenit,pocul si nieco o tomto? Dakujem

kajulka6

RNG a mne si zabudol odpovedat:tak skusim este raz

Dobre RNG tak radsej budem doplnky objednavat z USA;ked u vas su tvrde tresty za to. Ale pocul si o tom ze na SK sa toto deje v liekmi a vitaminmi?

Pises ze sa treba vyhybat tabletovacim ECKAM? Mas nejaky link kde to je presnejsie uvedene ktore su to,alebo kde by som to nasla.

RNG a co sa hovori ze z tabletiek telo nedokaze tie vitaminy vstrebat kvoli nejakym velkym molekulam,proste ze je to umele, ze telo to vie len z ovocia a zeleniny premenit,pocul si nieco o tomto? Dakujem

RNG

Orol, OK, ten cukor je tam pre sypkost, ale nemuseli ho tam dat, ani E-300. Ale bolo by lepsie, keby tsm dali nerafinovanu morsku sol, ako zdroj stopovych prvkov. Ale je to OK

RNG

Rhapsody, tvrdis ze nemas alergie, ale na co ti potom tie sliznice reaguju vyrabanim hlienov?, Predsa hlieny sa tvoria na mechanicke odtlacenie roznych mikrobov a alergenov?!?
My sme cely cas obklopeny roznymi alergenmi, od prachu pelu, roztocov, plesnovych vytrusov az po rozne mikroby, ktorych je halda, mniliony druhov, a pokial clovek nema dost silnu imunitu, tak sa im neubrani
Najviac pre imunitu robi nasa crevna flora, tj probiotika=mikroby v nej , ktore su nam uzitocne potlacaju rozne skodlive co sa do nas dostanu, cez vsduch vodu, jedla a spolocenskym stykom.
Tachyony su neexistujuce teoreticke castice. Nenalet tomu.
Ked chces inhalovat nieco ucinne, mas na to napr koloidnu striebornu vodu,alebo roztok citricidalu(praveho s obsahom quaternialnyc zlucenin. Da sa inhalovat aj oreganovy olej, inhalator si sprav z papierovej trubky na ktoru das par kcapiek oreganoveho oleja, zacni od jednej a pridavat pokila ti to pluca/priedusky znesu

orol

Ahoj RNG
kupil som sol (soliacu zmes), ktora ma zlozenie:

jedla sol vakuova 58%, chlorid draselny 38%, cukor biely, antioxidant E-300, jodicnan draselny, jod (15-35 mg/kg)

je zlozenie po zdravotnej stranke ok ?

rhapsody1

Ahoj RNG, pisem po dlhej dobe, ale zial musim povedat, ze nic z toho co som bral mi nepomohlo. Quercetin, NAC, oreganovy olej, serapeptaza, citricidal..teraz som aj skusal CDS/MMS ale ani to nepomohlo.
Skratka mam furt nadchu, furt mi to ide na pluca, vykasliavam hlien, furt mam hnisave mandle..alergiu nemam.
Neviem uz ako by som nakopol ci uz imunitu alebo ako sa zbavit hlienov.
Teraz mi najnovsie odporucali tachyonizovanu vodu.. Co dalej..ci uz sa skratka s tym zmierit..mam 32, tak toto mat cely zivot to bude teda sranda. Vdaka

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk