Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Kaloba/umckaloba/umcka vytazky z pelargonie su pomocne pri roznych chorobach, aspon tak to tvrdia tu
en.wikipedia.org
kde spominaju antimykobakterialne antibakterialne aj antiviralne ucinky. Osobne som to este nepouzil, lebo som na to nevidel dostatok lekarskych vyskumov od mojich lekarskych zdrojov, ale nepochybujem ani najmenej o uzitocnosti tejto rastliny, ako to casto najdes na internete.

RNG

Inac aby som nezabudol, MSM sa dobre rozpusta vo vode, mozes si sama vyrobit m10% roztok a natierat na bolave klby.
DMSO je podobny materiel ovela silnejsi, ale pochybujem, ze ho mozes az tak lahkop dostat. A ten je treba pouzuvcatr as ovela viac zasadami bezpecnosti. Prechovavat len v sklenenych flaskach alebo specialnych plastikoch, ktoree mu odolavaju. Vacina plastickych latoksa v nim rozpusti a takyto roztok sa moze cez kozu dostat do tele, co by bolo nebezpecne zamorenie.
DMSO natieras len na cistu kozu, nesmies sa vlhkej koze nicim dotykat, ziadne saty a podobne, a po pol hodine si tu oblast dobre umyjes cistou vodou. Az potom sa mozes obliect

perla1

RNG je tento vyrobok z Pelargonie taky zazrak ako z kazdej strany pocuvam? www.kaloba.sk
Ze to zabrani prieniku mikrobom a rychlo zbavi kasla, ze tie mikroby sa neusadzaju na dychacich cestach. Dakujem

Ogi2

Ahoj RNG prosim poradis mi ? som trosku zmeteny z toho ako sa ise 3x350mg a podobne

napriklad na stranke
-odkaz odstránený-
uvadzas :
35 kvapiek citricidalu + do litra vody, vypit po malych glgoch cely den
2x15 kvapiek Samenta
3x750 az 1500 mg(20% oleuropein) extraktu z olivovych listov
2x500 az 1000 mg NAC

Teda znamena to ze 35 kvapiek citricidalu na 1 den
2x 15 kvapiek semanto cize rano a vecer 15 kvapiek teda 30 za celi den.
3x 750mg az 1500mg olive feal extrakt teda 3krat za den si treba dat minimalne 750mg cize rano 750 obed 750 a vecer 750 co je za den 2250mg az 4500mg extraktu 20%tneho oleuropeinu?
a NAC 2x 500 cize dva krat za den si dat minimalne 500mg NAC?
Dobre to chapem? niekomu sa toto moze stat debilna otazka no ja si nejsom isty a zial nemam kedy to vizistit
Ak to je niekde vysvetlene priim posle link dakujem

kajulka6

Dobre RNG tak radsej budem doplnky objednavat z USA;ked u vas su tvrde tresty za to. Ale pocul si o tom ze na SK sa toto deje v liekmi a vitaminmi?
Pises ze sa treba vyhybat tabletovacim ECKAM? Mas nejaky link kde to je presnejsie uvedene ktore su to,alebo kde by som to nasla.
RNG a co sa hovori ze z tabletiek telo nedokaze tie vitaminy vstrebat kvoli nejakym velkym molekulam,proste ze je to umele, ze telo to vie len z ovocia a zeleniny premenit,pocul si nieco o tomto? Dakujem

CIBI

Ahoj RNG. Chcem sa opytat, kamoska ma znizujucu sa funkciu stitnej zlazy a berie Euthyrox 50mg.
Je nejaka nadej na zvratenie tohto procesu?Lekari su skepticky no verim,ze by sa to cez doplnky vyzivy malo dat.
V kombinacii s tym liekom je vhodna jodova tinktura?Taktiez sa pyta,ci moze uzivat cisty Lecitin v granulovanej forme?
Celkovo,co by si odporucal na zlepsenie stavu?
Dakujem pekne za pomoc
Pato

andula1

RNG a lecitin,lipaza,l lyzin ci serapeptaza cisti cievy od upchatia,aby sa predislo infarktu ci porazke. Chcem nieco kupit rodicom,ale aj sebe nieco nasadit ked vidim ako okolo mna ludia maju porazky a infarkty a nie su stary. Dakujem

Ivka 1

Lia velmi dobry je Aloe Heat Lotion , pomaha aj pri vyronoch, natiahnutych slachach. Je to hrejivy masazny gel. Mame to odskusane u futbalistov, gymnastiek, tenistov urcite pomoze aj Vam.
Ak je tam zapal - pomoze MSM GEL - je to aloe s MSM (prirodny zdroj organickej síry) + bylinne vytazky.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk